ROHELINE AVENTURIIN

  • 29.90€

Toote detailid

  • Mudel: ROHELINE AVENTURIIN pooltäpp kõrvarõngad (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


Roheline Aventuriin on ülimalt leebe vibratsiooniga kristall, mis aitab leevendada emotsionaalseid pingeid. Roheline Aventuriin õpetab elama nii, et sa ei lähtuks teiste inimeste arvamusest, aidates elada teiste poolt seatud piiranguteta. Roheline Aventuriin on ka külluse kristall, mis toob tööalaliselt head õnne.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

ROHELISE AVENTURIINI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena

Kui Rohelist Aventuriini kanda kõrvarõngastena, siis selle vägi mõjutab kõige rohkem Kolmandat Silma, osaliselt ka Kroontšakrat ja Kurgutšakrat. Nende tšakrate juures toob Roheline Aventuriin sulle piirideta iseloomu, mis aitab sul enda ambitsioone ellu viia ning nende täitumise jaoks õige tee leida.

- Ravitsemiseks sobivad Rohelise Aventuriini kõrvarõngad neile, kes on tundlikud kodutolmu või kassitolmu vastu.

- Toob häid tööalaliseid, ettevõtluse ja äriga seotud ideid. Roheline Aventuriin on eriliselt õnne toov loomingulistel aladel.

- Suhtes olevatele naistel aitab Roheline Aventuriin teise osapoole liigset kriitilist meelt mitte hinge võtta. Roheline Aventuriin muudab naise energeetika leebemaks ja toob mehe poolt häid komplimente ning positiivset tähelepanu.

- Vallalistel naistel aitab Roheline Aventuriin tervendada komplekse, mis on tekkinud eelmistest suhetes. Nagu näiteks hirm, et keegi ei soovi sind endale kaaslaseks, hirm, et sa ei ole piisavalt ilus ja hirm selle eest, et sa ei vääri armastust. Roheline Aventuriin toob usu tõelisesse armastusse.

- Toob taime õnne ja taimedega emotsionaalset sidet neile, kes tegelevad nendega või kasvatavad. Ka äriliselt toob Roheline Aventuriin materiaalset õnne neile, kelle töö on seotud taimekasvatamisega.

- Sobib neile, kes on ülitundlikud teiste sõnade suhtes. Roheline Aventuriin leevendab emotsionaalseid pingeid ja liigset haavatavust.

- Leevendab emotsionaalset pinget, sobib neile, kellel on väga palju tööalaseid, suhtealaseid kohustusi. Sobib neile, kelle kanda on enamus perekonnaga seotud kohustused, aidates selle kõige sees ennast mitte kaotada.

- Kanna Rohelist Aventuriini alati endaga kaasas, kui sa teed tööd või oled enda tööpositsioonil, ükskõik, millisel erialal sa tööd ka ei teeks. See on kristall, mis aitab aktiveerida sinu külluse energia, kui sa teed tööd, aidates sulle tööedu tuua ja läbi töö rahavoolu aktiveerida. 

Kui pidevalt kanda Rohelist Aventuriini endaga kaasas kas kõrvarõngastena või mõne teise ehtena, siis pikema aja jooksul aitab lõpuks saavutada sul hea õnne magnetit enda sees.

SODIAAK

Rohelise Aventuriini ehted toovad materiaalset õnne Neitsitele, Kaaludele ja Sõnnidele.

Roheline Aventuriin on Kaalude sodiaagi kristall, mis toob neile materiaalset õnne. See paneb Kaalude elus rahavoolu liikuma ja toob tema ellu ka head tööd. Roheline Aventuriin toob jõukust läbi Kaalude enda pingutuste. 

Kõrvarõngaid soovitan kindlasti pidevalt puhastada ja taas energiaga laadida. Selleks on kõige lihtsam viis enda aknalauale moodustada "puhastus alus", kuhu võiksid kuuluda mitmed Geoodid, nagu näiteks Mäekristall ehk Kvarts geood, Tsitriin geood. Lisaks veel poleeritud või lihvimata kristallidena Küaniit, Karneool, Tsitriin, Must Obsidiaan (mis takistab kristalle negatiivseks muutumise eest). Need kristallid aitavad läbi päikese ja kuuvalguse anda kristall ehetele UUT energiat. Puhastada soovitan vähemalt ühe korra kuus kõiki ehteid korraga mõne puhastus rituaali taime suitsuga.

Tehniline
Mõõdud Läbimõõduga ca 8 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROHELINE AVENTURIIN, Ehted, kõrvarõngad, hõbe, roheline aventuriin kõrvarõngad

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja