PÄIKESERATTA HOIDJA päikesepõimik

  • 28.20€

Toote detailid

  • Mudel: PÄIKESERATTA HOIDJA päikesepõimik (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos

PÄIKESEPÕIMIKU sümboliga päikeseratta hoidja aitab päikeserattal toimida konkreetselt Päikesepõimiku Tšakra tervendamisele. Kui kanname ehteid kaelas, siis need mõjuvad üldiselt Südame - ja Kurgutšakrale, aga kui kanname konkreetset Tšakra sümbolit koos kristalliga, siis saame selle mõju suunata teistesse Tšakratesse.

Pildi peal on Hematiidi päikeseratas, mis on mõeldud Päikesepõimiku Tšakra tervendamiseks ja seda kaelas kandes aitab see ravitseda seda energiakanalit.

Päikesepõimiku päikeseratta hoidja küljes võid kanda erinevaid kristalle, mis on mõeldud Päikesepõimiku tervenemisele. Iga päikeseratta juurde olen lisanud Tšakra, mille jaoks see kristall kõige kasulikum on.

PÄIKESEPÕIMIKU TŠAKRA TERVENDAMINE ANNAB:

- Päikesepõimik on kolmas Tšakra kogu Tšakra süsteemis ja see asub naba kohal täpselt rindkere all. Päikesepõimiku Tšakra on seotud positiivsusega, rõõmuga, elujõuga, elu nautimisega, küllusega ja eneseteostamisega.

- Kui Päikesepõimiku Tšakra on tasakaalust väljas, siis see inimene ei suuda elus rõõmu tunda ning kõige tavalisem sümptom on see, et see inimene ei suuda huumorist aru saada ega ei suuda ka ise nalja teha. Kui Päikesepõimik on kahjustatud, siis kaob kõik positiivne ära ja jääb järgi vaid kurbus või pessimism. Kui see Tšakra lakkab tööd tegemast, siis tekib stress ja isegi depressioon, peale seda kaob ära ka külluslik energia ehk võib kaduda töö ning hea õnn.

- Terve Päikesepõimikuga inimene on äärmiselt positiivne, optimistlik, üritab elus näha ilu ja üritab enda elu nautida, soovib tööd teha, meeldib tööd teha, on ambitsioonikas ja edasipürgiv ning ei raja enda õnne teise najal, vaid võtab väljakutseid kui õnnistust.

- Kahjustunud Päikesepõimik võib esile tuua seedehäireid, seedimisega seotud haiguseid, soolestiku seenhaigust, maohappelisust, seedeorganite mittefunktsioneerimist, kaalu tõusu ja diabeeti.

- Kui tervendad enda Päikesepõimikut, siis kaovad ära materiaalsed probleemid ja avaneb selle Tšakra taga olev külluse magnet, mis toob ellu väga palju head õnne.

- Kõik kristallid, mille juurde olen märkinud Päikesepõimiku Tšakra tervenduse, need aitavad seda energia kanalit tasakaalustada.
Tehniline
Mõõdud Hoidja sobib 30-50 mm päikeseratastele. Toode ei sisalda paela, hõbeketti ega ka kristallehet.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PÄIKESERATTA HOIDJA, Muud, kaubad, hõbe, päikesepõimik, talismani hoidja

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja