RÜOLIIT

  • 7.20€

Toote detailid

  • Mudel: RÜOLIIT auguga
  • Saadavus: Laos


RÜOLIIT on peamiselt kirju kristall, millel esineb täppe ja erinevaid mustreid, mis jookseb sellest kristallist läbi. Rüoliidi peamiseks tooniks on erinevates toonides roheline, pruun ja kohati leidub selles ka oranžikat tooni. Rüoliidil on ka teine nimi, milleks on Austraalia Jaspis või Vihmametsa Jaspis. Nimi tuleneb selle kristalli omapärasest väljanägemist ja ka sellest, et peamiselt kaevandatakse seda Austraaliast. Rüoliit võib peale Austraalia meieni jõuda ka Mehhikost. Rüoliidi kristall on peamiselt energiaid stabiliseeriva toimega ja minu üks vaieldamatu lemmik oskus selle kristalli juures on see, et see oskab karmat lahendada. See on ka põhjus, miks ma paljudel soovitan Rüoliiti kanda, kui on elus ebaõnn mõnel konkreetsel asjal ja sellest lahti saada on pea võimatu. 


Rüoliidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Rüoliidil on karmalised oskused ja tema sees peitub vägi, mis oskab purustada inimese Auras olevaid blokaade karmalisest karistusest. Näiteks mõnda inimest saadab terve elu halb õnn armastuses, koguaeg on ühed ja samad probleemid armastussuhetes ning lõppu ei paista sellel tulevat. Sellisel juhul on Rüoliit peaaegu et ainukene kristall, mis tõeliselt võib aidata sellise probleemi lahendamisel kõige tõhusamalt juba üksi seda kandes.

- Rüoliidil on oskus avada inimese Auras kanalid, mis on kinni läinud karistusest eelmisest elust või ka selle elu niiöelda patust. Rüoliit aitab avada kanaleid, samas aitab see sinul endal mõista, mida valesti teed, aitab sul enda karmat lahendama hakata ja seejärel puhastab selle lõplikult sinu Aurast ära nii, et see enam liiga ei teeks.

- Rüoliiti kanna koos Rodoniidi või Kuntsiidiga, kui soovid lisa väge anda enda Aurasse ebaõnne vabastamiseks, mis on seotud armastuse ja romantiliste suhetega. Kanna koos Antofülliidi või Hüpersteeniga, kui soovid vabastada end vägivallast ja füüsilistest probleemidest. Kanna Rüoliiti koos Variskiidiga, kui soovid end vabastada materiaalsest ebaõnnest.

-  Töö talismaniks on Rüoliit neile, kelle teenistus on seotud maa korras hoidmisega, põllumajandusega, loomade talitamisega, viljade kasvatamisega või ka näiteks kalapüügiga. Rüoliit toob tugevat ja intuitiivset sidet Maajumalanna Gaiaga ehk Maaga endaga. Rüoliit aitab nendes valdkondades edukas olla nii oskuslikus pooles, kui ka tuua küllust majja.

- Sobilik neile, kes soovivad ise ravimtaimi või alternatiivset meditsiini valmistada. Rüoliit aitab taimedega võimsama ja intuitiivsema kontakti saavutada, mis omakorda annab oskust juurde neid kasvatada või erinevaid taimi omavahel kokku segada ühe või teise ravimi saamiseks.

- Rüoliit tervendab esmalt SÜDAMETŠAKRAT ja seejärel PÄIKESEPÕIMIKUT, nende tervendamise jaoks kandke võimalikult Tšakra lähedal, ehk Südametšakra tervendamisel kandke südame kohal ripatsit ja Päikesepõimiku tervendamiseks pika paela otsas allpool rindkere.

- See on kristall, mis aitab sul teha enda tegemata tööd ära. Kristall, mis aitab lahendada sul olukordi ja probleeme, mida sa oled kaua aega vältinud. Rüoliit aitab vanad asjad kõik ära lahendada, et sa saaksid uue energiaga edasi minna.

- Rüoliiti on kasulik kanda ennustamise ajal endaga. Rüoliit aitab sul kanalduda ja informatsiooni üles leida. Eriliselt kasulik on Rüoliit siis, kui seda kanda koos Malahhiidiga. Rüoliit ja Malahhiit aitavad mineviku kohta nägemusi näha.

- Kui sul on probleeme sellega, et sa suhtud paljudesse asjadesse negatiivselt ja sa tunned, kuidas sa iseenda sõnadega võid enda ellu halba kutsuda, siis kanna Sidrunkvartsi koos Rüoliidiga. Nende kahe kristalli kombinatsioon aitab blokeerida iseendale tekitavat halba karmat. Aidates sul lahti saada iseenda elu ära nõidumist ja seda halvas mõttes. 

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kandke Rüoliidi kristalli talismanina, kui soovite kristalliteraapiat anda järgmistele probleemidele: maksa kahjustus, maksa haigused, maksa funktsioneerimis probleemid, eemaldab maksast üleliigsed mürkaineid, kasutatakse alkoholismist ravimiseks, kasutatakse kaalu langetamise perioodil, et kiirendada kaalu langetamist ja mürkaineite väljutamist kehast.

SODIAAK Tähemärgilt mõjutab Rüoliit kõige enam VEEVALAJAT, aidates tal enesekindlust, eneseväärikust ja elutarkust tuua. See on ka seotud karma ja saatuse tunnetamisega. Kui Veevalaja kannab või hoiab enda elus Rüoliiti, siis see aitab tal alati enda saatuse jaoks soodsaid valikuid teha.
 
Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: RÜOLIIT, Ehted, auguga, karma, põllumajandus, aednik, loomad, alternatiivmeditsiin, taime kasvatus, taimed, päikesepõimik, südametšakra, ebaõnn, veevalaja, maks, alkoholism, dieet, kaalu alandamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja