ROHELINE AVENTURIIN

  • 12.50€

Toote detailid

  • Mudel: ROHELINE AVENTURIIN elevant auguga
  • Saadavus: Laos


Elevandi sümboli tähendus  Elevandi sümboolika on väga positiivne ja külluslik. Usutakse, et elevandid on õnne ja heaolu sümboliks. Elevandid juba Feng Shui järgi toovad majapidamisse õnne, kui nende londid on suunaga üles poole, kui aga alla poole, siis need aitavad majapidamises rahulikku atmosfääri luua ning eemaldada sinna kogunenud stressi. Elevandid tähistavad ka sõprust ja seega kingitakse elevandi kujusid nendele, keda peetakse enda jaoks kalliteks. Elevant on külluslik ja toob materiaalset õnne.


Rohelise Aventuriini Elevandi sümbol aitab saavutada järgmist:

- Suurendab külluse magnetit Auraväljas, mis aitab ligi tõmmata häid võimalusi, õnne, materiaalseid kordaminekuid ja  suurepäraseid võimalusi.

- Rohelise Aventuriini elevant on sõpruse kristall, mis aitab häid sõpru tuua, uusi tutvusi luua ning hoida neid kalleid inimesi enda elus, keda sa armastad. Elevant takistab suurte probleemide teket suhetesse.

- Toob head tööalalist ja materiaalset õnne. Soovitan neile, kes tahavad uut hingamist tuua enda tööellu.

- Muudab selle kandja tasakaalukaks, enesekindlaks ja aitab enne mõelda, kui tegutseda või oma mõtteid välja öelda, ehk tasakaalustab temperamentset ja impulsiivset isiksust.

- Aitab lahendada sõbra või perekonna liikme vahel tekkinud tüli, aidates kompromisse ja lahendusi leida.

- Usutakse, et Elevandi sümboolika kandmine toob hilisemas eas armastuse õnne ja samas Roheline Aventuriin on samuti armastuse kristall, mis mõjub vanemas eas paremini, kui nooremas eas.

- Tervendamise kristallina soovitan Rohelise Aventuriini elevanti neile, kellel on pidevalt probleeme hingamisteede haigustega, eriti, mis on seotud kopsudega. Roheline Aventuriin aitab kopse tervendada ja selle nõrka loomust tugevdada. Roheline Aventuriin sobib ka endistele suitsetajatele, aidates kiirendada kopsude taastumist.

SODIAAK

Rohelise Aventuriini ehted toovad materiaalset õnne Neitsitele, Kaaludele ja Sõnnidele.

Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristall ehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele Ametüst või Mäekristall ehk Kvarts geoodi peale laadima.

Tehniline
Mõõdud ca 2*3*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROHELINE AVENTURIIN, Ehted, elevant, roheline aventuriin elevant, hea õnn, materiaalsus, jõukus, külluse magnet, positiivsus, teiste arvamusest vabaks

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja