PUNANE JASPIS

  • 3.10€

Toote detailid

  • Mudel: PUNANE JASPIS poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võib läbi joosta ka valged-mustad jooned. Punase Jaspise kõige suuremaks jõuks on energia ja elujõu andmine. Punast Jaspist leidub peamiselt Lõuna-Aafrikas, Prantsusmaal, Indias ja Saksamaal. Indiaanlased uskusid, et Punane Jaspis on Maa veri ja jõud ning nad hakkasid seda kristalli tervise tugevdamise jaoks kasutama. Iidsetel aegadel vanad Kreeklased, Egpitlased, Araablased ja teised ühiskonnad kasutasid Punast Jaspist kaitsetalismanina halbade sõnade ja musta maagia eest.


Punane Jaspise punane  toon tuleneb sellest, et selle Jaspise koostises on rauda, mis muudab selle kristalli selliseks. 


Punane Jaspis on väga tugevalt seotud viljakuse suurendamisega ja seda sobib hoida koos teiste viljakuse kristallidega magamistoas. Viljakuse kristallid võiksid olla voodi all senikaua, kuni probleemist on lahti saadud. 

Punane Jaspis sobib teraapiatubadesse maandavaks energiaks. Kui tegeletakse spirituaalsete teemadega, energiate tervendamisega või ka ennustamisega, siis on ülioluline, et oleks maandavaid energiaid ka ruumis. Seda selleks, et Aura läheks hiljem uuesti kaitse alla peale teraapia tegemist. Vastasel juhul muutub inimene haavatavaks ja teraapia ei pruugi mõjuda.

Kui ostate endale uue kodu, mis on väga kaua seisnud või on vana maja (ka selline maja, kus eelmine omanik on surma saanud), siis Punase Jaspise majja toomine võib vägagi kasulik olla. Punane Jaspis toob majja head energiat, aitab maja Aural elujõuline olla ja negatiivsusel kiiresti väljuda. Hoidke selleks Punast Jaspist kodu Lõunapoolsemas toas.

Punane Jaspis sobib lastetuppa selleks, et lastel suurendada kohusetunnet ja aitab mõista, et vanemate soove tuleb kuulda võtta. Samas on see ka kristall, mida ma soovitan lapsel koolis kaasas kanda, kuna see kaitseb teiste laste negatiivsuse, kriitika ja ebapopulaarsuse tekke eest.

Punane Jaspis aitab sul taassündida selles samas elus, kus sa elad. Taassündida selles mõttes, et see aitab sul väga suurtest probleemidest välja tulla ja enda elu otsast peale alustada kohast, kus kõik lagunenud on, aidates sul muuta iseennast ja muuda enda teekonda.

Punane Jaspis pakub sulle turvatunnet, aidates sul olla iseseisev ja leevendades sinu hirmusid. Aidates ka põhjendamatudest hirmudest vabaks lasta, mida sa enda eelmiste elude pärast endaga kaasas kannad. 

FENG SHUI 

Punane Jaspis on seotud tuleelemendiga ja see annab positiivset jõudu kodu Lõunapoolsemasse tuppa. Punane Jaspis selles toas suurendab kogu perekonna energiavarusid ja elujanu. Punane Jaspis võib seal olla mõne taime mulla sees või ümbrispoti sees. Punane Jaspis sobib väga hästi ka Sulgvõhu mulla peale, kuna see aitab Lõunapoolses toas läbi taime majja tuua ka head armastuse õnne. Sulgvõhk on seotud küllusega ja kui seda hoida koos Punase Jaspisega, siis Sulgvõhk hakkab majja armastust tooma. 

TÖÖ JA ÕIGUSSÜSTEEM 

Punane Jaspis on seotud õiglusega, erinevate situatsioonide ja ebaselgete olukordade lahendamisega. Punane Jaspis sobib töökoha laua peale, kui on soov teiste töötajatega mitte riidu minna või eemale hoida arusaamatusi. Samas aitab Punane Jaspis kaitsta salakavala konkurentsi eest. Punane Jaspis on heaks tööedu kristalliks juristidele, politseidele, kohtunikele jne. 

Sobib arvutilaual hoidmiseks, kuna see kaitseb elektromagnetkiirgusest põhjustatud väsimuse tekke eest. Sobib koos teiste arvutikaitse kristallidega kokku nagu näiteks Pietersiidi, Amasoniidi, Musta Turmaliini ja Šungiidiga.

Punane Jaspis toob head õnne kohtuprotsessides, kanna seda kristalli endaga kaasas, kui lähed kohtusse või sinu elus on hetkel sellised asjad käsil.

RAVITSEMINE 

Punasel Jaspisel on oskus järgmisi probleeme tervendada:

- Verehaigused, veresoonte nõrkus, juurtšakra probleemid, reproduktsiooni organite kehv töö või haigused, viljakuse probleemid, aneemia, madal hemoglobiinitase, sügav depressioon, pidev jõuetuse tunne, seksuaalsuse puudulikus, emakavähk, eesnäärmevähk.

JUURTŠAKRA 

Punasel Jaspisel on oskus tervendada Juurtšakral olevaid probleeme ja lahti teha see Tšakra, et see saaks elujõuliselt tööd teha. Juurtšakra probleemid võivad tuua erinevaid meeste ja naiste haiguseid.

VEE-ELIKSIIR 

Punane Jaspis on sobilik vee-eliksiiride valmistamiseks, see sobib Juurtšakra ja erinevate terviseprobleemide tervendamiseks. Punane Jaspis annab vee-eliksiirina ka jõudu ja aitab väsimusest üle saada. Punast Jaspist võib kasutada ka Tšakra vee-eliksiiri komplektis, kus peab veel kuus kristalli olema teistele Tšakratele. Vee-eliksiiriga kodusolevate taimede kastmine annab taimedele eluenergiat ja jõudu kasvamiseks, samas aitavad need taimed majja armastust tuua. 

Vee-eliksiirina kasutatakse vaid poleeritud kristalle, taimedele tehtav vee-eliksiir võib olla ka lihvimata kristallidest. Vee-eliksiiride valmistamise kohta saate lähemalt lugeda SIIT.

NUMEROLOOGIA "6. kuupäeval sündinutele"


Punane Jaspis suurendab 6. kuupäeval sündinud inimese sees olevat elujõudu ja positiivsust. Kaitstes teiste inimeste poolt tekitatud murepilvede eest. See on kristall, mis aitab rohkem riske võtta ja edukas olla. Aidates enda mugavustsoonist välja tulla siis, kui seda on vaja teha ja kui see on kasulik. Punane Jaspis aitab 6. kuupäeval sündinule ka armastuse õnne tuua. Aidates lahendada erimeelsusi, mis suhtes võib tekkida.


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PUNANE JASPIS, Kristallid, poleeritud, elujõud, energia, sulgvõhk, armastus, feng shui, lõuna, juurtšakra, armastuse õnn, tööedu, õiglus, kohtuprotsess, veresooned, aneemia, viljatus, viljakus, teraapia, maja energia suurendamine, arvutikaitse, kohusetunne, lapsed, põhjendamatud hirmud, probleemidest vabanemine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja