PRENIIT

  • 14.50€

Toote detailid

  • Mudel: PRENIIT button käekett
  • Saadavus: Laos


PRENIIT on väga hea kristall neile, kes otsivad midagi, mis aitavad neil spirituaalsemaks ja intuitiivsemaks muutuda. Preniit on selline kristall, mis aitab õige spirituaalse teekonna leida, mõista, millise suuna peab elus võtma ja mida sa pead selles elus õppima. Preniit on veidi karmaatiline kristall, aidates mõista eluülesannet, teekonna õppetunde ja eesmärki. Preniit on rohekas kristall, mis tavaliselt on läbikumava tekstuuriga. Preniit võib olla heleroheline kuni tumeroheline, mille seest võib läbi kumada ka musta tooni nõelad või kristalli tükid. Preniit pärineb peamiselt Austraaliast, Aafrikast ja USA-st.


PRENIIDI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):


-
Preniidi käe peal kandmine aitab Aurasse rohkem spirituaalsust tuua ja aitab intuitsioonil kiiremini areneda. Sobib koos kandmiseks erinevate intuitsiooni kristallidega, kuna Preniit aitab neil Aurasse jõuda. Töötab väga sarnaselt Mäekristallile, kuna ka Mäekristall aitab teistel kristallidel Aurasse jõuda. Preniit aitab aga teise kristalli intuitsiooni mõjutaval energial Aurasse jõuda, mitte teistel energiatel, selles on see vahe.

- Suurendab oskust visioone tõlgendada ja on hea neile, kes pidevalt näevad veidraid ning väga seiklusrohkeid unenägusid. Nendel unenägudel on tähendused ja Preniit aitab neid tõlgendada. Tõlgendada nii, et peale ärkamist sa ise tajud, mida sulle üritati sellega näidata või uni läheb konkreetsemaks ja faktirohkemaks.

- Väga hea käekett selleks, et pendli tööd paremini teha. Pendeldamine on üks lihtsamaid ennustusviise ja ka tervendusviise, mida saab kristallide kaudu teha. Preniidi kandmine on kasulik neile, kes soovivad pendliga paremat kontakti saada ja ka korrektsemaid vastuseid pendli käest saada. Aitab lahti saada vastuse suunamisest pendlisse, aidates vastusel alateadvusest vabalt tulla, mitte nii, et sa ise mõjutaksid tulemust, eriti kui tegeled ennustamisega.

- Preniiti on kasulik käe peal kanda, kuna see saab kohati mõjutada seal olles sinu Päikesepõimiku Tšakrat. Preniit aitab avada Päikesepõimiku all olevat jõu ja energia kanalit. Preniit aitab suurendada tahtejõudu ja üleüldist positiivset suhtumist iseendasse.

- Aitab lahti saada liigmuretsemisest, närvilisusest ja paanika tundest. Preniit on äärmiselt rahustav kristall, mis aitab väga vanu probleeme Aurast vabastada. Näiteks probleemi ja närvilisuse allikat vabastada, mis võis tekkida juba mitmeid aastaid tagasi.

Kanna Preniiti vasakus käes, kui soovid enda teejuhilt rohkem sõnumeid ja selgemaid visioone enda kohta saada.

RAVITSEMINE
Preniidi käe peal kandmine aitab tervendada ravitsejat, mis tähendab seda, et Preniit on ravitseja ravitseja. Preniidil on oskus taastada inimeses energiaid, mida ta on teistele jaganud tervendamise eesmärgil. Preniit on sobilik tervenduskristall selgeltnägijatele, ravitsejatele, massööridele, arstidele jne.

SODIAAK Preniidi ehted annavad kõige enam spirituaalsust edasi KAKSIKUTELE, aidates neil õppida enda intuitsiooni rohkem kuulama.

Preniit on eriliselt kasulik Kaalude tervisele, aidates neil terve olla. Preniit toob Kaalude füüsilisele kehale tervendust ja aitab olemasolevast terviseprobleemist kiiremini vabaks saada. 

Numeroloogia poolest on Preniit intuitsiooni tugevdamise jaoks ja Inglite suhtlemisel abiks neile, kes on sündinud elutee number 5 all.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.
Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18-19 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PRENIIT, käekett, ehted, spirituaalsus, intuitsioon, õige tee leidmine, iseenda elu mõistmine, karma, intuitsiooni tugevdamine, ennustamine, pendel, pendeldamine, parem kontakt pendliga, positiivsus, päiksepõimik, rahu, unenägude seltamine, ravitseja, massöör, teejuht, kaalud, elutee number 5

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja