PUNANE JASPIS

  • 10.90€

Toote detailid

  • Mudel: PUNANE JASPIS päikeseratas
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Päikeseratta sümboli tähendus - Päikeserattad sümboliseerivad lõpmatust, sellel kujul ei ole ei algust ega lõppu. Selle kuju keskel on auk, mis sümboliseerib iidseid teadmisi ja aitab päikeseratta kristallil energiaid filtreerida. Igal kristallil on omad tervendavad omadused ja need kõik mõjuvad erinevalt. Päikeseratta kuju aitab tervendada kiirelt, aidates negatiivsel energial väljuda läbi selle keskel oleva augu ja omakorda kristall ise aitab asendada selle positiivse energiaga. Päikeserattad saavad energiat päikese valguse käest ja sealt tuleneb ka selline nimetus.

PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võib läbi joosta ka valged-mustad jooned. Punase Jaspise kõige suuremaks jõuks on energia ja elujõu andmine. Punast Jaspist leidub peamiselt Lõuna-Aafrikas, Prantsusmaal, Indias, Brasiilias ja Saksamaal. Indiaanlased uskusid, et Punane Jaspis on Maa veri ja jõud ning nad hakkasid seda kristalli tervise tugevdamise jaoks kasutama. Iidsetel aegadel vanad Kreeklased, Egiptlased, Araablased ja teised ühiskonnad kasutasid Punast Jaspist kaitsetalismanina halbade sõnade ja musta maagia eest.

Punase Jaspise päikeseratta kandmine talismanina aitab:

- Kandke Punase Jaspise päikeseratast, kui soovite kevadväsimusest või üleüldisest väsimuse tundest lahti saada. Punane Jaspis suurendab füüsilist tugevust ja annab füüsilist jõudu juurde.

- Punane Jaspis aitab enda elu suhtes kontrolli saavutada, aga kõige tugevamad oskused on sellel füüsilisele tervisele tervenemiseks jõudu juurde andmisel.

- Kanna Punase Jaspise päikeseratast, kui soovid järgmistele tervise muredele tervendust anda: viljakuse probleemid, naiste või meeste reproduktsiooni organite haigused, vererõhu kõikumine, verega seotud haigused, kehvveresus, epilepsia.

AUTO

Riputage Punase Jaspise päikeseratas autosse, kui soovite eemale hoida väga raskekujulisi õnnetusi. Sobib kokku teiste kaitsvate päikeseratastega.

UNENÄOPÜÜDJA

Riputage Punase Jaspise päikeseratas unenäopüüdja külge, kui soovite lahti saada pidevatest luupainajatest ja sobib ka haigete inimeste unenäopüüdja külge, kuna Punane Jaspis töötab läbi une tervendavalt väga hästi. Võid selle sinna riputada ka siis, kui soovid viljastuda.

Punase Jaspise päikeseratta kandmine aitab tervendada JUURTŠAKRAT ja kohati ka SAKRAALTŠAKRAT.

JUURTŠAKRA

Punase Jaspise kristall on väga kasulik tervendaja kõige esimesele ehk Juurtšakrale. Juurtšakrast saab alguse meie Tšakrate süsteem ja kui see Tšakra on paigast ära, siis ei saa ka teised Tšakrad oma tööd korrapäraselt teha. Punane Jaspis aitab seda Tšakrat tervendada ja tänu sellele annab see võimaluse ka ülemistel Tšakratel oma tööd korralikult teha. Punane Jaspis vabastab inimese hinge sees oleva vihatunde või solvumise, mida ta kellegi teise peal hoiab. Need samad emotsioonid lagundavad Juurtšakra kanalit, mis omakorda panevad selle Tšakra kinni.
Tehniline
Mõõdud 30 mm päikeseratta ava läbimõõt on 0,6 cm 40 mm päikeseratta ava läbimõõt on 0,8 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PUNANE JASPIS, Ehted, päikeseratas, punane jaspis päikeseratas, juurtšakra, sakraaltšakra, jõud, väsimus, energia, füüsiline jõud, viljakus, reproduktsiooni organid, vererõhk, verega seotud haigused, kehvveresus, epilepsia, auto õnnetus, avarii, luupainaja

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja