ROHELINE AVENTURIIN ELEVANT

  • 119.00€

Toote detailid

  • Mudel: ROHELINE AVENTURIIN ELEVANT
  • Saadavus: Laos


ROHELINE AVENTURIIN on üks populaarsemaid külluse kristalle, mida kantakse enda Aura parandamiseks. Roheline Aventuriin on kristall, mis loob inimese Auravälja külluslikku energiat, mis omakorda hakkab küllus selle inimese ellu ligi kutsuma. Eriliselt aitab see kristall neid, kes soovivad edu saavutada äriliselt, tööalaselt ja materiaalselt. See on kristall, mis sobib juhusliku õnne energia loomiseks, mis aitab õnnemängude mängimisele ja võistluste võitmisele kaasa.

ELEVANT sümboliseerib head õnne, küllust ja edu. Rohelise Aventuriini elevant aitab majja tööedu ja materiaalset ehk ka rahaõnne tuua. See on kasulik väeese neile, kes soovivad enda elujärku paremaks muuta.

Rohelise Aventuriini elevant on Feng Shui element, mis tähendab seda, et see aitab sinu kodu külluse väe ja energia liikuma suunata, et see sinule ning sinu perekonnale materiaalset õnne tooks.

- Aseta Rohelise Aventuriini elevant kodu Kagupoolsesse ilmakaarde, kus asub sinu kodu külluse nurk. Kui sa oled sinna juba erinevaid elemente ja kristalle viinud, siis seda paremini see elevant seal töötab.

- See on väeese, mis toob tööedu, materiaalset edu, küllust, rahaõnne ja kaitseb perekonda materiaalse ebaõnne eest.

- Kui sa oled loonud endale rahakarbi, siis aseta Rohelise Aventuriini elevant selle peale seisma, et see kaitseks sinu varandust ja tõmbaks läbi raha energia seda juurde sinu ellu.

- Kui sa soovid, et külluse väega elemendid töötaksid, siis peab alati olema nende kõrval ka sularaha. Raha on see, mis aitab küllusliku väega elemendil rahaõnne sinu ellu tuua. Seega aseta Rohelise Aventuriini elevandi lähedala raha või münte.

- Aseta see väeese kodu Ida ilmakaarde, kui sa soovid perekonda terviseõnne tuua. Roheline Aventuriin mitte ei oska ainult rahaõnne tuua, vaid see oskab ka tervist kaitsta. Rohelise Aventuriini elevandi hoidmine kodu Ida ilmakaares aitab seda teha. Ida ilmakaares on selline energia kanal, mille kaudu sinu ellu tuleb tervist või kui see ilmakaar on energiast tühi, siis tekivad terviserikked.

- Seda on väga kasulik hoida ka töölaua peal või kontoriruumis, et ärilist edu ligi tõmmata.

Rohelise Aventuriini elevanti puhasta tavapärase kodupuhastuse rituaali tegemise ajal Salvei või Palo Santo suitsuga. Eriliselt kasulik oleks selle kõrval lasta ka Aaloe, Kaneeli või Patšuli viirukil suitseda.

Tehniline
Mõõdud pikkus 9 cm, laius 3,5 cm ja kõrgus 7 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROHELINE AVENTURIIN ELEVANT, Kristallid, küllus, äriline edu, materiaalne õnn, kagu, ida, roheline aventuriin, elevant

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja