La Tene käekett meestele OPTIMISM

  • 22.80€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett meestele OPTIMISM
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene meeste käekett OPTIMISM on spetsiaalselt loodud meestele. See väeese on positiivsuse kristallidest loodud. Selles käeketis on messingust talisman, mille ümber on Kollased Jaspised, Piltjaspised ja Tiigrisilma kristallid. Kõikide nende kristallide ühine vägi on luua head tuju ning optimismi.


- See väeese on spetsiaalselt loodud meestele kandmiseks.


- Käeehe, mis aktiveerib ja tervendab Päikesepõimiku Tšakrat. Seda ehet kandes suunduvad nende kristallide energiad Aurasse ja aktiveerivad kolmanda ehk Päikesepõimiku Tšakra. Kui see Tšakra on tervendatud, siis inimene ise muutub positiivsemaks ja ka külluse kanal hakkab tööle.


- Kollane Jaspis tervendab negatiivseid emotsioone ja üleüldist negatiivsust. Lisaks sellele aitab Kollane Jaspis suurendada õnnetunnet ja positiivsust. Piltjaspis aitab probleemidest üle olla ja erinevate muredega, nagu näiteks töömuredega, tegeleda nii, et need ära ei kurnaks. Tiigrisilm kaitseb Aurat halva energia eest ja võimendab Päikesepõimiku energiat.


- Soovitan veel lisaks lugeda minu üht artiklit Päikesepõimiku kohta, selle leiad SIIT.


- Messing on antiseptilise toimega ja seda sellepärast, et selle koostisosas on vaske. Messingul on oskus tervendada ja seda ka mitte ainult emotsionaalses mõttes, vaid ka füüsilises mõttes. Messingu antiseptilist toimet on kasutatud enda tervendamiseks juba sajandeid.


Messingu energeetilisteks oskusteks on näiteks halva energia Aurakehast eemale suunamine. Messing aitab vabastada kinni jäänud energiaid ja eriliselt kasulik on messingut kanda just meestele. Seda sellepärast, kuna see kannab endaga kaasas väge ja jõudu, mida on meesenergia võimendamise jaoks vaja. Iga mees peaks enda Auras eksisteerivat meesenergiat võimendama, et tema jõud ja vägi säiliksid.


Messingul on oskus keha suunata iseennast tervendama ja see on vägagi universaalse toimega metall, mida on hea erinevate kristallidega koos kanda. Seda sellepärast, et messingul on oskus kristallide väge võimendada ja neid õigetesse energiakanalitesse edasi saata.


Öösiti hoia seda väeeset Kõrberoosi või Aragoniit geoodi peal. Need kaks geoodi suudavad taastada, värskendada ja võimendada nende kristallide väge. Kristalle tuleb taastada, kuna neid kandes me kulutame nende väge. Seda käeketti oleks hea kord kuus Palo Santoga või Sandlipuuga puhastada.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, OPTIMISM, tooted, meeste, la tene, optimism, kollane jaspis, messing, piltjaspis, tiigrisilm, hea tuju, positiivsus, hea tuju

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja