ROOS

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: ROOSI lõhnaküünal
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


ROOS on üks enim hinnatuid armastuse taimi ja on ka sealjuures üks enim kasutatavaid armastuse rituaalideks vajalikke osi. Rooside jõudu on teatavasti kasutatud juba üle 5000 aasta erinevates armu loitsudes ja kaitseks "kurja silma" eest, kes toob halba armastuse õnne.


ROMANTIKA JA ARMASTUSE ENERGIA TÕSTMINE Roosi essentsi küünla põletamine toob sinna ruumi romantilist hõngu, aitab eemaldada närvilisuse ja suurendada vajadust enda tunnete välja näitamiseks. Toob positiivseid mõtteid ja avab seal ruumis olevad inimesed avameelselt enda tunnetest, vajadustest ja soovidest rääkima nii, et see teisele inimesele liiga ei teeks.

AKTIVEERI ENDA ARMASTUSE JA SUHTE KRISTALLID Põleta küünalt enda kristalli komplektide, väeesemete või ehete kõrval, et nendes olevad kristallid saaksid töötamiseks jõudu juurde. Kasuta kindlasti erinevates puhastus rituaalides ja kus Roosi essents on oluline.

PEREKONNA ARMASTUSE SUURENDAMINE Põletage Roosi küünalt enim läbikäidavas toas, et eemaldada sinna kogunenud stressi energia, mis omakorda põhjustab perekonnas palju tülisi. Peale selle hoidke küünalt söögilaual või elutoas, kui perekond hakkab arutama uusi tuleviku plaane või hakatakse vanu lahti arutamata asju selgeks tegema. Roosi essents aitab kõiki vestlusi, mis on meie armastatud inimestega seotud palju lihtsami teha, ka nii, et omavahel tülli ei mindaks.

Roosi küünla põletamine aitab head perekonna õnne tuua ja avab perekonna liikmed üksteisega suhtlema.

LÄÄNE PIIRKONNA ENERGIA AKTIVEERIMINE
Põleta Roosi essentsi küünlaid kodus kõige Lääne poolsemas toas või piirkonnas, et aktiveerida sealne energia. Lääne piirkond on Feng Shui järgi kodu perearmastuse, romantika ja läbisaamise piirkond. Sealne energia peab tasakaalus olema, et pereliikmed üksteisega hästi läbi saaksid. Lääne piirkonna negatiivne energia toob majja pahandusi, riidusid, üksteisega halvasti käitumist ja ka võimaliku perekonna lõhki minemise. Kui selline asi on perekonnal aktuaalne, siis tuleks esmalt vaadata üle kodu Lääne poolne piirkond ja see siis seejärel Feng Shui järgi paika seada. Roosi küünla essent on üks paljudest vägedest, mis aitab sealset energiat tasakaalu viia.

- Kasutage erinevates maagiates, kus on ära mainitud Roosi tähtsus.

TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!
Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine ca 60h ja suur ca 85h

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROOS, Väeesemed, küünlad, armastus, romantika, avameelsus, hea on olla, armastuse kristallide komplekti puhastamine, lääs, feng shui, roosi küünal

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja