ROHELINE AVENTURIIN

  • 6.90€

Toote detailid

  • Mudel: ROHELINE AVENTURIIN süda auguga
  • Saadavus: Laos


Südame sümboli tähendus  Südame sümbolil on oma tähendus ning kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Südame kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligi tõmbamiseks.


ROHELINE AVENTURIIN südame sümboliga aitab saavutada järgmist:

- Roheline Aventuriin on külluse kristall, millel on oskus sinu Aurasse seda energiat luua. Külluse energia aitab sinu ellu ligi kutsuda head õnne, materiaalseid õnnestumisi ja kui Roheline Aventuriin on südame kujuga, siis see aitab ellu tuua armastuse ning sõpruse õnne.


- Rohelise Aventuriini südame talisman aitab selle kandjal emotsionaalses mõttes areneda. See aitab sul enda tundeid väljendada nii, nagu sa neid soovid väljendada ja see aitab iseendast paremini aru saada. See talisman on neile, kes ei mõista iseennast.


- Suurepärane talisman lastele rõõmu ja õnne tagamiseks. Kui laps kannab Rohelise Aventuriini südame talismani, siis see aitab tervendada tema emotsionaalset seisundit. See aitab           sellel lapsel olla õnnelik ja sõpru leida.


- Avab suhtlema ja aitab suheldes olla enesekindel. Eriti kasulik neile, kes kardavad uusi sõprusi luua.


- Tervendamise eesmärgil sobib see akne, allergiate, toiduallergiate ja närvide tervendamiseks.


Roheline Aventuriin on väga kasulikuks talismaniks kõigile, nii lastele, kui ka täiskasvanutele. Esmalt hakkab see sinu südant emotsionaalses mõttes tervendama ja seejärel toob see ülejäänud head omadused sinu Aurasse. 

Teised kasutamise võimalused: Hoia Rohelise Aventuriini südant unenäopüüdja, koti või mõne teise eseme küljes, et see aitaks sinu külluse energiat suurendada. 

Kanna koos Malahhiidi või Krüsopraasi talismaniga, kui soovid enda külluslikku energiat suurendada. 

Rohelise Aventuriini südant lae Tsitriin geoodi peal, kui sa seda parasjagu ei kanna. Puhasta aeg-ajalt Salvei rituaalitaime suitsuga. Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROHELINE AVENTURIIN, Ehted, süda, südame talisman, roheline aventuriin süda, küllus, armastus, sõprus, sõprade leidmine, lapsed, laps, toiduallergia, allergia, akne

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja