OPALIIT ELEVANT

  • 29.00€

Toote detailid

  • Mudel: OPALIIT ELEVANT
  • Saadavus: Laos


Elevandid on Feng Shui järgi väga võimsad väeesemed kodu külluse, hea õnne ja kaitse loomisel. Elevandid sümboliseerivad head õnne ja kui neid sümboleid oma majapidamises hoida, siis need tõstavad positiivset energiat. Elevante graveeritakse kristallidest ja see konkreetne on valmis tehtud imelisest inglite kristallist Opaliidist. Opaliit on inimeste valmistatud kristall ja see on loodud selleks, et me saaksime oma kaitseinglitega kontakteeruda. Opaliidi elevant on äärmiselt kaitsev ja sobib väga hästi lapsele, kuna nende tundlikusega sobib Opaliit ideaalselt kokku.


OPALIIT ELEVANDI erinevad omadused, erinevatele kohtadele asetades:

- Opaliidi elevandid sobivad kõige enam lastele või lapse tuppa asetamiseks, kuna lapsed on äärmiselt tundlikud ja Opaliidi elevandil on oskus lapse üliemotsionaalsust ja haavatavust kaitsta. Opaliidi elevant aitab tuua ellu turvatunnet, usku ning lootust.

- Opaliidi elevandid sobivad väga hästi kodu kaitsma, selleks aseta üks või kõige ideaalsemalt kaks elevanti kodu välisukse vastasseina. Opaliidi elevandid aitavad kodust halba õnne tagasi saata ebaõnne allikasse. Ehk kui keegi on soovinud perekonnale kahju teha või halba õnne neile saata, siis Opaliidi elevandid suunavad selle energia tagasi halba soovijale.

- Opaliidi elevant ükskõik kus kohas kodus aitab inglitepoolset kaitset tugevdada. Opaliit on inglite kristall ja elevandi sümboolika aitab veelgi võimsama kaitse kodule luua.

- Opaliidi elevant toob tarkust, teadmisi ja kui see asetada võimalikult lähedale voodile, siis see aitab Inglitel läbi une sõnumeid tuua. Peale selle aitab see kaitsta sinu hinge ebameeldivate hingede, luupainajate ja halva unenäo eest une ajal.

- Kui Opaliidi elevanti hoida kodu kõige Edelapoolsemas toas, siis see kaitseb perekonna armastust ja omavahelist läbisaamist.

Opaliidi Elevante ei pea puhastama, kuna nende energeetiline tase ei muutu. Elevandid on kõik käsitsi tehtud, nii nagu ka kõik teised kristallidest väeesemed.
Tehniline
Mõõdud Elevandi pikkus 5 cm, laius 2 cm ja kõrgus 3 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: OPALIIT ELEVANT, Kristallid, opaliit, elevant, kujud, kodu kaitse, lapsed, emotsionaalne tasakaal, kaitseingel, inglite kaitse, sõnumid inglitelt, uni, hea uni, kaitstud uni, unenäod, edel, perekonna armastus, omavaheline läbisaamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja