ROHELINE KULDKIVI

  • 11.50€

Toote detailid

  • Mudel: ROHELINE KULDKIVI suletud kinnitusega ripats (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


ROHELINE KULDKIVI on inimese enda poolt loodud kristall vasest, nii nagu seda on ka Sinine Kuldkivi ja Goldriveri kristall. See aga ei tee sellest madala väärtusega kristalli, hoopis vastupidiselt on ka sellel väga tugevad ja jõulised energia põhised omadused. Vask on siiski naturaalne element ja see kristall ei ole sünteetiline. Roheline Kuldkivi loomisel on kasutatud ka Mäekristalli ja võib öelda, et see on lihtsalt kristalli ning metalli sulam.


Roheline Kuldkivi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Roheline Kuldkivi on seotud küllusega ja aitab avada Südametšakra kohal kantuna head armastuse õnne. Aidates armastust ellu tuua ja suurendada ka armastuse energiat auras, mis toob sügava rahutunde.

- Kui kanda seda talismani võimalikult lähedal Päikesepõimikule, siis see aitab avada Päikesepõimiku juures olevat külluse kanalit. Roheline Kuldkivi on seotud külluse ja materiaalsusega.

- Külluse kanali avamine toob ellu palju võimalusi edukas olla ja toob edu ka erinevates ettevõtmistes.

- Rohelisel Kuldkivil on oskus külluslike soove täide viia, selleks soovitan ma kindlasti seda kristalli igal õhtul või senimaani hoida Tsitriin geoodil, kui seda ei kanta. Seda selleks, et Tsitriin geood saaks võimendada selle kristalli tööd ja aktiveerida seda soove täide viima.

- Rohelise Kuldkivi kandmine aitab kaasa õppimisele, faktimälu suurendamisele ja heade tulemuste saamisele.

- Kui Rohelist Kuldkivi kanda endaga talismaniga kaasas, siis soovitan ma mõelda asjade peale, mida sa enda ellu ei soovi. Võta see kristall korraks enda käte vahele ning mõtle kõige selle peale, mida sa sooviksid elust välja juhtida. Mõtle selle peale nii, et seda nagu ei eksisteeriks enam sinu elus, kuigi see eksisteerib. Näiteks, kui sa sooviksid terve olla aga sa ei ole, siis soovi soov nii: "Ma olen täiesti terve, mul ei ole seda probleemi" või kui sa sooviksid suhtealast probleemi lahendada, siis soovi: "Meie suhtes on täiesti korras, me ei ole omavahel tülis!". See töötab siis, kui sa oma mõtetes selle nii sõnastad.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Rohelist Kuldkivi, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
 
- Ravitsemise eesmärgil kantakse Rohelise Kuldkivi talismani selleks, et tervendada keha valudest. Sobib kandmiseks siis, kui kehas on tundmatu ehk teadmata põhjustel valu. Sobib trauma või mõne probleemi järgse valu leevendamisel endaga kaasas kanda.

- Tervendab närvisüsteemi, eriti kasulik on see käte sees olevate närvilülide tervendamisel. Selleks kas siis kanda talismani kaelas või ehtena käepeal seda kristalli.

SÜDAMETŠAKRA Roheline Kuldkivi on eriliselt tõhus Südametšakra tervendaja juba sellepärast, et Vask teeb sellest kiiretoimelise tervendaja. See aitab vabaks lasta inimesest, keda enda elus ei taheta hoida enam. Näiteks aitab see unustada valu, mida keegi, keda sa kunagi armastasid sulle on põhjustanud. See aitab eluga edasi minna nii, et sa ise ei tassiks enda uude ellu armastusega seotud minevikku kaasa. See on tõhus nii naistele, kui ka meestele selle probleemi lahendamiseks.

SODIAAK Tähemärgilt mõjutab Roheline kuldkivi üldiselt kõiki võrdselt.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 2*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROHELINE KULDKIVI, Ehted, ripats, hõbe, küllus, päikesepõimik, südametšakra, külluse kanal, edu, soovide täitumine, õppimine, valu, käe närvid, närvisüsteem, probleemide lahendaja, vanast armastusest vabaks laskmine, valu unustamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja