PÄIKESEKIVI

  • 19.00€

Toote detailid

  • Mudel: PÄIKESEKIVI pendel
  • Saadavus: Laos


PÄIKESEKIVI on väga võimsa positiivse energiavibratsiooniga kristall, mis toob päikest selle inimese ellu, kes seda kristalli kasutab. Päikesekivi on täpselt sinu jaoks, kui sa tunned, et sa vajad positiivset laengut ja oskust elada elu rõõmsameelsemalt. Päikesekivile on omane beežikas-oranžikas värvus, mille seest võib kumada läikivat ja sädelevat osa. Päikesekivi lihvimata kujul on tuhmim ja poleeritud kujul erksamate tooniga. Päikesekivi peamisteks leiupaikadeks maailmas on Kanada, India, Venemaa, Kreeka ja ka Norras on seda olema

RAVITSEMINE

Päikesekivi pendliga tervendatakse Päikesepõimikuga seotud probleeme, antakse sellele energiat juurde samal ajal, kui seda pendlit siis erinevatel põhjustel kasutatakse.

Päikesekivi pendliga on võimalik vaadata seda, kas Päikesepõimik töötab või mitte. Selleks hoitakse seda pendlit Päikesepõimiku kohal ning esitakse samal ajal mõtteline küsimus: "Kas minu Päikesepõimik töötab?" Kui Päikesepõimik töötab, siis on kõik hästi, aga kui ei tööta, siis võib olla seal emotsionaalne või isegi füüsiline probleem olemas.

Päikesepõimiku kohta saad veel lisaks lugeda minu ühest artiklist SIIT.

Kui pidevalt pendeldada selle pendliga Päikesepõimiku kohal, siis see aitab vabastada blokaade sellelt Tšakralt, mis on seotud seedehäiretega ja materiaalsete probleemidega. Päikesepõimik peab olema terve, et sinu elus oleks küllus.

PROHVETLIKKUS

Päikesekivi on väga heaks pendliks, kui soovitakse erinevatel teemadel vastuseid saada, mis on seotud töö, äri tegemise või rahaga. Päikesekivi ise on nende energiate kandja ja oskab väga hästi sulle nendel teemadel nõu anda. Lisaks materiaalsetele teemadele võib loomulikult ka teisi küsimusi Päikesekivi pendli käest küsida. Lihtsalt need on teemad, millele oskab Päikesekivi väga selgeid vastuseid tuua.


Päikesekivi käest võid analoogseid küsimusi küsida:


"Kas minu äriline idee on edu toov?", "Kas ma peaksin selle idee äriks muutma?", "Kas mul tasub see tööalaline pakkumine vastu võtta?", "Kas selle ideega ma teeniksin raha?" jne.


PÄIKESEKIVI PENDLIT ABISTAVAD KRISTALLID:


Päikesekivi pendli laadimise kristalliks sobib kõige enam Kivistunud Puit või Tsitriin geood. Päikesekivi pendli koti sisse aseta Mesikaltsiit või Kollane Kvarts. Need kaks kristalli suurendavad selle pendli väge ja geood aitab pendli töökorras hoida.


Kui sa soovid teada saada, kuidas pendlit täpselt kasutada, mida sa peaksid selle juures silmas pidama, kuidas seda laadida, puhastada ja aktiveerida, siis loe minu kirjutatud täispikka artiklit pendlite kohta SIIT.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PÄIKESEKIVI, Väeesemed, pendel, pendeldamine, päikesekivi pendel, äri, küsimused

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja