PUNANE JASPIS

  • 11.80€

Toote detailid

  • Mudel: PUNANE JASPIS ELEVANT võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


PUNANE JASPIS on võrdsuse kristall, mis toob õigluse majja ja aitab sinu elus oleva ülekohtu ära lõpetada. Lisaks sellistele omadustele suudab Punane Jaspis tõsta energiaid ja muuta neid positiivsemaks. Punane Jaspis aitab elu stabiilsemaks ja rahulikumaks muuta. Eriliselt kasulik kristall nendel aastatel, kus on hiina astroloogiliseks elemendiks tuli.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Elevant sümboliseerib head õnne, jõukust ja küllust. Elevant on hea õnne sümbol, mis toob kristallis esile õnnetoovad omadused ja jagab seda sinu kodu või autoga.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.


KODU VÕTMETELE

- Punase Jaspise elevant on kasulik kodu jaoks, kus tihtipeale pereliikmed üksteisega riidlevad, tülitsevad ja kus on äga palju pinget ka armastajate vahel. Punane Jaspis aitab leevendada suhtealaseid tülisid ja suunab pereliikmeid üksteisest rohkem lugu pidama.

- Kui sinu perekonnas väga palju tülitsemist ei ole, siis Punase Jaspise elevandi võtmehoidja on kodule kasulik ka selleks, et selliseid probleeme vältida. See on kristallist väeese, mis aitab ära hoida suuremat sorti perekonnasiseseid probleeme.

- Punane Jaspis on energiat andva toimega kristall, mis kodu võtmete küljes aitab suurendada kogu kodu energiavälja. See on kristallist väeese, mis aitab vabastada kodus oleva laiskuse ja energia puuduse.

- Võtmehoida, mis sobib kodu võtmete külge, kus pole keegi väga kaua elanud. See sobib seisma jäänud maja või korteri energia taaselustamiseks. Avades kodus oleva Feng Shui energia positiivsele liikumisele. Seisma jäänud energia toob stressi, haigusi ja armastusega seotud ning materiaalset ebaõnne.

- Soovitan nende kodu võtmete küljes hoida, kus on armastusega seotud probleemid või ebaõnn. Punane Jaspis vabastab ebaõnne ja aitab sinna koju armastuse õnnel tulla.

AUTO VÕTMELE


- Punase Jaspise elevandi võtmehoidja on kasulik selle auto võtmete küljes hoidmiseks, kus on probleeme auto müümisega. See on kristall, mis aitab kauaks seisma jäänud auto ära müüa. Kasulik ka siis, kui keegi ei tunne auto vastu huvi.


- Lisaks sellele toob Punase Jaspise elevandi võtmehoidja autole kaitset väga ohtlike olukordade tekke vastu. Punane Jaspis kaitseb liiklusõnnetuste eest, mis võivad väga õnnetult lõppeda. Eriti kaitseb see teiste autojuhtide poolt tekitatud probleemide eest.


Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Mäekristall geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Punasest Jaspisest . Mäekristall geood aitab võimendada ja taaselustada Punase Jaspise energiat.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PUNANE JASPIS, Väeesemed, võtmehoidja, elevant, punane jaspis elevant, punane jaspis võtmehoidja, auto, kodu, maja

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja