PILTJASPIS

-10%
  • 6.50€
  • 5.85€

Toote detailid

  • Mudel: PILTJASPIS lapik
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaaži esemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakra teraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada.

PILTJASPIS on kirju kristall, mille põhiliseks tooniks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab kohati enda väljanägemisega maastiku ja liivaluiteid. Piltjaspisel on pikk ajalugu kaitse kristallina ja seda on kasutatud kaua aega kaitsmaks ilmastiku hävituslike olude eest. Piltjaspist kanti kaasas merel, et torm ei murraks meest ning vihmametsades rändamisel kanti salakavala looduse eest kaitsemiseks.

Piltjaspise kohta saad lähemalt lugeda Piltjaspise kristalli alt SIIT.

MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

- Masseeri Piltjaspisega pinges lihaseid, Piltjaspis tervendab lihaseid. Masseeri just selle koha peal, kus on ebamugavustunne või valu. Piltjaspis vabastab pingeid.

- Piltjaspis on neerude tervendaja, sellega võib masseerida otse neerude kohalt või hoida kahte kristalli mõlema neeru peal ja lasta neil kristallidel tervendust organisse viia.

- Piltjaspise massaaž on kasulik neile, kes soovivad suitsetamisest loobuda. Kui teha sellega massaaži pidevalt ja ülekeha kasutada, siis see aitab vabastada soovi tarbida midagi, mis tegelikult sinu kehale liiga teeb. Piltjaspis aitab vabastada justnimelt suitsetamise vajaduse.

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepaistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel puhata koos kristallidega.

- Piltjaspist kasutatakse töömurede, tööstressi ja tööst tekkinud ärevuse maandamiseks ning nende mõtete minema saatmiseks.

- Aitab vabaks lasta hirmu selle eest, et sa ei saa hakkama ja toob tagasi usu iseendasse.

- Meditatsioonis kasutamiseks on kasulik neile, kes tunnevad, et nende mõtteid on kuidagi vaja koondada.

Lapikuid tervenduskristalle hoitakse alati koti/karbi sees, mis on mõeldud tervenduskristallidele. Kui sul sellist asja ei ole, siis soovitan sul selle luua, et kristallid võimalikult kaua säilitaksid oma jõudu.

Peale teraapiat puhastatakse alati kristall rituaalitaime, viiruki või maagia küünlaga. Sobilikud on JasmiinLavendelSalveiSidrunheinMuskus ja Koriander.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PILTJASPIS, Kristallid, lapik, piltjaspis lapik, meditatsioon, teraapia, tervenemine, tööstress, suitsetamise loobumine, lihased, pinges lihased, neerud

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja