PRASIOLIIT

  • 1.50€

Toote detailid

  • Mudel: PRASIOLIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


PRASIOLIIT on roheline Ametüst, millele on omaseks väge hele toon. Prasioliidi tooniks on heleroheline, millest käivad läbi valged jooned. Oma olemuselt meenutab see Ševroon Ametüsti, mis näeb heleroheline välja. Prasioliidi valge osa on Kvarts. Prasioliidil on väga sarnased omadused olemas, mida kannab endaga kaasas Ametüst ja lisaks sellele ka sellele kristallile endale omased omadused. Seega, kui sa soovid Prasioliidi kristalli tundma õppida, siis ma soovitan sul lugeda ka selle kohta, mida kirjutasin Ametüstist. Seda selleks, et täielikult mõista Prasioliidi toimet.


Prasioliit on oma nime saanud Kreeka sõnast porru ja seda oma väljanägemise tõttu. Prasioliidi peamiseks leiukohaks maailmas on Brasiilia ja USA. Prasioliit on tekkinud maapõues sellest, kui Ametüst on maa sees kuumenenud.


"Mida Prasioliit sulle ütleb, kui sa selle intuitiivselt välja valisid"


Juhul, kui sa valisid Prasioliidi kristalli intuitiivselt enda jaoks välja. Näiteks nii, et sulle hakkas selle välimus silma ja sa puhtalt alateadlikult valisid selle enda kaaslaseks, siis sellel kristallil on sulle nii mõndagi edasi öelda.


Sellisel juhul sinu intuitsioon viitas sellele, et sul on õige aeg asuda end tervendama. End arenema suunata ja midagi iseenda heaolu jaoks tegema asuda. Loomulikult sellisel juhul on sul seda kristalli ka vaja ja ilmselgelt on sul aeg hakata enda sisemise hääle kuulamisega tegelema. Õppides enda sisetunnet usaldama ja otsuseid ise vastu võtma.


"Spirituaalne areng, intuitsioon ja enda arengu märkamine"


Prasioliidi üheks väga eriliseks ja väärtuslikuks toimeks on see, et see õpetab sind enda edusamme nägema. Eriti selliseid edusamme, mida sa enda spirituaalses arengus teed. See õpetab sind nägema seda, mida sa saavutanud oled ja kuidas sa nüüd elu vaatad, kuidas sa aasta tagasi elu nägid ning mida sa oled endas muutnud. Samas aidates sul ka spirituaalses mõttes kasvada ja areneda. Nagu ka Ametüstile on omaseks, siis on ka Prasioliidil oskus inimese hinge arengu poole suunata.


Prasioliidi kristallile leia koht enda intuitsiooni arendavate kristallide keskel. Aseta see kokku teistega, et see saaks sinu arengut toetada. Prasioliiti võid ka lihtsalt kaasas kanda, et selle energiaid endale saada.


Lisaks kõigele sellele on Prasioliit see kristall, mis aitab sul enda spirituaalseid andeid avada ja neid arenema suunata. Kui sulle on saatuse poolt kingitud mõni telepaatiline või selgeltnägemisega seotud anne, siis Prasioliit aitab sul end arendada. Eriliselt kasulik oleks see, kui sa kannaksid Prasioliiti sellisel juhul koos Küaniidi ja Aqua Aura kristalliga.


Prasioliit suunab sind tegema seda, mida sinu hing ihaldab, julgustades sind liikuma selles suunas, mida süda sulle ütleb, mitte mida mõistus sulle ütleb. See on viis, kuidas Prasioliit ka sinu Südametšakrat tervendab. Aidates sul enda südamehäälega kontakti saada ja sellel omakorda sinu intuitsiooni õigesti juhtida.


"Õpetab sulle, mida tähendab armastus"


Prasioliidil on oskus Südametšakrat tervendada ja selle kristalli kasutamine aitab sinu hinges oleval neljandal Tšakral võimsamaks muutuda. Prasioliit õpetab ennekõike sulle seda, mida tähendab armastus, kuidas armastada, kuidas armstust vastu võtta, seda jagada ja kuidas seda märgata. Väga kasulik sellisel perioodil, kus sa ei ole oma tunnetes kindel või hetkel, mil sa ei tunne enda elus armastust.


Prasioliidi kristalli hoia armastuse kristallidega üheskoos, et see aitaks head energiat sinu ellu ligi kutsuda. Kingi see kristall enda armastatule, et enda armastust välja näidata ja et teie omavahelised suhted muutuksid paremaks. Prasioliiti kingitakse lepituseks ja andestuse saamiseks.


"Tunnetes selgusele jõudmine"


Prasioliidi kristall vii kokku Roosa Kvartsiga ja hoia neid kahte kristalli pidevalt enda lähedal, kui sul on soov jõuda enda tunnetes selgusele. Kanna neid kristalle senikaua kaasas, kui sa tunned, et sa oled jõudnud selgusele. Võid neid kristalle koti sees kaasas kanda või ehtena endaga igapäevaselt kanda.


"Neelab teiste kristallide energiat ja muutub sellest võimsamaks"


Prasioliidil on üks väga huvitav omadus, milleks on oskus teiste kristallide kaudu võimekamaks muutuda. Kui sa viid Prasioliidi kokku teiste kristallidega, siis see võimeneb ja saab teistest kristallidest tuge. Sellepärast on hea seda kristalli kombineerida ja näiteks teistesse kristallikomplektidesse lisada. Eriliselt kasulik on seda hoida intuitsiooni ja armastuse kristallidega koos.


"Tõmbab küllust ligi läbi sinu enda töö tegemise"


Prasioliidil on oskus sinu ellu küllust ligi tõmmata, kuid seda vaid siis, kui sa selle nimel soovid tööd ja vaeva näha. Selleks, et Prasioliidis avaneksid sellised energiad, hoia seda kristalli enda kontori- või töölaua peal. Prasioliit tunnetab ära sinu motivatsiooni ja inspiratsiooni. Kui sa oled sellises faasis, siis automaatselt selles kristallis avanevad külluslikud energiad ja see hakkab sulle õnne tooma. Sa võid selle kristalli ka enda külluse nurka lisada, et see täpselt samal hetkel hakkaks tööle, kui sa oled motiveeritud. Prasioliit hakkab tööle läbi sinu enda energia.


RAVITSEMINE:


- Prasioliit on tervendaja, millel on oskus sinu kehas olevatele haigusnähtudele tagasilööki anda. Prasioliit kuulub universaalsete tervendajate hulka, mida on hea kasutada kogu keha tervendamisel. Prasioliidil on vägi, mis suunab haiguskoldesse tervendust, aktiveerides keha end tervendama.


- Prasioliit on Südametšakra tervendaja, millel on oskus aidata neid inimesi, kellel on südamega seotud haigused.


- Prasioliit tervendab magu, aidates vabaks saada pidevatest kõhu- ja maovaludest. Sobib sellisele inimesele, kelle magu on väga happeline ja tundlik erinevatele toiduainetele.


Valmista Prasioliidist endale vee-eliksiiri, kui sa soovid selle tervendavaid energiaid iseendasse saada. Selleks hoia Prasioliidi kristalli veekannu või klaasi sees umbes 20 minutit enne selle joomist. 20 minutiga jõuab kristall vee enda väega ära kodeerida.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PRASIOLIIT, Kristallid, poleeritud, prasioliit poleeritud, intuitsioon, spirituaalne areng, tunnetes selgusele jõudmine, suhete parandamine, spirituaalne anne, keha tervendamine, südametšakra, küllus, magu, kõhuvalu

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja