PÜRIIT

  • 10.80€

Toote detailid

  • Mudel: PÜRIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


PÜRIIT on minu üks lemmikute seas oma tugevatoimelise ja võimeka energia tõttu. Püriit kannab endaga kaasas tugevat tule energiat ja kristallid, mis tule energiaga on seotud, on väga võimsad kaitsjad, energiate liigutajad või külluse ligi toojad. Püriiti on kasutatud juba pikka aega ennustamisel, seda on asetatud peeglite ette, et Püriit tooks teispoolsusest või teistest dimensioonidest ennustajale vastuseid.

Püriit on hõbedase läikega kristall, mille koostises on ka rauda, seega ei tohiks sellest kindlasti vee-eliksiire valmistada, mida soovitakse juua.

- Esmalt on Püriit võimekas kaitse kristall, mida endaga kaasas kandes aitab see negatiivsust, kurjust või ära sõnumist saata tagasi allikasse ehk sinna, kelle poolt on see sinu enda poole suunatud. Püriiti hoitakse kodus välisukse kõrval sama eesmärgi saavutamiseks, kaitstes kodu halbade inimeste ja nende halbade soovide täitumise eest. Püriiti võib hoida samal eesmärgil ka kodu akende juures, kus samuti energiad liiguvad majja sisse, kaitsmaks kodu negatiivsuse eest.

- Püriidi kristalli hoitakse kodus või töölaua peal, kuna see kaitseb liialt negatiivse, kriitilise või pahatahtliku partneri/töökaaslaste/ülemuse eest. Püriidi kristalle hoitakse lapse koolikotis, kui lapsel on probleeme kiusamistega ja teda on võetud koolis kui kiusatavat. Püriidi kristall tõukab eemale kurjad plaanid ja kui neid väga soovitakse teostada, siis kutsub Püriit kiusatavale õnnetuse kaela. Püriit on ka seetõttu heaks kristalliks töö juures või koolikotis hoidmiseks, kuna see toob edukaid tulemusi ükskõik millises töös või õpingus.

- Lisaks sellele, et Püriidil on maagilised kaitse omadused, on see ka suurepärane külluse kristall, mida kasutatakse külluse nurga aktiveerimiseks, raha karbi kristallina ja kasutatakse ka rahamaagiates. Asetage Püriit Ahvileivapuu poti sisse või viige see enda kodu kõige Kagu poolsemasse tuppa, et Püriit saaks majja jõukust tuua.

- Püriit asetatakse Feng Shui järgi kodu Lõuna poolsemasse tuppa, kui soovitakse maja elanikele palju jõudu, energiat ja aktiivsust tuua. Püriit aitab töö nimel rohkem pingutada, õppida ja raha teenida.

- Tükk Püriiti kodus aitab endasse neelata negatiivsust, kurbust, kurjust ja aitab kodu Aural puhastuda.

- Kui soovitakse ennustamisega rohkem tegelema hakata, siis Püriit võiks olla üks intuitsiooni kristallide komplekti osa, kuna Püriit kiirendab visioonide tulekut ja aitab ennustamisviise arendada. Näiteks, kui soovitakse pendlitööd edendada ja pendliga rohkem "sina peale" saada, siis Püriit võiks kindlasti laua peal olla, et see ühendust aitaks luua pendliga.

RAVITSEMINE Kristalliteraapia eesmärgil kasutatakse Püriiti järgmiste probleemide eeterkeha tervendamisel: Püriiti kantakse endaga kaasas, kui soovitakse, et keha omastaks kiiremini vitamiine, alluks ravile, kiireneks ükskõik milline raviprotsess ja keha saaks piisavalt hapniku toidust kätte. Püriiti kantakse, et kaitsta vaimsete haiguste eest, anoreksia ja buliimia eest. Kui mõni nendest haigustest juba eksisteerib, siis aitab Püriit vabastada neid probleeme.

VEE-ELIKSIIR PÜRIIDIST Püriidist valmistatakse vaid kaudsel viisil valmistatud vee-eliksiiri, selle liigse rauasisalduse tõttu. Püriiti hoia 20 minutit puhta vee sees koos Mäekristalliga ja seejärel pese enda rindkere, kui oled kopsudega, hingamisteedega seotud või astma haiguse all kannataja. Püriidi kaudne vee-eliksiir aitab puhastada eeterkeha blokaadidest, mis ei lase terveneda.

PÄIKESEPÕIMIKU TERVENDAMINE Püriit aitab tasakaalustada Päikesepõimiku Tšakrat ja seda saab igaüks endaga teha. Selleks ära kindlasti kasutage Püriiti, millel on juba oma eesmärk olemas, vaid looge endale spetsiaalne Tšakrate komplekt, et kristallil oleks piisavalt väge aitamiseks. Selleks, et Päikesepõimikut tervendada, leidke endale mugav pikali asend ja asetage Püriit otse Päikesepõimikule (Päikesepõimik asub veidi kõrgemal, kui naba ja veidi madalamal, kui sinu ribid). Hoidke Püriiti kinni mõlema käega nii, et vasakl käsi oleks all pool ja parem üleval pool. Puhake niimoodi olles täpselt niikaua, kui suudate. Esialgu võib puhkus kesta 5 minutit, hiljem 10 minutit ja see oleneb kõik, sellest, kui kinni sinu Päikesepõimik on. Mida kauem sa suudad niiviisi mediteerida, seda puhtam on Päikesepõimik, aga kui sul hakkab juba enne 5 minutit ebamugav, siis Päikesepõimik on kinni. Päikesepõimiku tervis on tähtis selleks, et sa saaksid elust rõõmu tunda. Peale meditatsiooni hoia Püriiti viiruki kõrval ja aseta Tšakra kristallikoti sisse puhkama.

SODIAAK Tähemärgilt aitab kõige enam Püriit LÕVIDEL nende maagiates ja külluse rituaalidel toimida. Seega Lõvidel võiks külluse nurgas ja rahakarbis Püriit kindlasti eksisteerida, nii toimivad ka teised kristallid kiiremini tema käes.


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PÜRIIT, Kristallid, poleeritud, lõvi, küllus, kiusamine, kool, töö, ülemus, kaitse, needus, ära sõnumine, kagu, feng shui, rahakarp, külluse nurk, anoreksia, buliimia, pendli töö, ennustamine, päikesepõimik, kopsud, hingamisteed, vee-eliksiir

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja