La Tene kristallikomplekt POSITIIVSUS

  • 17.90€

Toote detailid

  • Mudel: POSITIIVSUS
  • Saadavus: Laos


La Tene kristallikomplekt "POSITIIVSUS" on loodud viiest positiivse energiaga kristallist, milleks on Tsitriin, Mookaite, Punane Jaspis, Karneool ja Kollane Kaltsiit. Kristallikomplekt on loodud oranži värvi koti sisse.

Kristalle kombineeritakse selleks, et saada konkreetsemaid energiaid nendest ja mida rohkem on ühe ning sama energiaga kristalle koos, seda võimsamalt need koos ühel eesmärgil suudavad töötada.

Positiivsuse kristallikomplekt on loodud selleks, et iseendale või kellelegi teisele edasi anda head energiat. Positiivsuse kristallikomplekt on abiks stressi leevendamiseks, õnnetunde tagamiseks ja positiivse meele avamiseks. Need kristallid töötavad üheskoos sellel eesmärgil, et inimest rõõmsamaks teha.

1. TSITRIIN

Tsitriin on üks populaarsemaid positiivsuse ja heatuju kristalle terves maailmas. Tsitriin sobib kõigile inimestele ja seda on kasulik endaga kaasas kanda siis, kui sa ei ole veel eriti kristallidega tutvunud. Tsitriin aitab avada negatiivsed energialained ja asendada need positiivsusega. Seega Tsitriin on väga vajalik kristall selles komplektis, see aitab teiste nelja kristalli väel õigesse kohta jõuda. Tsitriin teeb eeltöö ära, et teiste kristallide positiivne energia üldse kohale jõuakski.

2. MOOKAITE

Mookaite on uute alguste kristall ja selles komplektis aitab Mookaite unustada kõike seda, mis positiivsust on hingest ära võtnud. Mookaite aitab keskenduda olevikule ja tulevikule, aidates hoida sind väga õnnelikuna ning elujanulisena. Mookaite on multifunktsionaalne kristall, mis oskab inimest õnnelikuks muuta. Kõik teised kristallid selles komplektis toetavad Mookaite väge.

3. PUNANE JASPIS

Punane Jaspis aitab lahendada sügaval sisimas olevaid emotsionaalseid probleeme, mis ei lase sul positiivne olla. Tänu sellele, et Punane Jaspis on siin komplektis koos Kollase Kaltsiidiga, suudab see kristall selle energia sinu hingest minema saata. Seejärel aitab Punane Jaspis koos Karneooliga suurendada elujõudu, energiat ja positiivsust.

4. KARNEOOL

Karneool on energiat ja elujõudu andev kristall. Karneool motiveerib tegutsema ja annab julgust olla avatud. Karneool on igale ühele kasulik, kes tunneb, et tal ei ole lihtsalt jõudu enam ja ta ei suuda enam elada. Karneool annab füüsilist väge ning aitab sul Mookaite kõrval unustada kõike seda, mis tuju võiks rikkuda.

5. KOLLANE KALTSIIT

Kollane Kaltsiit edendab head tuju, aitab olla positiivne ja rõõmsameelne. Kollane Kaltsiit aitab vähendada negatiivsete sõnade välja ütlemist ja lahendab riidusid. Kollane Kaltsiit rahustab ja tegeleb emotsionaalsete probleemidega, mis ei lase sul õnnelik olla.

Kui sa ei soovi seda kristallikomplekti kaasas kanda, siis saad selle asetada "Hea tuju" kristallikomplekti, mille saad enda koju luua. Selle kohta saad lugeda Kollase Kaltsiidi juurest SIIT.

Kristallikomplekti kanna endaga kaasas, hoia voodi kõrval või lisa "Hea tuju" kristallikomplekti sisse. Kui soovid seda kristallikomplekti kaasas kanda või voodi kõrval hoida, siis oleks hea, kui sa asetaksid sinna komplekti sisse enda pildi. Niiviisi suudavad kristallid paremini sinuga tööd teha.

Puhasta seda kristallikomplekti vähemalt ühel korral kuus Salvei rituaalitaime ja Kaneeli viiruki suitsuga.

Hiljem, kui sa tunned, et nad on sind aidanud ja sa ei soovi neid kristalle enam kasutada, siis vabasta need mõne kodu Lõuna poolse taime poti sisse või vii need metsaalla.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, kristallikomplekt, POSITIIVSUS, tooted, komplekt, la tene, la tene positiivsus, tsitriin, mookaite, punane jaspis, karneool, kollane kaltsiit, hea tuju, hea tuju kristallikomplekt, elujõud

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja