ROHELINE AVENTURIIN

  • 3.20€

Toote detailid

  • Mudel: ROHELINE AVENTURIIN poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


ROHELINE AVENTURIIN on Aventuriini üks liikidest, Aventuriin ise on aga Kvartsiline, milles omakorda on veel suur hulk mineraale, millest Aventuriinid koosnevad. Roheline Aventuriin on peamiselt seotud külluse, materiaalsuse ja hea õnnega. Rohelist Aventuriini leidub peamiselt Brasiilias, Indias, Itaalias ja Hiinas. Roheline Aventuriin on "energia magnet", mis tähendab seda, et see neelab endasse väga kiirelt energiaid, Roheline Aventuriin neelab küllust ja toob seda ligi.

Roheline Aventuriin blokeerib elektromagnetkiirgust inimese kehasse jõudmise eest, samal ajal neelates seda endasse. Roheline Aventuriin sobib kõige enam lastetuppa asetamiseks, arvutite ees hoidmiseks või lapsele ehtena kandmiseks. Roheline Aventuriin aitab blokeerida hüperaktiivsuse tekkimist, mis on seotud liigse arvutis või telefonis olemisega.

Asetage Rohelise Aventuriini kristall enneaegse beebi voodi kõrvale, et see annaks jõudu lapsel tugevaks muutuda, ilma komplikatsioonideta kasvada ja areneda. Ka emad, kes on sünnitanud enneaegse lapse võiksid kanda Rohelist Aventuriini, et anda head õnne lapsele tema üles kasvamise jaoks.

Rohelist Aventuriini viiakse ka õue hoovi ning maetakse koos puude, taimede või lilledega maha. Seda sellepärast, et Roheline Aventuriin hoiaks majal head õnne peal ja ei laseks kodu hoovist sisse pääseda ebaõnnel. Peale ebaõnne eemale hoidmise aitab see ka energiaid liikuma viia, et ei tekiks seisvat energiat, mis omakorda tekitab ebasoodsat kohta elamiseks igas mõttes.

Hoia Rohelist Aventuriini enda töölaua peal või tööjuures kaasas, et see tooks paremaid eneseteostamise võimalusi ja teiste poolt "märkamist", mis omakorda võib tuua soodsaid võimalusi.

Sobib sinu koju, kui sa otsid armastust ja ei ole armastust leidnud. Sobib neile, kes on pikalt ühes suhtes olnud ja ei oska enam uut suhet luua või on vastavas eas, kus armastuse loomine on juba keerulisem. Roheline Aventuriin toob armastuse õnne sinna, kus armastuse energia seisab.

Kanna Rohelist Aventuriini alati endaga kaasas, kui sa teed tööd või oled enda tööpositsioonil, ükskõik, millisel erialal sa tööd ka ei teeks. See on kristall, mis aitab aktiveerida sinu külluse energia, kui sa teed tööd, aidates sulle tööedu tuua ja läbi töö rahavoolu aktiveerida. 

ABIELU PARANDAMINE

Roheline Aventuriin on see kristall, mis aitab abielus või suhtes oleval paaril omavahel hästi läbi saada. Kui pidevalt tülitsetakse, riieldakse ja kiusatakse üksteist, siis on kindel kristall, mis kodus peaks olema Roheline Aventuriin. Seda võiks olla ükskõik millisel kujul, kas siis külluse nurgas või hoopsi õues mõne taime all. Roheline Aventuriin  võib olla ka magamistoas mõne külluse taime mullal, mis ei ole Feng Shui järgi asetatud külluse nurka, ka niiviisi saab selle tööle panna suhte parandamise jaoks. Teine võimalus on see, et mõlemad kannavad Rohelise Aventuriini talismani endaga kaasas.

KÜLLUSE KARP, AHVILEIVAPUU, KAGU NURK

Roheline Aventuriin on üks populaarsematest külluse kristallidest, mida saab pea iga erineva külluse karbi, puu või maagia jaoks ära kasutada. Feng Shui järgi on külluse nurk sinu kodu Kagu poolses toas ja see on koht, kus võiks võimalikult palju Rohelist Aventuriini ka olla, et see majja head õnne tooks. Kui külluse nurk on külluse kristalle täis, siis need toovad majja väga palju õnne.

Ahvileivapuu ehk Turdleht on taim, mille mulla peale või poti sisse asetatakse Rohelist Aventuriini, et see läbi selle taime majja küllust tooks. Ahvileivapuu ehk rahapuu kohta saate pikemalt edasi lugeda SIIT.

Kui oled endale loonud rahakarbi, mille sisse kogud raha ja oled ka sinna külluse kristalle pannud, et need sulle suuremat rahaõnne tooksid, siis Roheline Aventuriin on üks esimesi kristalle, mis seal sees võiks olla. Roheline Aventuriin toob materiaalsust juurde.


"Tööstressi, pinge ja materiaalsete murede leevendaja" Roheline Aventuriin ja Tiigrisilm 


Tiigrisilma ja Rohelise Aventuriini kristallivesi aitab vabaks lasta liigsestest töömuredest. Aidates mõtteid mujale suunata, aidates keskenduda eraelule ja enda tööd naudinguga teha. Motiveerides lahendusi leidma ja andes tagasi tööisu. Aidates ka halba tööõnne Aurast vabaks lasta.

Valmista endale kristallivett, et saada nende kristallide energiaid endale. Selleks aseta poleeritud kristallid veekannu või veeklaasi sisse ja hoia neid kristalle seal enne vee joomist 20 minutit. Selleks, et kristallid saaksid enda energiad vee sisse üle kanda.RAVITSEMINE

Poleeritud Rohelist Aventuriini kasutatakse vee-eliksiiride valmistamisel ja lihvimata kristalle kasutatakse tervise komplektidesse lisamiseks.

- Tee Rohelisest Aventuriinist ja Šungiidi püramiidist vee-eliksiiri, et erinevaid allergilisi reaktsioone ära hoida, tagasi tõmmata ning tervendada.

- Ideaalne kristall, millest teha vee-eliksiiri, kui kannatatakse ekseemi, akne või mõne teise nahahaiguse all. Roheline Aventuriin tervendab kõike, mis on seotud nahaga. Seda võib kasutada ka melanoomi korral või selle ennetamise jaoks.

- Juuakse vee-eliksiiri peale mõnda kirurgilist protseduuri, et kiirendada taastusravi.

- Lisa tervise kristallide komplekti, kus on ka teised tervendavad kristallid ja kanna seda endaga kaasas.

Vee-eliksiiride valmistamise kohta saate pikemalt lugeda SIIT.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROHELINE AVENTURIIN, Kristallid, poleeritud, roheline aventuriin poleeritud, küllus, materiaalne õnn, elektromagnetkiirgus, hüperaktiivsus, enneaegne laps, kagu, külluse karp, ahvileivapuu, kodu ebaõnne eemale hoidmine, allergia, nahahaigused, ekseem, melanoom, abielu parandamine, riidlemine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja