PILTJASPIS

-10%
  • 0.30€
  • 0.27€

Toote detailid

  • Mudel: PILTJASPIS poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


PILTJASPIS on üks Jaspise vormidest, mis on helepruunikat kuni tumepruuni värvi ja meenutab liivamaastiku. Piltjaspis on äärmiselt rahuliku energia lainega kristall, mida saab kasutada pingete või mõne teise energia maandamisel. Piltjaspisel on väga pikk ajalugu müstitsismis ja seda on kasutatud väeesemena vanast Egiptusest saati. Piltjaspist kanti lapsest saati, et kaitsta last halbade hingede eest. 


Piltjaspisel on oskus panna inimest Maa peale mõtlema, loodust hindama, loomi armastama ja taimedega tegelema. See suurendab austust kõige selle üle, mis meid ümbritseb ja milleta tegelikult ei ole meil võimalik elada. Seega üksi juba Piltjaspise olemine inimese lähedal muudab tema hinge tolerantsemaks.

Dekoreerige Piltjaspisega enda kodu või töökohta, et see takistaks geopaatilise stressi külge tõmbamist ja aitaks seda eemale hoida.

Piltjaspis on loominguline oma energiate poolest ja kui seda kanda või kasutada, siis see aktiveerib loomingulise inspiratsioonivoolu. Poleeritud kristalli hoia enda töölaua peal või kuntsiruumis. Seda selleks, et see avaks sinu loomingulisuse, fantaasiamaailma ja kujutlusvõime. See omakorda annab sulle inspiratsiooni ja toob sulle edu sellest, mida sa lood. 

Piltjaspise kristalli soovitan ma kanda ja kasutada neil, kes elavad välismaal. Piltjaspis aitab välismaal töötavatele ja elavatele inimestele tuua head õnne. Aidates kaitsta ebaõnnestunud töökoha ja elukoha valikute suhtes. Aidates head õnne tuua ka suhtesse inimesega, kes on välismaalane. Eriti seda siis, kui Piltjaspis kokku viia Roosa Kvartsi kristalliga.

VILJAKUS/RASEDUS

Piltjaspist ma soovitan kanda ja kasutada neil, kes on lapseootel või kes soovivad lapseootele jääda. Piltjaspis aitab lapseootel naisel õnnelik olla, nautida oma rasedust ja peatselt emaks saamist. Piltjaspis neelab enda sisse kogu lapseootel naise kurbuse, stressi, pinge ja ülekoormuse. Kui seda kristalli terve raseduse vältel kanda ja kasutada, siis see aitab väikest beebit kaitsta ärevusprobleemide eest, andes väikesele beebile võimaluse siia ilma sündida rahus ja tasakaaluka Auraga.

Piltjaspis aitab kaasa viljakuse energia tõstmisele, seega sobib see teiste viljakuse kristallidega kokku, mida võiks hoida võimalikult lähedale voodile või iseendale. Viljakuse kristallideks on veel Karneool, Punane Aventuriin, Punane Jaspis ja Unakiit. Piltjaspis aitab kaitsta rasedust ja on neile heaks abiliseks, kellel on probleeme lapseootele jäämisega või lapse kandmisega. Piltjaspis aitab kaitsta nurisünnituse eest ja kaitseb üleüldiselt lapse tervist, kui ta ema kõhus on.

TAIMED

Piltjaspis aitab ükskõik millisel taimel paremini kasvada ja aitab muuta ka maa energeetilist väärtust. See tähendab seda, et Piltjaspist võib puude/põõsaste/lillede istutamisel asetada mulla sisse. Seda selleks, et taimele jõudu juurde anda ja kui seda tehakse õues kasvava puu juures, siis Piltjaspis aitab maa Aurat tugevdada. Piltjaspis sobib samuti kodutaime mulla sisse, kuna see aitab taimel elujõuliseks saada ja samas aitab tasakaalustada kodus olevaid energiaid, mis on ülekülluses, nagu näiteks liigset stressi energiat tasakaalustada.

KÜLLUSE NURK/ÄRILINE EDU

Piltjaspis on üks kristallidest, mis on seotud külluse majja toomisega, aga sellel on oskus ka ärilist edu tuua, ettevõtlikust edendada ja projekte käima lüüa. Seega Piltjaspist võib kasutada FENG SHUI järgi kodu kõige Kagupoolsemas toas, kus asub majapidamise külluse nurk. Seda kristalli võib teiste külluse kristallidega koos hoida ja võib ka täiesti eraldi mõne taime poti sees hoida. Ärilise edu saavutamiseks hoidke Piltjaspist dokumentide või töölaua peal.

TERVENDAMINE/TŠAKRA

Piltjaspis on seotud Kolmanda Silma tasakaalustamisega ja Juurtšakral olevate haiguste tervendamisega. Piltjaspise ehteid soovitan kanda siis, kui soovitakse lahti saada suitsetamise vajadusest, kui on meestel "meeste" haigused, pidevad emotsioonide kõikumised, põie probleemid ja luude hõrenemine. Peale selle on hea Piltjaspist kanda ka siis, kui on äsja tuldud mõnelt operatsioonilt. Piltjaspis aitab haavadel kiiremini paraneda.

NUMEROLOOGIA

Sünnikuupäeva poolest on 8. kuupäeval sündinute õnne kristalliks Piltjaspis. See on kristall, mis suurendab sellel kuupäeval sündinute külluse õnne, enesekindlust, toetab sinu oskusi ja annab piisavalt palju inspiratsiooni selleks, et elus saavutada see, mida soovitakse. Piltjaspis toob head õnne kõikidele, kes on sündinud 8. kuupäeval.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PILTJASPIS, Kristallid, poleeritud, piltjaspis poleeritud, äriline edu, tööedu, küllus, taimed, loodus, tolerantsus, maa aura puhastamine, tasakaalustamine, feng shui, kagu, juurtšakra, kolmas silm, luude hõrenemine, suitsetamine, meeste haigused, viljakus, rasedus, välismaal töötamine, loomingulisus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja