ROOSA KVARTS

  • 0.80€

Toote detailid

  • Mudel: ROOSA KVARTS poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


ROOSA KVARTS on üks kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse enda abistamiseks. Juba sellepärast, et see on üks kõige tähtsamaid armastuse kristalle ja armastus on terve elu alus. Roosa Kvarts kannab endas tingimusteta armastust, aidates lahendada emotsionaalseid probleeme, lahti lasta valust, tuues jõudu, et näha lootust. Roosa Kvarts on armastuse kristall igal tasandil, seega aitab see ligi tõmmata romantilist armastust, sõprust ning perekonna armastust. Roosa Kvarts on naiselikkuse sümbol ja emaduse kristall, mida kingitakse rasedatele või äsja sündinud beebidele nende kaitsemiseks. Roosa Kvartsi võib lisada absoluutselt kõikidesse armastuse kristallide komplektidesse, sellepärast et tal on oskus ühendada teisi armastuse kristalle ning saata nende sõnumeid universumisse. Roosa Kvarts Feng Shui elemendina sobib ideaalselt töö juurde või kontori ruumidesse, et hoida iseennast teiste halva kriitika ning klatšijuttude eest, mis võivad muuta tööl käimise ebameeldivaks. Roosa Kvarts kaitseb klatši juttude eest seda, kellele kristall kuulub. Peale selle on Roosa Kvarts ilumaailmaga tegelejate töökristall. Niiet, sobib kõikidele kosmeetikutele, jumestajatele, juuksuritele või massööridele töökeskkonda. Roosa Kvarts aitab neil ligi tõmmata kliente ning loominguliselt neile oma oskusi edasi anda, et kõik rahule jääksid. Roosa Kvarts koduseinte vahel suurendab perekonna ühtsustunnet, aitab lahendada erimeelsusi, suurendab omavahelist suhtlemist ja usaldust. Roosat Kvartsi võib viia mistahes piirkonda toas, magamistuppa, elutuppa jne.

RAVITSEMINE 


Roosat Kvartsi kasutatakse haavade ja villide tervendamiseks. Selleks kas õrnalt hoitakse seda haava kohal või pestakse vee-eliksiiriga parandatavat kohta. Roosat Kvartsi kasutatakse viljakuse ravimisel ja emakaga seotud haiguste kiiremaks tervendamiseks. Sellisel juhul tuleb kindlasti Roosa Kvarts kombineerida mõne teise viljakuse kristalliga, et õige sõnum saaks kehale edastatud, milleks on: Punase Jaspise, Punase Aventuriini, Sugiliidi või Unakiidiga koos kandmine. Roosa Kvartsi vee-eliksiir aitab tervendada südamerütmihäireid ning parandab vereringlust. Südamerütmihäirete puhul kombineeritakse Roosat Kvartsi Amasoniidiga ( ehk valmistatakse Roosa Kvartsi vee-eliksiiri ning kantakse Amasoniiti ripatsina). Roosa Kvarts aitab lahti saada stressist ning suhetega seotud pingetest.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA


Kontakt veelsündimata lapsega- Kombineerides Roosat Kvartsi Unakiidiga ning neid raseduse vältel endaga kaasas kanda, aitavad need luua tugeva emotsionaalse sideme oma lapsega. Neid kristalle võib kõhu peal hoida, kui on soov edastada lapsele sõnum või anda endasi positiivseid emotsioone.


Armastuse ligi tõmbamine kõrgemas eas/vanem kaaslane- Selleks kombineeritakse Roosa Kvarts Smaragdiga ning kantakse neid endaga kaasa või võetakse neid armastuse kristalli komplektidesse põhikristallidena.


Armastuse ligi tõmbamine nooremas eas/noorem kaaslane- Põhilisteks armastuse kristallideks võiks olla Roosa Kvarts koos Sinise Topaasiga ning neid võimalikult paljudesse armastuse komplektidesse lisada.


Noorendav vee-eliksiir- Valmistage endale Roosast Kvartsist ja Bronsiidist vee-eliksiiri või hoidke neid vannivees. Selle veega enda nahka pestes aitab see kristalli eliksiir peatada vananemist ning muuta nahk elastseks.


Kuidas mõista, et tema on minu jaoks "see õige"?- Kohtingule võtke kaas Roosa Kvarts ja Granaat ning peitke need enda südametšakra kohale ehtena või lihtsalt riiete sisse. Enne seda tuleb kristallid loomulikult puhastada ning kuuvalgel ära laadida. Kohtingul tekib teil kas tugev side selle inimesega või jätab ta teid täiesti külmas. Sealt saategi oma vastuse.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROOSA KVARTS, Kristallid, poleeritud, armastus, sõprus, perekond, noorenemine, stress, südamerütmihäire, haavandid, lahti laskmine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja