ROOSA KVARTS

  • 1.00€

Toote detailid

  • Mudel: ROOSA KVARTS poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


ROOSA KVARTS on üks kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse enda abistamiseks. Juba sellepärast, et see on üks kõige tähtsamaid armastuse kristalle ja armastus on terve elu alus. Roosa Kvarts kannab endas tingimusteta armastust, aidates lahendada emotsionaalseid probleeme, lahti lasta valust, tuues jõudu, et näha lootust. Roosa Kvarts on armastuse kristall igal tasandil, seega aitab see ligi tõmmata romantilist armastust, sõprust ning perekonna armastust.


Roosa Kvarts on naiselikkuse sümbol ja emaduse kristall, mida kingitakse rasedatele või äsja sündinud beebidele nende kaitsemiseks. Roosa Kvartsi võib lisada absoluutselt kõikidesse armastuse kristallide komplektidesse, sellepärast et tal on oskus ühendada teisi armastuse kristalle ning saata nende sõnumeid universumisse. Roosa Kvarts Feng Shui elemendina sobib ideaalselt töö juurde või kontori ruumidesse, et hoida iseennast teiste halva kriitika ning klatšijuttude eest, mis võivad muuta tööl käimise ebameeldivaks. Roosa Kvarts kaitseb klatši juttude eest seda, kellele kristall kuulub.


Peale selle on Roosa Kvarts ilumaailmaga tegelejate töökristall. Nii et, sobib kõikidele kosmeetikutele, jumestajatele, juuksuritele või massööridele töökeskkonda. Roosa Kvarts aitab neil ligi tõmmata kliente ning loominguliselt neile oma oskusi edasi anda, et kõik rahule jääksid. Roosa Kvarts koduseinte vahel suurendab perekonna ühtsustunnet, aitab lahendada erimeelsusi, suurendab omavahelist suhtlemist ja usaldust. Roosat Kvartsi võib viia mistahes piirkonda toas, magamistuppa, elutuppa jne.


Roosal Kvartsil on inimkonna ajaloos väga pikk minevik. Roosat Kvartsi on leitud inimeste poolt kasutatuna kunagise Mesopotaamia piirkonnas, kus nüüdseks asub Iraak ja nendest Roosadest Kvartsidest valmistatud esemed ulatuvad aega 7000 eKr. See tähendab seda, et teadaolevalt on inimesed vähemalt üle 9000 aasta Roosat Kvartsi enda hinge heaolu tarbeks kasutanud. Igatahes see on üks väga huvitav fakt, mida ma Roosa Kvartsi ajaloo kohta tean. 

Vanad Egiptlased ja Kreeklased kandsid Roosast Kvartsist valmistatud ehteid selleks, et lapseõnne ja perekonna õnne enda ellu ligi kutsuda. Tänapäevani on selle väesse sama usk olemas. Roosat Kvartsi peeti juba sellel ajal noorendavaks kristalliks, mis ei lase inimese võlul, ilul ja säral ära kaduda, aidates hoida stressi taset võimalikult madalal, et keha enneaegselt ei vananeks. 

Keskajal kasutati Roosat Kvartsi meditsiinilistel eesmärkidel ja hakati sellest vee-eliksiiri valmistama. Lisaks eliksiirile hoiti seda kristalli ka erinevate taimejookide sees, millega keha tervendati. Usuti juba siis, et Roosa Kvarts suudab tervendada südamehaiguseid ja emotsionaalsest valust tingitud haigusseisundeid.


SÜDAMETŠAKRA


Roosa Kvartsi kristall töötab kõige enam seitsmest Tšakrast neljanda ehk Südametšakraga. Südametšakra on seotud armastuse ja tunnetega. Roosa Kvarts aitab jõudu anda sellele Tšakrale, et see täisväärtuslikult saaks tööd teha. Kui see seda aga teeb, siis see aitab armastust ellu vastu võtta, õppida armastust jagama, seda hindama, märkama ning austama.


RAVITSEMINE 


Roosat Kvartsi kasutatakse haavade ja villide tervendamiseks. Selleks kas õrnalt hoitakse seda haava kohal või pestakse vee-eliksiiriga parandatavat kohta. Roosat Kvartsi kasutatakse viljakuse ravimisel ja emakaga seotud haiguste kiiremaks tervendamiseks. Sellisel juhul tuleb kindlasti Roosa Kvarts kombineerida mõne teise viljakuse kristalliga, et õige sõnum saaks kehale edastatud, milleks on: Punase Jaspise, Punase Aventuriini, Sugiliidi või Unakiidiga koos kandmine. Roosa Kvartsi vee-eliksiir aitab tervendada südamerütmihäireid ning parandab vereringlust. Südamerütmihäirete puhul kombineeritakse Roosat Kvartsi Amasoniidiga (ehk valmistatakse Roosa Kvartsi vee-eliksiiri ning kantakse Amasoniiti ripatsina). Roosa Kvarts aitab lahti saada stressist ning suhetega seotud pingetest.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA


Tunnetes selgusele jõudmine


Vii Prasioliidi kristall kokku Roosa Kvartsiga ja hoia neid kahte kristalli pidevalt enda lähedal, kui sul on soov jõuda enda tunnetes selgusele. Kanna neid kristalle senikaua kaasas, kui sa tunned, et sa oled suutnud selgusele. Võid neid kristalle koti sees kaasas kanda või ehtena endaga igapäevaselt kanda. 


Kontakt veel sündimata lapsega


Kombineerides Roosat Kvartsi Unakiidiga ning neid raseduse vältel endaga kaasas kanda, aitavad need luua tugeva emotsionaalse sideme oma lapsega. Neid kristalle võib kõhu peal hoida, kui on soov edastada lapsele sõnum või anda endasi positiivseid emotsioone.


Armastuse ligi tõmbamine kõrgemas eas/vanem kaaslane


Selleks kombineeritakse Roosa Kvarts Smaragdiga ning kantakse neid endaga kaasa või võetakse neid armastuse kristalli komplektidesse põhikristallidena.


Armastuse ligi tõmbamine nooremas eas/noorem kaaslane


Põhilisteks armastuse kristallideks võiks olla Roosa Kvarts koos Sinise Topaasiga ning neid võimalikult paljudesse armastuse komplektidesse lisada.


Noorendav vee-eliksiir


Valmistage endale Roosast Kvartsist ja Bronsiidist vee-eliksiiri või hoidke neid vannivees. Selle veega enda nahka pestes aitab see kristalli eliksiir peatada vananemist ning muuta nahk elastseks.


Kuidas mõista, et tema on minu jaoks "see õige"?


Kohtingule võtke kaas Roosa Kvarts ja Granaat ning peitke need enda südametšakra kohale ehtena või lihtsalt riiete sisse. Enne seda tuleb kristallid loomulikult puhastada ning kuuvalgel ära laadida. Kohtingul tekib teil kas tugev side selle inimesega või jätab ta teid täiesti külmas. Sealt saategi oma vastuse.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROOSA KVARTS, Kristallid, poleeritud, roosa kvarts poleeritud, armastus, sõprus, perekond, noorenemine, stress, südamerütmihäire, haavandid, lahti laskmine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja