ROOSA KIVISTUNUD PUIT

  • 6.00€

Toote detailid

  • Mudel: ROOSA KIVISTUNUD PUIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


ROOSA KIVISTUNUD PUIT on tekkinud ligi 240 miljonit aastat tagasi Triiase perioodil. Kunagi oli see puu, mis suri ja jäi pinnaste vahele, kus see ka kivistus ning kus selle orgaanilised osakesed kristalliseerusid. Täna on sellest saanud väeese ja tänu selle iidsele vanusele on see jäädvustanud enda sisse väga palju informatsiooni ning muutunud väeesemeks, nagu kõik kristallidki. 


Põhilisteks Kivistunud puidu omadusteks on stabiliseerida, rahustada ja eemalda tavapäraseid hirmusid, nagu näiteks vabaks lasta inimese hinges hirm surma eest, kõrguse, uppumise, lämbumise, hülgamise ja viljatuse eest. Roosa Kivistunud Puit on veidi erilisem, kui tavaline Kivistunud Puit, kuna see eemaldab hingest stressi, mis on põhjustanud emotsionaalsed üleelamised, trauma tagajärjel tekkinud hirmud ja kompleksid ning kõik muu, mis on seotud inimeste vaheliste suhetega.

Mina soovitan Roosat Kivistunud Puitu hoida rasketel hetkedel südametšakra kohal, nendel hetketel, kus tunned, et kogu maailm variseb kokku või kui tunned, et minevik või hirmud on taas päevakorral. Hoia seda kristalli südametšakral ehk südame kohal senikaua, kuni tunned, et oled lõõgastunud, maha rahunenud ja hetkeks lahti lasknud nendest halbadest mõtetest. Seejärel vii kristall koheselt aknalauale laadima, et see negatiivsus filtreeruks koheselt minema. Kui sa seda kristalli ei kasuta, siis võid senikaua seda hoida armastuse kristallide alusel ja alati võtta see sealt, kui tunned end kehvasti.

Roosa Kivistunud Puidu kaasas kandmine aitab mõista, millised mured on muretsemist väärt, millised mitte. Aidates sul vähem energiat kulutada ebaolulisele ja kasututele mõtetele.  Kristalli võib koos hoida teiste armastuse kristallidega, mis oled oma koju viinud kodu aura tõstmiseks.

RAVITSEMINE

Roosat Kivistunud puitu kasutatakse füüsilise energia taastamiseks, luumurdudest taastumiseks, puusade jäikuse või puusaliigese probleemide korral. Selleks hoitakse kristalli problemaatilisel kohal. Oli aegu, kus pesti selle kristalli veega juukseid, et juuksed hakkaksid kiiremini kasvama või mõnest peanaha haigusest tekkinud juuste väljalangemise tervendamiseks. Selleks hoiti kristalli mitu tundi vee sees, ennem, kui pead hakati pesema.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA

ARMASTUSE ENERGIA TÕSTMINE KODUS - Hoidke kristalli koos teiste armastuse kristallidega - Granaadi, Roosa Kvartsi jne, et suurendada perekonna võimalust õnnelik olla.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROOSA KIVISTUNUD PUIT, Kristallid, poleeritud, armastus, hirmudest vabaks, traumadest vabaks, emotsionaalne pinge, ülemõtlemine, ülemuretsemine, puusad, luumurd, südametšakra

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja