PÄRLIKARP

  • 7.80€

Toote detailid

  • Mudel: PÄRLIKARP auguga
  • Saadavus: Laos


PÄRLIKARP

Pärlikarpe leidub väga paljudest kohtadest ja peamisteks leiupaikadeks on rannikualad. Pärlikarpe on väga kaua aega kasutatud ehete valmistamiseks ja ka Feng Shui elementide tegemiseks. Pärlikarbi peamiseks omaduseks on romantika ellu toomine ja rahu energia võimendamine. Pärlikarpe korjatakse peamiselt Jaapani, USA ja Austraalia rannikutelt.

Pärlikarbi energeetiline väärtus on väga analoogne Pärli omaga, aga kuna Pärlid on väga väärtuslikud ning naturaalsed Pärlid ka väga kallid, siis Pärlikarp on see, mis on vähe lihtsamini kättesaadav, aga samas ka väga kasulik kandmiseks. Pärlid, Pärlikarbid ja Abaloned on kõik kirstallide loetelus ning neid kasutatakse eeterkeha tervendamiseks.

Pärlikarbi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Üleüldiselt aitab Pärlikarp leevendada kogu keha stressi, aidates selle viia normaalsele tasemele ja aidates stressi ka paremini taluda, kui see on normaalseks viidud. Pärlikarp aitab olla rahulik, aitab sul tunda end hästi ja aitab ka elada hetkes ehk nautida täpselt seda, mis parasjagu käsil on.

- See on talisman, mida mina soovitan kanda igal naisel, kes parasjagu ootab last või kellel on väikesed lapsed kodus. Seda sellepärast, et Pärlikarbil on oskus luua tugev, sügav, armastav, emotsionaalselt hea, usaldusväärne suhe enda lapsega. Veel sündimata lapsega tekitab Pärlikarp tugeva intuitsiooni ja omavahelise telepaatia.

- Pärikarp on eneseväljendamise kristall, mis aitab positiivseid emotsioone paremini teistele inimestele välja näidata. See aitab armastust, headust ja lahkust vastu võtta ning aktsepteerida. Pärlikarp sobib neile, kes ei suuda häid emotsioone väljendada ja samas ka neile, kes on liialt arad, et olla avameelsed.

- Pärlikarp on harmoonia tooja, millel on oskus inimsuhetesse selgust ja head õnne tuua. Pärlikarbi kandmine aitab tasakaalustada suhtes olevaid pingeid ja muuta kahe inimese vahel oleva läbisaamise paremaks. Eriliselt kasulik on Pärlikarp neile, kes soovivad enda romantilisse suhtesse austust, ustavust ja teineteise mõistmist tuua. Pärlikarp suurendab ja muudab kahe inimese vahelise sideme sügavamaks. 

- Kanna Pärlikarbist valmistatud ehet koos Apatši Pisara kristalliga, kui sa soovid tugevdada väga katkist suhet, suhet, kus sa soovid olla südame järgi, kuid milles mõistust kuulates sa ei suudaks olla. Nende kahe kristalli vägi aitab unustada tehtud valu, aidates andestada ja eluga edasi minna. Aidates sul ka mõista, kas sa üldse tahad sellises suhtes olla või mitte. Kanna neid kahte kristalli pikka aega koos, et sa suudaksid sellist tulemust saavutada. 

- Pärlikarbi kandmine muudab inimese hinge kaastundlikumaks ja tolerantsemaks, aidates ka väga raskete inimestega suhelda nii, et sa ise nende energiasse ära ei kaoks. Aidates sul mõista miks mõni inimene on nii vihane, depressiivne või kibestunud ilma selleta, et sa teda hukka mõistaksid.

Pärlikarpi on soovitatav kanda sellel lapsel, kes tunneb oma emast või isast puudust (olgu selleks põhjuseks mis tahes). Pärlikarp aitab tunda, et perekonna armastus ja side eksisteerib.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Kanna Pärlikarpi, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
 
- Pärlikarpi on väga kasulik kanda neil, kes pidevalt tunnevad, et närvilistel hetkedel veresuhkru tase või vererõhk tõuseb ning ei suuda sellisel hetkel enda füüsilist keha kontrollida. Pärlikarp leevendab kohest pinget ning mõjub väga kiirelt, kui stressienergia, vihaenergia või ärev energia Aurasse pääseb. 

- Sobib neile, kelle nahk on ülitundlik erinevate ainete suhtes, on allergiline ja kellel tekivad putuka hammustustest suured lööbed. Pärlikarp aitab rahustada nahka ja kiirelt mürgile vastu reageerida, aidates ärritusel mitte nii suurel kujul esineda.

KURGUTŠAKRA

Pärlikarp aitab tervendada Kurgutšakrat, seda selles mõttes, et see aitab emal või isal oma lapsega olla avameelne heade ning positiivsete tunnete osas. See kristall aitab avada armastuse lapsevanema ja lapse vahel.
 
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Pärlikarp kõige enam positiivselt SKORPIONIT.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

ASTROLOOGIA


Hiina astroloogilise Jänese ehk Kassi aasta järgi on sellel aastal sündinute õnne, heaolu, armastuse ja tasakaalu kristalliks Pärlikarp. Kõik, kes on Jänese aastal sündinud, nende elus võiks olla tükike Pärlikarpi, et see nendele õnne tooks. 


Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PÄRLIKARP, LÕVI, Ehted, jänes, rahu, armastus, romantika, pinge, vererõhk, veresuhkur, naha lööbed, emotsioonide väljendamine, stressitase, hetke nautimine, veel sündimata laps, ema ja lapse vaheline suhe, perekonna armastus, kurgutšakra, skorpion, harmoonia, andestamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja