ROHELINE AVENTURIIN

  • 9.90€

Toote detailid

  • Mudel: ROHELINE AVENTURIIN käekett (pärl 4 mm)
  • Saadavus: Laos


ROHELINE AVENTURIIN on üks populaarsemaid külluse kristalle, mida kantakse enda Aura parandamiseks. Roheline Aventuriin on kristall, mis loob inimese Auravälja külluslikku energiat, mis omakorda hakkab küllust selle inimese ellu ligi kutsuma. Eriliselt aitab see kristall neid, kes soovivad edu saavutada äriliselt, tööalaselt ja materiaalselt. See on kristall, mis sobib juhusliku õnne energia loomiseks, mis aitab õnnemängude mängimisele ja võistluste võitmisele kaasa. 

ROHELISE AVENTURIINI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Roheline Aventuriin on emotsioonide tervendaja, see on kristall, mis aitab südamevalu ja südames olevaid emotsionaalseid haavu tervendada. Sobib neile, kes on sõpruses või armastuses kõrvetada saanud. See on kristall, mis aitab unustada ja lõpetada heades inimestes vigade otsimist. Vigu hakatakse otsima siis, kui hinges on haavad ja ei suudeta teist inimest usaldada iseenda mineviku pärast. 

- Kristall, mis aitab head õnne sõpruses ja armastuses tuua. See on kristall, mis aitab armastust leida, kui sa seda kannad koos armastuse kristallidega. Üheks armastuse kristalliks, millega Roheline Aventuriin väga hästi kokku sobib on Fuksiit ja teine Roosa Kvarts

- Roheline Aventuriin on kristall, mis aitab sul enesekindel olla ja jätta teistele inimestele endast head muljet. See on kristall, mis tõstab enesekindlat suhtumist ja aitab sul enda emotsioone täpselt nii väljendada, kuidas sa ise seda soovid. Roheline Aventuriin aitab sul avameelne olla oma tunnete osas.

- Kristall, mida kantakse siis, kui ei ole usku iseenda andesse ja tegemistesse. Roheline Aventuriin aitab näha enda häid ja edukaid külgi. 

- Kanna koos Ametriiniga või Tsitriiniga, kui lähed uude töökohta tööle või alustad täiesti uues valdkonnas enda tööd. Nende kristallide kombinatsioon aitab sul kiirelt tööga kohaneda ja kiirelt uued teadmised endale selgeks teha. Neid kristalle aitab koos kanda ka siis, kui soovitakse uut töökohta leida. 

- Rohelisel Aventuriinil on oskus tuua tööedu ja head materiaalset õnne. Seda on hea kanda töö tegemise ajal, et enda töösse tuua küllust. Läbi selle külluse see aitab sinu materiaalsel seisul paremaks muutuda, see annab vähemalt sulle head energiat, et sa saaksid seda teha.

- Kristall, mida kantakse siis, kui soovitakse ärilist õnne ja karjääri redelil tõusmist tuua. See on neile, kes soovivad enda materiaalsemat elupoolt muuta. 

- Roheline Aventuriin aitab leevendada pingeid, mis on seotud materiaalsete muredega. Sobib neile, kes pidevalt muretsevad selle pärast, kuidas ta rahaliselt hakkama saab. Kui liigset muremõtet suunata materiaalsete teemade peale, siis lähevad Auras olevad külluse kanalid kinni ja see võib omakorda veelgi suuremaid rahalisi probleeme ehk ebaõnne sellele inimesele tuua. 

- Roheline Aventuriin on tööedu, külluse, karjääri loomise ja ärilise edu kristall. Kanna seda kristalli koos teiste külluse kristallidega, et enda edu veelgi rohkem suurendada. Roheline Aventuriin sobib kokku MalahhiidiKrüsopraasi, Tsitriini, Tiigrisilma, Püriidi, Rohelise Kvartsi ja Karneooliga.


- Kanna Rohelist Aventuriini alati endaga kaasas, kui sa teed tööd või oled enda tööpositsioonil, ükskõik, millisel erialal sa tööd ka ei teeks. See on kristall, mis aitab aktiveerida sinu külluse energia, kui sa teed tööd, aidates sulle tööedu tuua ja läbi töö rahavoolu aktiveerida. 

RAVITSEMINE ROHELISE AVENTURIINIGA käe peal kandmine aitab tervendada järgmist:

- Roheline Aventuriin annab tervendust paremini, kui seda kanda kõrvarõngaste või talismanina. Kui sa kannad käeketti, siis see aitab nahalööbeid, nahahaiguseid, närvilisust, allergiat ja toiduallergiat tervendada. 

SODIAAK Tähemärgilt toob küllust Roheline Aventuriin kõige enam KAALUDELE, NEITSITELE ja SÕNNIDELE.


Roheline Aventuriin on Kaalude sodiaagi kristall, mis toob neile materiaalset õnne. See paneb Kaalude elus rahavoolu liikuma ja toob tema ellu ka head tööd. Roheline Aventuriin toob jõukust läbi Kaalude enda pingutuste. 

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18-19 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROHELINE AVENTURIIN, Ehted, käekett, roheline aventuriin käekett, tööedu, küllus, allergiad, nahahaigused, emotsionaalne tervenemine, armastuse õnn, sõpruse loomine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja