ROOSA KVARTS

  • 19.50€

Toote detailid

  • Mudel: ROOSA KVARTS auguga kandiline
  • Saadavus: Laos


ROOSA KVARTS on kristall, mis sobib peaaegu et kõigile, kuna Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse, närvilisuse ning liigse üliemotsionaalsuse. Aidates sul olla emotsionaalselt stabiilsem ja tasakaalukam. Roosa Kvartsi mõjutusi hakkad sa tundma alles hiljem, seda sellepärast, et see teeb väga ettevaatlikult sinu Auras korrektuure.


Roosal Kvartsil on inimkonna ajaloos väga pikk minevik. Roosat Kvartsi on leitud inimeste poolt kasutatuna kunagise Mesopotaamia piirkonnas, kus nüüdseks asub Iraak ja nendest Roosadest Kvartsidest valmistatud esemed ulatuvad aega 7000 eKr. See tähendab seda, et teadaolevalt on inimesed vähemalt üle 9000 aasta Roosat Kvartsi enda hinge heaolu tarbeks kasutanud. Igatahes see on üks väga huvitav fakt, mida ma Roosa Kvartsi ajaloo kohta tean.

Vanad Egiptlased ja Kreeklased kandsid Roosast Kvartsist valmistatud ehteid selleks, et lapseõnne ja perekonna õnne enda ellu ligi kutsuda. Tänapäevani on selle väesse sama usk olemas. Roosat Kvartsi peeti juba sellel ajal noorendavaks kristalliks, mis ei lase inimese võlul, ilul ja säral ära kaduda, aidates hoida stressi taset võimalikult madalal, et keha enneaegselt ei vananeks.

Keskajal kasutati Roosat Kvartsi meditsiinilistel eesmärkidel ja hakati sellest vee-eliksiiri valmistama. Lisaks eliksiirile hoiti seda kristalli ka erinevate taimejookide sees, millega keha tervendati. Usuti juba siis, et Roosa Kvarts suudab tervendada südamehaiguseid ja emotsionaalsest valust tingitud haigusseisundeid. 


ROOSA KVARTSI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Roosa Kvarts on tingimusteta armastuse kristall, mis tähendab seda, et see toob igas elu valdkonnas sinu ellu armastust. Aidates sul armastust leida romantilisel tasandil, luua head suhet perekonnaga, luua head suhet tütre või pojaga, andes sulle ka võimaluse head sõprust luua ja leida.

- Roosa Kvarts leevendab üliemotsionaalsust ja liigset ärrituvust.

- Aitab armastust, tingimusteta armastus, sõprust ja hoolivust vastu võtta. Roosa Kvarts aitab selle kandjal armastavamaks ja romantilisemaks muutuda.

- Roosa Kvarts on Südametšakra kristall, mis tervendab sinu emotsionaalset keha. See on kristall, mis avab sinu Südame puhastusele, mis tähendab seda, et see aitab unustada, mis on olnud. Aitab leppida emotsionaalsete üleelamistega ning andestada neile, kes sulle on liiga teinud. Seda selleks, et sa suudaksid enda eluga edasi minna ja veelgi enam - armastuse mõttes edasi minna!

- Tõmbab hingesugulast, saatusekaaslast ja elukaaslashinge ligi. Kui oled aga oma hingega koos, kes on sinu teele põhjusega antud, siis aitab Roosa Kvarts teil teile antud ülesannet täita ja üksteise suhtes väga head olla.

- Roosa Kvarts on üks võimekamaid armastuse kristalle terves maailmas, millel on Maajumalanna Gaia poolt antud õigus sulle armastust ellu tuua ning õpetada sind armastust vastu võtma. See on kristall, mis õpetab inimestele, kui tähtis on armastus ja mida me ise peaksime selleks tegema, et armastuse õnn meie ellu saabuks.


- Aitab sul end leebemalt viisil väljendada ja see kristall on väga kasulik just neile, kes ei suuda ilusti rääkida näiteks enda kaaslasega või pereliikmega. Roosa Kvarts õpetab sulle, et armastusega on võimalik palju rohkem saavutada, kui nõudmisega.


- See on kristall, mida on aastatuhandeid kasutatud nooruslikkuse säilitamiseks. Roosa Kvarts aitab sul välja paista nooruslikum ja see muudab sind ka hingelt elavamaks. Seda kristalli kanna, et säilitada enda ilu ning pidurdada enda emotsionaalset vananemist.

- Aitab välja paista romantilisem, naiselikum, pehmem ja seltsivam. Ajapikku aitab neid omadusi iseloomuks muuta.

- See on tööedu, materiaalse õnne ja jõukuse kristall kõikidele neile, kes teevad tööd iluvaldkonnas. See on õnne kristall kõikidele kosmeetikutele, juuksuritele, küünetehnikutele, ripsmetehnikutele, massööridele ning kõikidele teistele iluteraapia tegijatele. See on kristall, mida sa võiksid töö ajal endaga kanda, et see sulle materiaalset õnne tooks.

- Roosa Kvarts on see kristall, mis aitab sul olla enda elukaaslashingele tänulik ja temas häid külgi näha. See on kristall, mis muudab sinu ja tema suhte harmooniliseks ning leevendab teie omavahelisi pingeid. Selleks kanna seda kristalli või kasuta oma kodu energia parandamisel. Loe elukaaslashinge kohta lähemalt SIIT.


- Tunnetes selgusele jõudmine: vii Prasioliidi kristall kokku Roosa Kvartsiga ja hoia neid kahte kristalli pidevalt enda lähedal, kui sul on soov jõuda enda tunnetes selgusele. Kanna neid kristalle senikaua kaasas, kui sa tunned, et sa oled suutnud selgusele. Võid neid kristalle koti sees kaasas kanda või ehtena endaga igapäevaselt kanda. 


RAVITSEV TOIME 

Stress, ärevushäired, depressioon, masendus, unehäireid (selleks soovitame lisaks kanda Ametüsti või Rubiin-Fuksiiti), südamehaigused, südame puudulikkus, alandab kõrget vererõhku, maandab tööga seotud pingeid ja ärevust, leevendab pettumustunnet ja hülgamist.

SÜDAMETŠAKRA

Roosa Kvartsi kristall töötab kõige enam seitsmest Tšakrast neljanda ehk Südametšakraga. Südametšakra on seotud armastuse ja tunnetega. Roosa Kvarts aitab jõudu anda sellele Tšakrale, et see täisväärtuslikult saaks tööd teha. Kui see seda aga teeb, siis see aitab armastust ellu vastu võtta, õppida armastust jagama, seda hindama, märkama ning austama.

SODIAAK

Tähemärgilt on Roosa Kvarts armastuse kristalliks SÕNNIDELE ja VÄHKIDELE. Roosa Kvarts aitab armastust ligi tõmmata Sõnnide ellu, aidates tal kohtuda tema hingesugulasega. Vähki aitab Roosa Kvarts emotsionaalselt toetada ning leevendada Vähi Südametšakra probleeme. Siiski toob Roosa Kvarts Sõnni ja Vähi ellu armastust igal erineval tasandil. 

SKORPIONILE sobib Roosa Kvarts väga ideaalselt, see aitab tal enda armastuse üles leida, talle suhte õnne tuua ja see õpetab tal enda perekonnaliikmetega hästi läbi saama.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROOSA KVARTS, Ehted, auguga, roosa kvarts auguga, sõnn, vähk, armastus, emotsionaalne tervendamine, suhted, armastuse ligi tõmbamine, stressi eemaldamine, juuksur, kosmeetik, iluvaldkond, unehäired, südamehaigused, kõrge vererõhk

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja