PILTJASPIS

  • 14.10€

Toote detailid

  • Mudel: PILTJASPIS süda võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


PILTJASPIS on üks tõhusamaid ärilise edu ja erialalise õnne kristallidest. Piltjaspis edendab loovust, aitab tuua tööalast inspiratsiooni ja motivatsiooni. Piltjaspis aitab sinu juurde tulla sellistel ideedel, mis kannavad vilja ja mille teostamisel ootab sind ees edu. Piltjaspis on ka loominguline kristall, mis aitab sinu loovusel avaneda ja areneda.


Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid lisada erinevate võtmete juurde, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.


Süda sümboliseerib armastust, romantikat, emotsioone, tundeid, perekonnavahelist sidet, südametšakrat ja kirge. Südame sümbol toob just selliste elementidega seotud energiad kristallist välja.


Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega peab neid ettevaatlikult käsitlema, et need ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.


KODUVÕTMETELE

- Piltjaspise südame võtmehoidja toob kodule head perekonnaõnne, aidates perekonnal omavahel hästi läbi saada ja suurendades kõikide pereliikmete motivatsiooni perekonda tugevamaks muuta.

- Piltjaspis on inspiratsiooni toov ja andev kristall. Kui seda hoida kodu- või ka näiteks kontorivõtmete küljes, siis see aitab sulle inspiratsiooni tuua, et neid kohti veelgi mõnusamaks ja paremaks muuta, andes ideid, mida enda koduga teha ja kuidas selle energiat parandada.

- Piltjaspise südame võtmehoidja sobib koduvõtmeteks lapsele, kellele meeldib joonistada, laulda või mõni teine loominguline tegevus. See äratab lapses üles veelgi suurema julguse enda loomingulisust avada ja arendada.

- Hoia Piltjaspise südant enda koduvõtmete küljes, et enda koju head ärilist õnne ligi kutsuda. Eriliselt kasulik on see väeese neile, kellel on oma perefirma.

AUTOVÕTMELE

- Sobib nende autosse, kes sõidavad töö pärast pidevalt ühest sihtpunktist teise ja kellel on palju ärireise. Piltjaspis toob head õnne ärilistel teemadel.


Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus puhastada Salvei suitsuga ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Tsitriin geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Piltjaspisest. Tsitriin aitab võimendada ja taaselustada Piltjaspise energiat.
Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 3*2,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PILTJASPIS, Väeesemed, võtmehoidja, süda, piltjaspis süda, südame talisman, piltjaspis võtmehoidja, auto, kodu, maja, võtmehoidja, hea õnn

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja