PÄRLIKARP

  • 13.50€

Toote detailid

  • Mudel: PÄRLIKARP käekett (pärl 4 mm) tahutud
  • Saadavus: Laos


PÄRLIKARPE leidub väga paljudest kohtades ja peamisteks leiupaikadeks on rannikualad. Pärlikarpe on väga kaua aega kasutatud ehete valmistamiseks ja ka Feng Shui elementide tegemiseks. Pärlikarbi peamiseks omaduseks on romantika ellu toomine ja rahu energia võimendamine. Pärlikarpe korjatakse peamiselt Jaapani, USA ja Austraalia rannikutelt. 

Pärlikarbi energeetiline väärtus on väga analoogne Pärli omaga aga Pärlid on väga väärtuslikud ning naturaalsed Pärlid ka väga kallid, siis Pärlikarp on see, mis on vähe lihtsamini kättesaadav aga samas ka väga kasulik kandmiseks. Pärlid, Pärlikarbid ja Abaloned on kõik kirstallide loetelus ning neid kasutatakse eeterkeha tervendamiseks.

PÄRLIKARBI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):


- Pärlikarp aitab naisel tugevdada enda intuitsiooni ja mõista tal rohkem enda pereliikmeid. Aitab tugevdada intuitsiooni armastatu ja laste suhtes.

- Üleüldiselt aitab Pärlikarp leevendada kogu keha stressi, aidates selle viia normaalsele tasemele ja aidates stressi ka paremini taluda, kui see on normaalseks viidud. Pärlikarp aitab olla rahulik, aitab sul tunda end hästi ja aitab ka elada hetkes ehk nautida täpselt seda, mis parasjagu käsil on.

- Pärlikarp aitab kaitsta veel sündimata last probleemide eest ja eriti emotsionaalsete probleemide eest. Pärlikarp ei lase rasedal naisel enda negatiivseid emotsioone enda lapsele anda.

- Pärlikarp aitab elu rahulikumalt võtta ja tugevdab emotsionaalset tasakaalu.

- See on kristall, mida mina soovitan kanda igal naisel, kes parasjagu ootab last või kellel on väikesed lapsed kodus. Seda sellepärast, et Pärlikarbil on oskus luua tugev, sügav, armastav, emotsionaalselt hea ja usaldusväärne suhe enda lapsega. Veel sündimata lapsega tekitab Pärlikarp tugeva intuitsiooni ja omavahelise telepaatia. 

- Kanna Pärlikarpi koos Roosa KvartsigaAkvamariiniga ja Mookaitega, et enda veel sündmata last kaitsta. Peale selle aitab Pärlikarp lapsega emotsionaalset sidet saada ja luua temaga head suhet juba enne tema sündimist.

- Pärlikarp on harmoonia tooja, millel on oskus inimsuhetesse selgust ja head õnne tuua. Pärlikarbi kandmine aitab tasakaalustada suhtes olevaid pingeid ja muuta kahe inimese vahel oleva läbisaamise paremaks. Eriliselt kasulik on Pärlikarp neile, kes soovivad enda romantilisse suhtesse austust, ustavust ja teineteise mõistmist tuua. Pärlikarp suurendab ja muudab kahe inimese vahelise sideme sügavamaks. 

- Kanna Pärlikarbist valmistatud ehet koos Apatši Pisara kristalliga, kui sa soovid tugevdada väga katkist suhet, suhet, kus sa soovid olla südame järgi, kuid milles mõistust kuulates sa ei suudaks olla. Nende kahe kristalli vägi aitab unustada tehtud valu, aidates andestada ja eluga edasi minna. Aidates sul ka mõista, kas sa üldse tahad sellises suhtes olla või mitte. Kanna neid kahte kristalli pikka aega koos, et sa suudaksid sellist tulemust saavutada. 

RAVITSEMINE 

- Sobib neile, kelle nahk on ülitundlik erinevate ainete suhtes, on allergiline ja kellel tekivad putuka hammustustest suured lööbed. Pärlikarp aitab rahustada nahka ja kiirelt mürgile vastu reageerida, aidates ärritusel mitte nii suurel kujul esineda. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab see kõige enam SKORPIONEID.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

ASTROLOOGIA


Hiina astroloogilise Jänese ehk Kassi aasta järgi on sellel aastal sündinute õnne, heaolu, armastuse ja tasakaalu kristalliks Pärlikarp. Kõik, kes on Jänese aastal sündinud, nende elus võiks olla tükike Pärlikarpi, et see nendele õnne tooks. 


Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 19 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PÄRLIKARP, Ehted, käekett, jänes, naiselikkus, romantika, stressi leevendamine, stress, rasedus, lapsed, naine, rahu, skorpion, harmoonia, andestamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja