ROHELINE AVENTURIIN

  • 6.50€

Toote detailid

  • Mudel: ROHELINE AVENTURIIN lapik
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaaži esemena, tervendus teraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakra teraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada.

MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

- Tehke ROHELISE AVENTURIINIGA massaaži näo piirkonnale, kui soovite nahale anda tervendust. Eriti hästi sobib see aknelisele või mõnele teisele väga kehvale nahale. Roheline Aventuriin tervendab nahaprobleeme ja annab emotsionaalsesse kehasse jõudu juurde, et sellest välja võtta madal enesehinnang. Madal enesehinnang soodustab aknet.

- Tee tervendusmassaaži piirkonnale, kus on nahahaigus või lööbed. Roheline Aventuriin aitab seda tervendada.

- Ülaseljale massaaži tehes aitab see vabastada kurbuse tunnet ja tervendada südant.

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepaistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel puhata koos kristallidega.

- Südametšakra tasakaalustamine ja selle pealt kurbuse eemaldamine. Roheline Aventuriin oskab eemaldada stressi, mis on tekkinud katki läinud või kehvasti edeneva suhte tõttu. Mediteerimisel aitab see kristall ka armastust ellu kutsuda.

Lapikuid tervenduskristalle hoitakse alati koti/karbi sees, mis on mõeldud tervendus kristallidele. Kui sul sellist asja ei ole, siis soovitan sul selle luua, et kristallid võimalikult kaua säilitaksid oma jõudu.

Peale teraapiat puhastatakse alati kristall rituaalitaime, viiruki või maagia küünlaga. Sobilikud on JasmiinLavendelSalveiSidrunheinMuskus ja Koriander.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROHELINE AVENTURIIN, Kristallid, lapik, roheline aventuriin lapik, meditatsioon, teraapia, massaaž, armastus, südametšakra, nahk, akne, madal enesehinnang, allergia, nahalööve, nahahaigus, süda

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja