PÄIKESERATTA HOIDJA kurgutšakra

  • 28.20€

Toote detailid

  • Mudel: PÄIKESERATTA HOIDJA kurgutšakra (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos

KURGUTŠAKRA SÜMBOLIGA PÄIKESERATTA HOIDJA aitab päikeserattal toimida konkreetselt Kurgutšakra tervendamisele. Kui kanname ehteid kaelas, siis need mõjuvad üldiselt Südame - ja Kurgutšakrale, aga kui kanname konkreetset Tšakra sümbolit koos kristalliga, siis saame selle mõju suunata teistesse Tšakratesse.

Pildi peal on Amasoniidi päikeseratas, mis on mõeldud Kurgutšakra tervendamiseks ja seda kaelas kandes aitab see ravitseda seda energiakanalit.

Kurgutšakra päikeseratta hoidja küljes võid kanda erinevaid kristalle, mis on mõeldud Kurgutšakra tervenemisele. Iga päikeseratta juurde oled lisanud Tšakra, mille jaoks see kristall kõige kasulikum on.

KURGUTŠAKRA TERVENDAMINE ANNAB:

- Kurgutšakra on viies Tšakra kogu Tšakra süsteemis ja see asub otse kurgu kohal. Kurgutšakra on seotud häälega, rääkimisega, laulmisega, eneseväljendamisega, enda kehtestamise ja enda heaolu eest võitlemisega.
- Kui Kurgutšakra on tasakaalust väljas siis see inimene ei suuda enda arvamust välja öelda isegi kui ta väga soovib seda teha. Kurgutšakra tasakaalu puudumine tekitab hirmu inimeste ees, need inimesed püüavad vältida iga hinna eest konflikte ja ebavajalikke kõnetamisi. Nendel on probleeme valetamisega, kellegi teise teesklemisega, neil on väga vaikne hääl ja nad ei kuula kunagi teiste kallite inimeste head nõu. Teistpidi võid see inimene olla ka väga suur klatšijutu rääkija ja teiste halvustaja.
- Terve Kurgutšakraga inimene on heatahtlik, lahke, mõistva suhtumisega, oskab rääkida ükskõik millest kõigiga, on positiivne suhtleja ehk proovib vältida negatiivsetele teemadele peatumist, mõistab teisi inimesi ilma sõnadeta jne.
- Kahjustunud Kurgutšakra võib esile tuua kilpnäärme probleeme, kõri haigust, hingamisteede probleeme, lümfide kahjustusi ja depressiooni.
- Kui tervendad enda Kurgutšakrat, siis kaob ära hirm inimeste ja enda avamise ees.
- Kõik kristallid, mille juurde olen märkinud Kurgutšakra tervenduse, need aitavad seda energia kanalit tasakaalustada. 
Tehniline
Mõõdud Hoidja sobib 30-40 mm päikeseratastele. Toode ei sisalda paela, hõbeketti ega ka kristallehet.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PÄIKESERATTA HOIDJA, Muud, kaubad, hõbe, kurgutšakra, talismani hoidja

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja