ROOSA KVARTS

  • 11.90€

Toote detailid

  • Mudel: ROOSA KVARTS käekett (pärl 6 mm)
  • Saadavus: Laos

ROOSA KVARTS on üks enimlevinud Kvartsi liike terves maailmas. Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse, närvilisuse ning liigse üliemotsionaalsuse. Aidates sul olla emotsionaalselt stabiilsem ja tasakaalukam. Roosa Kvartsi mõjutusi hakkad sa tundma alles hiljem, seda sellepärast, et see teeb väga ettevaatlikult sinu Auras korrektuure.

ROOSA KVARTSI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (Ei ole vahet kummal käel kantult):

- Roosa Kvarts on tingimusteta armastuse kristall, mis tähendab seda, et see toob igas elu valdkonnas sinu ellu armastust. Aidates sul armastust leida romantilisel tasandil, luua head suhet perekonnaga, luua head suhet tütre või pojaga, andes sulle ka võimaluse head sõprust luua ja leida.

- Roosa Kvartsi kandmine aitab suurendada naiselikku energiat, suurendada romantikat, loovust, armastuse jagamist ja suurendab hingerahu.

- Suurendab kontakti oma pereliikmete ja sõpradega, samuti tugevdab suhet. Roosa Kvartsi kandmine aitab teisest poolest rohkem aru saada, teda mõista ja mitte esmalt kohe hukka mõista. Roosa Kvarts õpetab ennekõike mõistmist ja nägema seda, et kellegi hukkamõistmine ei ole lahendus.

- Aitab neid, kes kardavad pimedust ja seega on eriti kasulik lastele.

- Töö kristallina aitab Roosa Kvarts kollektiivis ära hoida seljataga klatšimist ja toob edu ilutegijatele.

- See on tööedu, materiaalse õnne ja jõukuse kristall kõikidele neile, kes teevad tööd iluvaldkonnas. See on õnne kristall kõikidele kosmeetikutele, juuksuritele, küünetehnikutele, ripsmetehnikutele, massööridele ning kõikidele teistele iluteraapia tegijatele. See on kristall, mida sa võiksid töö ajal endaga kanda, et see sulle materiaalset õnne tooks.

- Kanna koos teiste armastuse kristallidega, et Roosa Kvarts saaks ellu armastust tuua.

- Kui naine ootab last, siis Roosa Kvarts on üks kristallidest, mida ta võiks endaga kaasas kanda. Roosa Kvartsi kandmine käe peal aitab energiat anda Juurtšakrale ja Sakraaltšakrale, mis omakorda aitab tervist lapsele anda. Peale selle aitab Roosa Kvarts veel sündimata lapsega tugevamat emotsionaalset sidet luua. Peale lapse sündi suudab ema kiiremini lapse omaks võtta ja ei teki stressi. 

- Roosa Kvarts on see kristall, mis aitab sul olla enda elukaaslashingele tänulik ja temas häid külgi näha. See on kristall, mis muudab sinu ja tema suhte harmooniliseks ning leevendab teie omavahelisi pingeid. Selleks kanna seda kristalli või kasuta oma kodu energia parandamisel. Loe elukaaslashinge kohta lähemalt SIIT.

RAVITSEMINE 
Roosa Kvartsi kandmine annab tervendust eeterkehale järgmiste probleemide ravitsemiseks: Roosat Kvartsi kasutatakse üldiselt ülemise keha tervendamiseks ja selleks tuleks seda kristalli talismanina või kõrvarõngastena kanda. Roosat Kvartsi kantakse käeketina siis, kui soovitakse kätes olevat pinget maandada ning võtta ära soonte valu. 

SODIAAK Tähemärgilt on Roosa Kvarts armastuse kristalliks SÕNNIDELE ja VÄHKIDELERoosa Kvarts aitab armastust ligi tõmmata Sõnnide ellu, aidates tal kohtuda tema hingesugulasega. Vähki aitab Roosa Kvarts emotsionaalselt toetada ning leevendada Vähki Südametšakra probleeme. Siiski toob Roosa Kvarts Sõnni ja Vähi ellu armastust igal erineval tasandil. 

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.
Tehniline
mõõdud Käeketi pikkus on ca 18-19 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROOSA KVARTS, Ehted, käekett, armastus, hoolivus, perekond, sõprus, armastuse ligi tõmbamine, rasedus, pimeduse hirm, romantika, sõnn, vähk

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja