La Tene käekett PUNANE JASPIS

  • 13.90€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett PUNANE JASPIS (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad jooned. Punase Jaspise kõige suuremaks jõuks on energia ja elujõu andmine. Punast Jaspist leidub peamiselt Lõuna-Aafrikas, Prantsusmaal, Indias ja Saksamaal. Indiaanlased uskusid, et Punane Jaspis on Maa veri ja jõud ning nad hakkasid seda kristalli tervise tugevdamise jaoks kasutama. Iidsetel aegadel vanad kreeklased, egiptlased, araablased ja teised ühiskonnad kasutasid Punast Jaspist kaitsetalismanina halbade sõnade ja musta maagia eest.


Punane Jaspise punane toon tuleneb sellest, et selle Jaspise koostises on rauda, mis muudab selle kristalli selliseks.

Soovitan seda kristalli igal näitlejal kanda või neil, kes soovivad näitlejaks saada. Punane Jaspis toob näitlejakarjäärile head ja külluslikku õnne. 

PUNASE JASPISE KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Punane Jaspis on elujõudu andev kristall, mida kasutatakse ennekõike sellepärast, et väsimusest üle saada. See on kevadväsimusest tervendaja ja energiat andev kristall. Punane Jaspis aitab sind motiveerida ja laiskusest üle saada. Kristall, mis paneb sind tegutsema ja suurendab sinu soovi olla aktiivsem.

- See on kristall, mis suurendab elukirge ja romantilist kirge. Kanna Punast Jaspist koos Rodokrosiidi või Vikerkaare Kuukiviga, kui sa soovid romantilist kirge suurendada. Kanna koos Karneooliga, kui sa soovid motivatsiooni leida ja suurendada enda ambitsioonikust.

- Punane Jaspis aitab inimeses tekitada suuremat ohutaju ja oskust ohtlike olukordadega silmitsi seista. See on kristall, mis õpetab sulle ellujäämist ja suurendab enesekaitse oskust. 

- Punane Jaspis on seotud õiglusega, erinevate situatsioonide ja ebaselgete olukordade lahendamisega. Kanna seda kristalli sellel perioodil, kus sul on käimas mõni kohtuprotsess või olukord, kus sul on vaja tõestada enda süütust. Punane Jaspis toob sulle probleemidest väljatulemist. 

- See kristall kaitseb sind elektromagnetkiirguse eest ehk arvutitest ja teistest elektroonilistest seadmetest kiirgava energia eest. See sama energia muudab sind väsinuks ja neelab sinu seest elujõu ära. Soovitan kanda neil, kelle töö on arvutite ja elektrooniliste seadmetega seotud. 

- Soovitan seda kristalli lastele, kes on hüperaktiivsed ja kes ei suuda enda energiat tervislikul viisil mitte kuidagi ära rakendada ehk ära kasutada. See aitab lapsel leida enda jaoks sobiliku hobi või tegevuse, mis aitaks tal rahulik olla. 

- Punane Jaspis aitab unenägusid esile kutsuda ja selliseid, mis tooksid sulle teadmisi nende asjade kohta, mis aitaksid sul enda unistusi teostada. Peale selle aitab Punane Jaspis aidata sul märgata enda elus häid võimalusi enda soovide ja unistuste täitumise jaoks. Kui sa kannad Punast Jaspist, siis ole väga tähelepanelik selle osas, millised visioonid sulle seda kandes tekivad. 

- See on kristall, mis kaitseb sind muutuste ajal, aidates sul uute asjadega paremini kohaneda. Eriti kasulik on seda kristalli kanda neil, kes astuvad uude suhtesse ja kardavad seal haiget saada. Punane Jaspis aitab uue partneriga kohaneda ja temaga uut elu alustada. Sa võid kanda Punast Jaspist koos Mookaite ja Roosa Kvartsiga, kui sa soovid uude suhtesse head õnne tuua.

- Kanna Punast Jaspist koos Kullisilmaga reisimise ajal endaga. Nende kahe kristalli kombinatsioon aitab sind hoida füüsiliste õnnetuste ja ohtude eest väljaspool kodu. Reisil olles on alati hea kaitsvaid kristalle enda lähedal hoida.


- Punane Jaspis on "Elujõu allika kristall", mis tähendab seda, et selles kristallis on väga palju erinevaid energiaid, mida sul läheb vaja elus püsimiseks. See on energia kristall, mis annab sulle soovi elada, edasi pürgida, edasi liikuda, tööd teha, luua ja see on kristall, mis blokeerib igasuguse alla andmise. See kristall on sulle, kui sa otsid jõudu, et elada ja jõudu, et edasi liikuda.


- Punane Jaspis aitab sul taassündida selles samas elus, kus sa elad. Taassündida selles mõttes, et see aitab sul väga suurtest probleemidest välja tulla ja enda elu otsast peale alustada kohast, kus kõik lagunenud on, aidates sul muuta iseennast ja muuta enda teekonda.

- Punane Jaspis pakub sulle turvatunnet, aidates sul olla iseseisev ja leevendades sinu hirmusid. Aidates ka põhjendamatudest hirmudest vabaks lasta, mida sa enda eelmiste elude pärast endaga kaasas kannad. 

Soovitan Punast Jaspist kinkida neile, kellele sa soovid tervist ja elujõudu anda!

RAVITSEMINE PUNASE JASPISEGA käe peal kandmine aitab tervendada järgmist:

- Kevadväsimus, energia puudus, elujõu puudus, motivatsiooni puudus, Sakraaltšakra haigused, seksuaalsed probleemid, reproduktsiooni organid, emakas, eesnääre, munasarjad.

- Tervendab Juurtšakra probleeme, mis on seotud tõsisemate haigustega nagu näiteks emakavähk või mõne kasvajaga reproduktsiooni organites. Seda on soovitatav kanda ka neil, kes on sellise haiguse läbi elanud ja kardavad, et see võib uuesti tulla. See kristall vabastab hirmud ja laseb sul eluga edasi minna.

- Kanna Punase Jaspise kristalli kiirituse, röntgeni ja ultraheli tegemise ajal enda lähedal. Punasel Jaspise on oskus kaitsta sind nende protsesside kahjulike mõjutuste eest.

- Punane Jaspis on viljakuse energiaga kristall, mis aitab viljakusega seotud probleemide ja haiguste korral. See on kristall, mis aitab Auras tõsta sellist energiat, mis aitab naisel lapseootele jääda ja mehel viljakam olla.


- Bretšastunud Jaspis ja Punane Jaspis on need kaks kristalli, mida kantakse selleks, et ära blokeerida nurisünnituse risk. Need kristallid tervendavad naise keha ja muudavad seda lapse jaoks soodsamaks.


JUURTŠAKRA Punase Jaspise kristall on väga kasulik tervendaja kõige esimesele ehk Juurtšakrale. Juurtšakrast saab alguse meie Tšakrate süsteem ja kui see Tšakra on paigast ära, siis ei saa ka teised Tšakrad oma tööd korrapäraselt teha. Punane Jaspis aitab seda Tšakrat tervendada ja tänu sellele annab see võimaluse ka ülemistel Tšakratel oma tööd korralikult teha. Punane Jaspis vabastab inimese hinge sees oleva vihatunde või solvumise, mida ta kellegi teise peal hoiab. Need samad emotsioonid lagundavad Juurtšakra kanalit, mis omakorda panevad selle Tšakra kinni.

SODIAAK 


Tähemärgilt mõjub JÄÄRADELE, KALJUKITSEDELE, VÄHILE ja SKORPIONITELE.


Punane Jaspis on JÄÄRADE kristall, mis on kasulik neile nende tervise pärast ehk see on kristall, mis toob Jäärale tugevat füüsilist tervist. Peale selle aitab Punane Jaspis Jääral olla positiivne ja heatahtlik. 


Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.


NUMEROLOOGIA "6. kuupäeval sündinutele"


Punane Jaspis suurendab 6. kuupäeval sündinud inimese sees olevat elujõudu ja positiivsust. Kaitstes teiste inimeste poolt tekitatud murepilvede eest. See on kristall, mis aitab rohkem riske võtta ja edukas olla. Aidates enda mugavustsoonist välja tulla siis, kui seda on vaja teha ja kui see on kasulik. Punane Jaspis aitab 6. kuupäeval sündinule ka armastuse õnne tuua. Aidates lahendada erimeelsusi, mis suhtes võib tekkida.


Punast Jaspist sobib kõige enam laadida TSITRIIN GEOODIGA, see geood taastab Punase Jaspise väge.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, PUNANE JASPIS, Ehted, tooted, la tene punane jaspis, punane jaspis käekett, hõbe, viljakus, kohtuprotsess, elektromagnetkiirgus, hüperaktiivsus, unenägude nägemine, reisimine, kiiritus, röntgen, aktiivsus, energia, väsimus, kirg, elujanu, jäär, kaljukits, vähk, skorpion, näitleja, põhjendamatud hirmud, probleemidest vabanemine, juurtšakra

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja