ROOSA KVARTS

  • 10.00€

Toote detailid

  • Mudel: ROOSA KVARTS EMMA võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


ROOSA KVARTS on üks Kvartsi liikidest, mis on üle maailma üks enimtuntud armastuse, romantika, sõpruse ja perekonna kokkuhoidmise kristallidest. Roosa Kvarts on hinnatud selle hea, positiivse ja emotsionaalset õnne toova jõu tõttu. Tükike Roosat Kvartsi iga inimese lähedal aitab elust rõõmu tunda.

Roosast Kvartsist valmistatakse võtmehoidjaid, et kaitsta kas selle kandjat, kodu või autot - oleneb täpselt, mille jaoks see kasutusele võetakse. Kui riputada selle külge koduvõtmed, siis see võtmehoidja kristall automaatselt hakkab kaitsma kodu, mitte autot, hoolimata sellest, et te seda võtmehoidjat autos kaasas kannate. Kui te riputate kokku mitmete erinevate võtmetega, siis see kaitseb kõiki, aga samas ka kõiki vähesel määral, seega ühe konkreetse võtme küljes töötab väeese alati paremini.

KODU VÕTMETELE Roosa Kvarts toob majale, perekonnale ja sinule endale head armastuse õnne. Roosa Kvarts soodustab head läbisaamist ja toob perekonna armastust. Roosa Kvarts aitab majja vaid sõpru tuua.

AUTO VÕTMELE Roosa Kvarts aitab tuua autosõidu ajal häid vestlusi ja aitab vältida riidu minemist.

KOTI VÕI MÕNE TEISE ESEME KÜLJES HOIDMINE/ENDA LÄHEDAL KANDMINE Toob head armastuse õnne, sõprust, perekondlikke häid suhteid ja head enesetunnet.
Tehniline
Mõõdud Südame suurus on ca 3*2,5*2 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROOSA KVARTS, Väeesemed, võtmehoidja, kodu, perekond, armastus, võtmehoidja, romantika, läbisaamine, auto

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja