PRENIIT

  • 1.30€

Toote detailid

  • Mudel: PRENIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


PRENIIT on ilus läbikumav heleroheline kristall, mis pärineb peamiselt Austraaliast ja Lõuna Aafrikast. Preniiti nimetan mina "Vabastaja" kristalliks sellepärast, et sellel on oskus lahti murda energia blokaadid, mis ei lase hingel spirituaalselt kasvada. Preniidil on oskus anda õige spirituaalne tee ja kui see on juba leitud, siis avab erinevaid selgeltnägemisega seotud andeid. Preniit õpetab elama nii, et inimene kuulaks enda südamehäält, mitte ei kaalutleks alati materiaalsetel kasumitel oma tegemisi. Preniit õpetab nägema seda, et kui sa kuulad oma sisetunnet, siis see on ainuke õige lahendus või tee õnneliku tuleviku nägemiseks.


Preniit aitab vabastada karmaatilisi takistusi, kui Preniiti kanda koos Rüoliidiga või nendest kahest kristallist endale kristallikomplekt luua ning need enda padja all hoida vähemalt kuus kuud. Preniit aitab vabastada Auras oleva karmaatilise energia ja Rüoliit aitab sul enda karma ära lahendada.

TŠAKRA Südametšakra ja Kolmas Silm. Preniit mõjub kõige enam nendele kahele Tšakrale. Südametšakral aitab Preniit vabastada blokaadid, mis ei lase südamel õigeid otsuseid teha, eriti kasulik neile, kes ei suuda mõista, kellele tema süda kuulub. Kolmandal Silmal kantuna aitab Preniit puhastada seda Tšakrat, aidates vabastada hinges peituvad võimsad anded, nagu näiteks selgeltnägemine.

SELGELTNÄGEMINE Preniit on selgeltnägijate kristall ja kui seda kaasas kanda või hoida selgeltnägemise kristallidega ühes koos, aitab Preniit veelgi võimsamaid nägemusi näha. Preniiti hoitakse ennustuslaual, taro või ingli kaartide kotis või pendli kotis, et võimendada ennustamist ja kasutatakse õigete vastuste saamiseks. Preniit võimendab kõike spirituaalset ja kõike seda, mis on ennustamisega seotud.

FENG SHUI Preniit kannab endas puidu elementi, mida kasutatakse IDA või KAGU energia tasakaalustamiseks. Preniit aitab tuua nendesse ilmakaartesse puidu elementi, et seal liiguksid positiivsed energiad. Preniiti viiakse Põhja piirkonnas olevasse vannituppa või tualettruumi, et tasakaalustada liigset vee elementi.

RAVITSEMINE Preniiti kasutatakse järgmiste probleemide eeterkeha ravitsemisel: aneemia, verehaigused, veresoonkonna haigused, lümfid, neerud, neerupealised, neerukivid, põie probleemid, õla valud, maks. Preniidist võib valmistada vee-eliksiiri tervendamise eesmärgil.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PRENIIT, Kristallid, poleeritud, südametšakra, kolmas silm, ennustamine, selgeltnägemine, pendel, taro, kaardid, kagu, ida, puidu element, karma

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja