ROHELINE AVENTURIIN

  • 7.00€

Toote detailid

  • Mudel: ROHELINE AVENTURIIN kass auguga
  • Saadavus: 2-3 päeva


Kassi sümboli tähendus - Kodustatud kassid kaitsevad ja hoiatavad pereliikmeid ette ettearvamatute sündmuste ning ohtude eest. Kassid on oma omaniku valvurid, kes kaitsevad neid nähtamatude jõudude eest. Kassidel on kontakt teispoolsusega ning neid peetakse sõnumi toojateks inimeste ja nähtamatu jõu vahel. Kass sümboliseerib vaimse ja füüsilise keha jõudu, salakavalust, omandihimu, kaitset, tarkust, enesekindlust, vastupidavust ja ülimat julgust. Kassi sümboli kombineerimine kristallidega toob nendest kristallidest teatud jõu välja.

Roheline Aventuriin Kassi sümbol aitab saavutada järgmist:


- Kuna Roheline Aventuriin on üks jõukuse kristallidest ja kassi sümbol on omandihimuline, siis nende kombinatsioon aitab selle kandjal nii säilitada tema materiaalset positsiooni kui ka läbi salakavaluse ja šarmi suurendada seda.


- Kandke Rohelise Aventuriini Kassi, kui te soovite, et teil mõnes konkreetses asjas väga veaks, nagu näiteks palgatõusu küsimine, laenu võtmine, kinnisvara ostmine ning mõnes muus materiaalses tehingus. Kuna Kassil on oskus enda poole meelitada paremaid võimalusi soodsamates tingimustes.


- Rohelise Aventuriini Kass aitab tervendada silmenägemist, eriti just kaugele nägemist.


- Suurendab ka laste intuitiivsust ja teadlikust ohtude suhtes.


Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristall ehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele Ametüst või Kvarts geoodi peale laadima.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROHELINE AVENTURIIN, Ehted, auguga, roheline aventuriin kass, kassi sümbol, materiaalsus, õnn, palgatõus, kinnisvara, silmenägemine, laste intuitsioon

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja