La Tene kõrvarõngad RÜOLIIT

  • 26.60€

Toote detailid

  • Mudel: RÜOLIIT suletud kinnitusega kõrvarõngad
  • Saadavus: Laos

  

RÜOLIIT on peamiselt kirju kristall, millel esineb täppe ja erinevaid mustreid, mis jookseb sellest kristallist läbi. Rüoliidi peamiseks tooniks on erinevates toonides roheline, pruun ja kohati leidub selles ka oranžikat tooni. Rüoliidil on ka teisi nimesid, milleks on Austraalia Jaspis või Vihmametsa Jaspis. Nimi tuleneb selle kristalli omapärasest väljanägemisest ja ka sellest, et peamiselt kaevandatakse seda Austraaliast. Rüoliit võib peale Austraalia meieni jõuda ka Mehhikost. Rüoliidi kristall on peamiselt energiaid stabiliseeriva toimega ja minu üks vaieldamatu lemmik oskus selle kristalli juures on see, et see oskab karmat lahendada. See on ka põhjus, miks ma paljudel soovitan Rüoliiti kanda, kui on elus ebaõnn mõnel konkreetsel asjal ja sellest lahti saada on pea võimatu.

Rüoliidil on karmalised oskused ja tema sees peitub vägi, mis oskab purustada inimese Auras olevaid blokaade karmalisest karistusest. Näiteks mõnda inimest saadab terve elu halb õnn armastuses, koguaeg on ühed ja samad probleemid armastussuhetes ning lõppu ei paista sellel tulevat. Sellisel juhul on Rüoliit peaaegu et ainukene kristall, mis tõeliselt võib aidata sellise probleemi lahendamisel kõige tõhusamalt juba üksi seda kandes. Rüoliidil on oskus avada inimese Auras kanalid, mis on kinni läinud karistusest eelmisest elust või ka selle elu nii-öelda patust. Rüoliit aitab avada kanaleid, samas aitab see sinul endal mõista, mida valesti teed, aitab sul enda karmat lahendama hakata ja seejärel puhastab selle lõplikult sinu Aurast ära nii, et see enam liiga ei teeks.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.


RÜOLIIDI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena

-  Rüoliit on eelmiste elude nägemisega seotud kristall. Kui sa kannad Rüoliidi kristall kõrvarõngastena, siis see aitab Kolmanda Silma kohal avada sinu meeli, et sa üldse suudaksid meenutada enda eelmisi elusid. Rüoliit annab sulle võimaluse avada iseenda hinges eksisteeriva kanali, mille kaudu selline väga sügav informatsioon saaks üldse läbi tulla.

- Kui Rüoliit on avanud kanali selleks, et sa suudaksid enda eelmisi elusid mäletada, siis hakkavad sinu unenäod võimsamaks muutuma. Läbi unenägude toob Rüoliit sulle nägemusi sinu eelmiste elude koha pealt. Kui sa kannad igapäevaselt Rüoliiti, siis proovi küsimusega uinuda. Sellise küsimusega : "Palun näidake minu eelmisi elusid" ja hommikul analüüsi seda, mida öösel nägid. Läbi unenägude annab Rüoliit sulle nägemusi.

- Sobilik neile, kes soovivad ise ravimtaimi või alternatiivset meditsiini valmistada. Rüoliit aitab taimedega võimsama ja intuitiivsema kontakti saavutada, mis omakorda annab oskust juurde neid kasvatada või erinevaid taimi omavahel kokku segada ühe või teise ravimi saamiseks.

- Rüoliiti soovitan mina kanda koos Karneooli kristalliga, kui soovitakse ambitsioonikust tõsta ja enda ambitsioonidele head õnne tuua. Rüoliit aitab pürgida eesmärgi poole nii, et sa ise ei laseks ennast mõjutada väikestest tagasilangustest ega ka kriitikast. Rüoliit on sihikindluse kristall ja Karneool toob samas head õnne soovide täitumisele, mis on seotud isiklike saavutustega.

- Rüoliiti on hea kõrvas kanda ka sellepärast, et unenägusid esile kutsuda. Väga paljudel on probleeme sellega, et nad kas ei mäleta enda unenägusid või nad näevad neid väga vähe. Rüoliit suurendab unenägude nägemist. Barüüt on teine kristall, millel on täpselt samasugune omadus olemas.


- Rüoliidi väes on energiaid, mis suudavad meil inimestel üles leida enda saatuse tee. See tee, mis meile on ette määratud. Kui Rüoliiti kannad, siis see aitab sul alati sinu jaoks parimas suunas liikuda. Rüoliidi kristallil on oskus suurendada sinu intuitsiooni otsuste tegemisel. See kristall lähtub sellest, mis on sinu saatuse raamatusse kirja pandud ja aitab sul õiges suunas liikuda, et sa enda saatuse raja pealt kõrvale ei kalduks. Kui Rüoliiti kasutada koos teiste erinevate kristallidega, siis Rüoliit aitab neid valikuid sul väga lihtsasti teha, milline on teise kristalli vägi. Näiteks, kui teisel kristallil on oskus sulle tuua õigeid materiaalseid otsuseid, siis Rüoliidi vägi on maksimaalselt sinna ka suunatud, et sa õigeid otsuseid suudaksid vastu võtta.

RAVITSEMINE


Rüoliit ravitsemise eesmärgil on väga kasulik siis, kui soovite tervendust anda mõnele nendest probleemidest:

- Maksa kahjustus, maksa haigused, maksa funktsioneerimise probleemid, eemaldab maksast üleliigsed mürkaineid, kasutatakse alkoholismist ravimiseks, kasutatakse kaalu langetamise perioodil, et kiirendada kaalu langetamist ja mürkaineite väljutamist kehast.

- Rüoliit on ideaalne kristall meeste tervise edendamiseks, Rüoliidis on palju mees-energiat, mida iga mees vajab, et end tunda elujõulisena ning tervena. Rüoliit tervendab mehi kiiremini, kui naisi.

SODIAAK


Tähemärgilt mõjutab Rüoliit kõige enam neid, kes on sündinud VEEVALAJA sodiaagi all. See on seotud Veevalajate karma ja saatuse tunnetamisega. Kui Veevalaja kannab või hoiab enda elus Rüoliiti, siis see aitab tal alati enda saatuse jaoks soodsaid valikuid teha.

Veevalaja-Kalad sodiaagi üleminek 15. veebruar - 21. veebruar


Rüoliit on abistavaks ja toetavaks kristalliks kõikidele Veevalaja-Kaladele. Veevalaja-Kalade sodiaagi üleminekut tuleb toetada Rüoliidi abistava väega. Rüoliit aitab eneses selgusele jõuda, blokeerida haavatavust ja see abistab enda tee üles leidmist. Rüoliit aitab Veevalaja-Kaladel mõista, mis tunded on õiged ja mis valed. Millele tuleb keskenduda ja millele mitte. Mida tuleks enda ellu lasta ja mida mitte. Rüoliiti võiks Veevalaja-Kala kanda või vähemasti seda enda kodus hoida. Võib lisada ka astroloogia ja numeroloogia järgi tehtud õnnekomplekti.


Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini, kui teistele.


Rüoliiti on hea laadida Tselestiit geoodi peal ja veel eriti siis, kui sa kannad Rüoliiti unenägude, karma ning eelmiste elude nägemise pärast.

Tehniline
Mõõdud Pärl 12 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: RÜOLIIT, Tene, tooted, la tene, rüoliit, la tene rüoliit, kõrvarõngad, ravimtaimed, eelmised elud, unenäod, ambitsioonide täitumine, maks, kaalu langetamine, veevalaja, veevalaja-kalad

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja