PÜRIIT

  • 10.40€

Toote detailid

  • Mudel: PÜRIIT auguga
  • Saadavus: Laos


PÜRIIT on tugevatoimeline kaitse kristall, mis aitab kaitsta vaimsete rünnakute eest, energia-vampiirluse eest ning tugevdab selle kandja aura välja niivõrd, et halba soovijatel hakkab püriidi kõrval seistes enesetunne järsult halvemaks minema. Juhul, kui selline asi hakkab toimuma, siis Püriit annab märku ohtlikust inimesest. Teisel juhul, kui Püriiti kandes hakkab teil endal süda pekslema, siis see annab teada valest mõttest, valest otsusest või valest tegevusest, mis võib teid ennast kahjustada ning see üritab teid peatada. Püriiti on soovitatav kanda ka neil, kellel on pikemat aega mõni haigussümptom, aga arstid ei ole avastanud veel seda õiget tervise riket ega ole saanud veel õiget diagnoosi panna. Püriiti kandes aitab see kristall arstidel õige probleem üles leida või teil endal jõuda arusaamani, mis on tegelikuks põhjuseks või probleemi allikaks, et seda siis seejärel tervendama hakata.

Püriidiga ka teisi külluse kristalle koos kandes tugevdab Püriit materiaalset õnne. Püriiti kasutatakse karmaatiliseks tervendamiseks, eriti mis on justnimelt seotud materiaalsusega. Püriit aitab puhastada aura välja, kus on karmalised probleemid küllusega ja sobib neile, kellel käib järgi ebaõnn, võlad, pidevad materiaalsed probleemid. Peale selle soosib Püriit keskendumist ja tugevdab mentaalset arengut, seega on väga sobilik õppimise kristall.

Külluse energia tõstmiseks või ebaõnne välja viimine aura väljast - Kombineerige ehetena Püriit kokku
Krüsopraasi, Tsitriini, Piltjaspise, Tiigrisilma, Rohelise Aventuriini või Sammalahhaadiga. Neid kõiki kristalle võib koos kanda parema külluse energia suurendamiseks.


RAVITSEV TOIME Talismanina kaelas kantuna aitab Püriit hingamisprobleeme tervendada, kiirendades kopsude vereringet ning on väga heaks toetavaks kristalliks neile, kes on loobunud suitsetamisest, kuna Püriidil on oskus meie kehale anda energia vibratsioone, mis aitavad kopsudest mürke välja viia. Kaitseb ja tervendab väga tõsiseid viirus haiguseid ning kaitseb nendest põhjustatud tüsistuste eest (eriti haiguste eest, mis tekivad hingamissüteemi).


ASTROLOOGILINE SOOVITUS


Sodiaak - Eriliselt head õnne toob see
Lõvidele ning Neitsitele toob ärilist edu. Püriit aitab KALADEL olla enesekindel ja see on kristall, mis motiveerib neid tegutsema. Püriit aitab blokeerida enesekindluse langust ja aitab Kaladel olla ambitsioonikas. 


Hiina horoskoop - Püriit tasakaalustab rahutut Tiigrit ning aitab neid hoida endale tekitatud õnnetuste eest, aitab ohtu tajuda. Eriliseks õnne talismaniks on neile Tiigritele, kes on sündinud 2010 aastal.


Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristall ehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele Ametüst või Kvarts geoodi peale laadima.


Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PÜRIIT, Ehted, Auguga, Lõvi, Neitsi, intelligents, julgus, loogika, aura kaitse, küllus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja