RIIDEST KOTT samblaroheline

  • 1.30€

Toote detailid

  • Mudel: RIIDEST KOTT samblaroheline 6*10 cm
  • Saadavus: Laos


Igal värvusel on oma energia, mida see endast välja peegeldab ja suunab. Koti värvus on väga oluline, kui seal sees hakatakse hoidma väeesemeid või kristalle. Vastav värv annab kristallidele teatud suunas jõudu juurde.


Samblaroheline värvus sümboliseerib harmooniat, tervenemist, tasakaalu, jõukust, rikkust, rahavoolu, küllust ja materiaalsust. Sellist värvi kotti soovitan ma kasutada tervise või külluse kristallide hoiustamiseks.


Tihtipeale võid just selliste teemadega seotud maagiates leida selle koti kasutamise vajadust. Sellist värvi kotti kasutatakse maagia hoiustamiseks.


Samblarohelise koti sees soovitan ma hoida pendlit, mille oled endale leidnud just tööalaste või materiaalsete teemade käsitlemiseks. Samblarohelise koti sees on kasulik hoida ka pendlit, mida kasutatakse inimese keha või Tšakrate tervendamiseks. Külluslike küsimuste pendliks kasutatakse tavaliselt Tiigrisilma, Karneooli või Tsitriini pendlit.


Roheline üleüldiselt on väga positiivse väega värv. Kui asetada selle kristallkoti sisse tervendavaid kristalle, siis see suunab nende kristallide tervendava väe kiiremini sinu füüsilisse kehasse. Üheks parimaks universaalseks tervenduse kristalliks on näiteks Sammalahhaat.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SAMBLAROHELINE, RIIDEST KOTT, Muud, kaubad

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja