PUNANE JASPIS

  • 5.00€

Toote detailid

  • Mudel: PUNANE JASPIS chips (ca 60g)
  • Saadavus: Laos


Chipsid on väikesed kristalli tükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed nagu on ka sellel kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chips kristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks, kristalle on hea küünlaalustele lisada, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda erinevate küünalde ja maagia küünaldega kokku viia.

Punasel Jaspisel on oskus kodu Auraväljas tõsta eluenergiat ja aidata vanast väsinust, stressi ning negatiivsest energiast vabastada.

- Moodusta alus, millel on chipsi kristallid ja Mäekristall geoodid koos punase küünlaga, et majast välja viia energiat, mis tekitab kodus olles väsimust ja kehva enesetunnet.

- Aseta Punase Jaspise chipsi kristalle viljakuse, armastuse või kodu Lõunapoolsesse Feng Shui kristallide komplekti, et neid võimendada.

- Lisa Punase Jaspise kristalli chipse Aaloe taime mullale kodu Idapoolsesse tuppa, et majja tervist ja tervendust tuua.

Erinevaid Chipsi kristalle võib omavahel kombineerida, et veelgi erilisemat energiat saada, igal kombinatsioonil on veel omakorda eriline vägi ja mõju sinu kodu üle. Lisage kindlasti aluse peale ka küünal põletamiseks, et need kristallid aktiveeruksid kodu Aurat muutma.

PUNANE JASPIS ERINEVATE KRISTALLI CHIPSIDEGA

Must Turmaliin Hoidke koos Punase Jaspisega, kui soovite majast eemale viia viljakusega või armastusega seotud ebaõnne. Selleks on nende kristallide kõige parem asukoht majas kodu Lõuna poolsem ala.

Ametüst Sobib hoidmiseks magamistuppa koos viljakuse või armastuse kristallidega, et suurendada nende kristallide tööd. Eriti hästi sobib kokku viljakuse kristallide aluse loomiseks.

Tsitriin
koos Punase Jaspisega sobivad väga hästi kokku kodu Lõuna poolsesse tuppa või nurka. Lõunas eksisteerib elujõu allikas ja kanal, kus need kristallid siis toidavad enda energiaga just seda energia kanalit, mis omakorda avab selle kanali töösse. Võib lisada kokku ka Karneooliga.

Hematiit koos Punase Jaspisega tugevdada kodu Lõunapoolse ala energiat, mis toob majja viljakust ja armastust. Peale selle saab seda kombinatsiooni hoida viljakuse kristallidega koos. Sobib kokku lisamiseks ka Lumikvartsiga, et majast riidusid välja juhtida ja puhastada riiu energiat kodust.

Roheline Aventuriin ja Punane Jaspis aitavad tuua lastele eluenergiat, sobivad kokku lapse tuppa.

Kuukivi
sobib kokku Punase Jaspisega armastuse energia võimendamise jaoks. Sobib sinna lisada veel Merevaiku, Karneooli ja ka Roosat Kvartsi. Peale selle Kuukivi ja Punane Jaspis aitavad tuua viljakust.

Karneool sobib kokku Punase Jaspisega armastuse energia võimendamise jaoks. Sobib sinna lisada veel Merevaiku, Granaati, Kuukivi ja ka Roosat Kvartsi.

Mäekristall võimendab omakorda selle kristalli toimet.

Roosa Kvarts Sobib hoidmiseks magamistuppa koos viljakuse või armastuse kristallidega, et suurendada nende kristallide tööd. Eriti hästi sobib kokku viljakuse kristallide aluse loomiseks.

Rutiilnõeltega Kvarts
sobivad kokku Punase Jaspisega, et vabastada kodus olev seisev energia. Sobib väga hästi kaua tühjana seisnud ja vanasse majja.

Šungiit
ja Punane Jaspis sobivad kokku kodu Ida nurka tervise edendamiseks.

Merevaik sobib kokku Punase Jaspisega armastuse energia võimendamise jaoks. Sobib sinna lisada veel Granaati, Karneooli, Kuukivi ja ka Roosat Kvartsi.

Granaat sobib kokku Punase Jaspisega armastuse energia võimendamise jaoks. Sobib sinna lisada veel Merevaiku, Karneooli, Kuukivi ja ka Roosat Kvartsi.

Peridoot
ja Punane Jaspis üheskoos annab väga unikaalse väe. Peridoodil on väge, mis aitab võimendada pendlit, kaarte ja erinevaid ennustusega seotud esemeid. Punasel Jaspisel on see sama oskus, sellel on oskus säilitada väeeseme jõudu. Neid kristalle võib hoida näiteks pendli laadimise aluse peal koos teiste pendli kristallidega.

Tiigrisilm
ja Punane Jaspis üheskoos aitavad majja palju eluenergiat, elujõudu, tempot ja tegevust tuua. Neid on hea hoida kodu keskpaigas või näiteks kodu Lõuna poolsemas toas, kus asub kodu energia kanal.

Lumikvarts kombineeri kokku Punase Jaspisega, et luua "pingete maandamise" kristallide küünlaalus. Sinna juurde sobib ideaalselt ka Mäekristall, mis aitab kodu energeetikat puhastada ja ka Hematiit, mis aitab majast riidu välja viia.

Chipsi kristalle puhastatakse Salvei rituaalitaime suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PUNANE JASPIS, Kristallid, chipsid, ida, lõuna, energia, elujõud, väsinud energiast vabastamine, aaloe, küünlaalused, kodu puhastamine, riidudest vabaks

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja