ORANŽ KALTSIIT

  • 12.90€

Toote detailid

  • Mudel: ORANŽ KALTSIIT delfiin auguga
  • Saadavus: Laos


ORANŽ KALTSIIT on emotsionaalse tervenemise kristall, sellel kristallil on oskus tuua inimese Aurasse positiivseid emotsioone ja optimismi. Oranž Kaltsiit on üks Kaltsiidi liikidest ja see omab oskust inimese mõttemaailma muuta. Mõttemaailma aitab see kristall muuta positiivsemaks, aidates lahti saada sellistest mõtetest, mis teevad liiga ja mis peatavad elus edasiminemise. See kristall on kõigile neile, kes tunnevad, et nad ise pidurdavad enda arenemist ja elus edasi liikumist. Oranž Kaltsiit tuleb Brasiiliast, Mehhikost ja Peruust. 


Oranž Kaltsiit on üks parimaid kristalle, kui soovitakse väsimusest ja elujõu puudumisest üle saada. See on kristall, mis annab sulle energiat ja soovi ning jõudu elamiseks.

Delfiin sümboliseerib vabadust, armastust, emotsionaalset heaolu, sõpruse loomist, enda tunnete vabalt jagamist, usaldamist, uuendusi, eluga edasi minekut ja noorust. Delfiini sümbol on hea, kuna see annab igale kristallile jõudu muuta selle kandja tulevikku ja vabastada paigalseisust.


Oranž Kaltsiit ja delfiini sümboli kooslus aitab Oranžis Kaltsiidis esile tuua veelgi rohkem sellele kristallile omaseid positiivseid omadusi. Delfiini sümboolika võimendab seda kristalli ja muudab selle väeeseme veelgi võimsamaks.


Sobib näiteks lapsele, et tema positiivsust, optimistmi ja elujõudu suurendada. Sobib haigestunud lapsele turgutavaks energiaks, mis aitab haigusest kiiremini paraneda. Sobib lapsele, kellel on pidev väsimus ja kurnatuse tunne. Oranži Kaltsiidi delfiini talisman aitab elu raskustest üle olla ja samas kaitsta erinevate emotsionaalsete probleemide tekke eest. Kaitstes hinge stressi ja kurnatuse eest.

Oranži Kaltsiidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kui sa alustad esmakordselt Oranži Kaltsiidi kristalli kandmist, siis kõigepealt see aktiveerub sinu Auras, kui Aura puhastajana. Oranžil Kaltsiidil on oskus sinu Aurast välja juhtida selliseid emotsioone nagu näiteks negatiivne suhtumine, mõtlemine, pessimism, iseenda alla surumine, ebatervislik enesekriitika ja endaga rahulolematus.

- Oranž Kaltsiit hakkab täiel määral töötama siis, kui see on sinu Aura ära puhastanud. Oranži Kaltsiiti soovitan ma kanda samal ajal Girasoliga, et kiirendada selle kristalli toimimist. Peale puhastamist aitab see kristall sinu ellu väga palju head õnne tuua. See aitab sul õnnelik olla.

- Oranž Kaltsiit aitab sul enda elu üle kontrolli saavutada. See aitab neid, kes tunnevad, et nad ei suuda oma soove täide viia ja nad ei suuda enda elus enda tahtmist saavutada. Sobib neile, kes tunnevad, et nendele ei anta piisavalt energiat, ega ka jõudu eluga edasi minekuks.

- See on kristall, mis aitab lahti saada väsimusest ja laiskusest. Kui sa tunned, et sa ei suuda sõna otseses mõttes mitte midagi teha ja mitte millegi poole pürgida, siis see kristall on täpselt sinule. Kui sa tunned end pidevalt väsinuna, siis Oranž Kaltsiit võib sinu kristallist abiline olla.

- Kui sa kannatad väga tugeva ja sügava väsimuse ning elujõu puudumise all, siis kanna seda kristalli koos Punase Jaspise või Mookaitega. Need on kaks kristalli, mis on samuti selle teema puhul kasuks.

- Oranži Kaltsiiti on aeg-ajalt või teatud eluperioodil kasulik kõigil kanda. Seda kanna siis, kui sa tunned selle suhtes tõmmet, siis on õige aeg Oranži Kaltsiiti kanda. See kristall vabastab sind karmaatilistest sidemetest, mis ei lase sul elus edasi minna. Näiteks see ei lase nendel inimestel sinu ellu uuesti tagasi tulla, keda ei ole kasulik ellu tagasi võtta.

- Aitab neid, kes on kannatanud seksuaalse ahistamise all ja kes ei suuda sellest välja tulla. Sellisel juhul soovitan ma kanda seda kristalli koos Musta Obsidiaaniga, et vabastada jõhkraid mälestusi ning anda endale mõista, et elus tuleb edasi minna.

- Oranž Kaltsiit tervendab Päikesepõimikut, mis tähendab seda, et see toob ellu palju nalja, naeru, huumorit, rõõmu, enesekindlust, positiivset eluvaadet, aktiivsust, energiat ja heatahtlikkust. See on kristall neile, kes soovivad südamest naerda ja lõbusad olla. Soovitan seda kristalli kõigile, kes on enda naljasoone ära kaotanud, see on esimene märk Päikesepõimiku tervise allakäigust.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Kanna Oranži Kaltsiiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
 
- Depressioon, mao haigused, kõhuvalu, maksa haigused, tundlikud neerud. Tervendavaks kristalliks lastele, kellel on väga nõrk immuunsus.

- Oranž Kaltsiit aitab neid, kellel on probleeme seksuaalsusega ja kes ei suuda olla seksuaalsed. See on Sakraaltšakra kristall, mis aitab tervendada funktsiooni haiguseid ja viljakusega seotud probleeme. Eriti kasulikuks väekristalliks on see sellisel puhul meestele.

- Tervendus kristall meestele, kellel on probleeme eesnäärmega.

SAKRAALTŠAKRA JA PÄIKESEPÕIMIK

Oranž Kaltsiit töötab suurepäraselt nende mõlema Tšakraga. Sakraaltšakrale annab see jõudu töötamaks ja tervendab pigem füüsiliste haiguste poolt. Päikesepõimikule annab see emotsionaalset tuge, aidates inimesel olla lihtsalt õnnelik. Päikesepõimiku kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Oranž Kaltsiit kõige enam VÄHKIDELE ja LÕVIDELE. Nendele tähemärkidele toob see kristall positiivset suhtumist ja head õnne. See kristall aitab neil olla nemad ise ja vaigistada selliseid emotsioone, mis pidurdavad nende emotsionaalset arengut.

Numeroloogia poolest on emotsionaalse ja materiaalse õnne talismaniks Oranž Kaltsiit kõigile neile, kelle elutee on number 5.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Oranži Kaltsiidi kristalli soovitan ma laadida Tsitriin geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.      

Tehniline
Mõõdud Kristalli pikkus ca 3,5*2,5*1cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ORANŽ KALTSIIT, auguga, delfiin, oranž kaltsiit delfiin auguga, positiivsus, vähk, lõvi, enesekriitika, päikesepõimik, negatiivne suhtumine, sakraaltšakra, depressioon, kõhuvalu, maksa haigused, neerud, seksuaalsus, funktsioonihäire, eesnääre, väsimus, elutee number 5

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja