ORANŽ KALTSIIT

-10%
  • 15.90€
  • 14.31€

Toote detailid

  • Mudel: ORANŽ KALTSIIT nugget käekett
  • Saadavus: Laos


ORANŽ KALTSIIT on imeilusa kollakas oranži tooniga, mis peamiselt pärineb Mehhikost.


Oranž Kaltsiit töötab enamasti Päikesepõimikuga või Juurtšakraga ja seega on hea, kui seda tervendus eesmärgil kantakse käeketina või ripatsina, mis ulatub kõhu piirkonna lähedale, kus on ka Päikesepõimik. 


VASAKUL KÄEL

- Oranž Kaltsiit aitab negatiivseid emotsioone vaos hoida ja neid teistele inimestele mitte välja näidata. Samal ajal, kui see kristall nii teeb, aitab see ka sellest negatiivusest lahti saada, kuna Oranž Kaltsiit on Aurat puhastava toimega, siis sellel on oskus emotsioone Aurast välja lasta, mis sinna kuuluda ei tohiks.

- Aitab vaigistada ja eemaldada hirmu seksuaalse kuritarvitamise ning hülgamise ees.

- Oranž Kaltsiit aitab leevendada traumasid, mis on minevikus juhtunud ja millest ei ole tänapäevani üle saadud. Oranži Kaltsiiti kasutatakse leina, reetmise ja maha jätmise leevendamiseks. Oranž Kaltsiit aitab hingevalu leevendada, mille on tekitanud ema või isa perekonna hülgamine.

- Leevendab stressi, depressiooni, tugevdab emotsionaalset keha, aitab leevendada ülinärvilisust ja aitab pisiasjade peale mitte närvi minna. Sobib neile, keda häirivad elementaarsed asjad, nagu näiteks inimeste hääled, koerte haukumine jne.

PAREMAL KÄEL

- Oranži Kaltsiidi kandmine paremal käel aitab tuua positiivset ja optimistlikku ellusuhtumist. Aitab negatiivseid mõtteid eemale hoida ja kaitseb kurbuse eest. 

- Koos Mookaite kristalliga kantult aitab Oranž Kaltsiit häid ideid tuua tuleviku muutmiseks või toob ideid, mis võivad kasulikud olla.

- Koos külluse kristallidega kantuna aitab Oranž Kaltsiit häid ärilisi ideid ja mõtteid tuua.

- Oranž Kaltsiit aitab mõista, milline eriala või töö oleks selle kandjale sobilik ja millise tööga saab ta hakkama või raha teenitud.

- Aitab pidevast väsimustundest lahti saada.

RAVITSEMINE Depressioon, stress, närvilisus, immuunsus, viljakus, munasarjad, emakas. Ükskõik millise käe peal kantuna aitab tervendada Juurtšakrat ja Päikesepõimikut. Juurtšakra tervis on tähtis selleks, et libiido oleks paigas ja ei oleks hirmusid ega komplekse, mis takistavad suhtes avatud olla. Päikesepõimik peab olema terve selleks, et inimene tunneks elust rõõmu ja oskaks talle antud võimalusi nautida. Kandke sellel käel, mis valutab või kus on liigestega probleeme. Oranž Kaltsiit tervendab liigese valusid ja probleeme, aidates ka peale operatsiooni kiiremini taastuda.

SODIAAK Tähemärgilt toovad Oranži Kaltsiidi ehted kõige enam positiivsust/elujõudu LÕVIDELE ja VÄHKIDELE.

Numeroloogia poolest on emotsionaalse ja materiaalse õnne talismaniks Oranž Kaltsiit kõigile neile, kelle elutee on number 5.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.


Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 17-18 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ORANŽ KALTSIIT, Ehted, käekett, lõvi, vähk, päikesepõimik, juurtšakra, trauma, hülgamine, liigesed, positiivsus, optimism, ideed, energia, töö, ärilised ideed, elutee number 5

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja