ROHELINE AVENTURIIN

  • 14.10€

Toote detailid

  • Mudel: ROHELINE AVENTURIIN süda võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


ROHELINE AVENTURIIN SÜDA VÕTMEHOIDJA


Roheline Aventuriin on emotsionaalset tasakaalu loov kristall, millel on nii hingelised väärtused, kui ka külluslikud oskused. Roheline Aventuriin leevendab Südametšakra kohal asetsevaid probleeme ja on kasulik armastuse teemadel.

Südame sümbol toob Rohelisest Aventuriinist justnimelt sellest kristallist armastavad energiad välja.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, on nende tekstuur siiski habras.

KODU VÕTMETELE

Riputa Rohelise Aventuriini südame võtmehoidja kodu võtmete külge, et see kristall aitaks leevendada perekonna siseseid probleeme, lahkhelisid, üksteisest mööda rääkimisi ja riidusid. Kui neid perekonnas ei ole, siis Roheline Aventuriin aitab kõige selle eest kogu perekonda kaitsta.

Sobib koduvõtmete külge siis, kui kodus elab vallalisi. Seda kõike selleks, et armastuse leidmise õnne tõsta.

AUTO VÕTMELE

Auto võtmete küljes on Rohelise Aventuriini võtmehoidja abiks neile, kes kardavad liigelda ja kes on autoroolis niieöelda väga krampis. Roheline Aventuriin aitab liiklushirmu leevendada ja juhil end autoroolis mugavamalt tunda. Eriti hästi sobib Rohelise Aventuriini võtmehoidja nendele, kes on alles load endale saanud ja kes alles õpivad liiklemist.


KOTI VÕI MÕNE TEISE ESEME KÜLJES HOIDMINE/ENDA LÄHEDAL KANDMINE

Rohelise Aventuriini südame võtmehoidja kaasas kandmine mõnel teisel viisil annab sulle armastavat energiat Aurasse. See on kristall, millel on oskus sinu Aurasse luua energiat, mis aitab sul sõprust luua ja armastust leida.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Tsitriin geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Rohelisest Aventuriinist. Tsitriin aitab võimendada ja taaselustada Rohelise Aventuriini energiat.
Tehniline
Mõõdud Elevandi suurus on ca 3*3*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROHELINE AVENTURIIN, Väeesemed, võtmehoidjad, kodu, perekond, võtmehoidja, perekond, roheline aventuriin süda, perekonna läbisaamine, riiud, armastus, liiklushirm, autoga sõitmine, südame talisman

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja