ROOSA KVARTS

  • 12.90€

Toote detailid

  • Mudel: ROOSA KVARTS delfiin võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


ROOSA KVARTS on üks armastatumaid kristalle terves maailmas ja kuna see on üks Kvartsi liikidest, siis selle energiaväli on päris kaugeleulatuv. Seetõttu kasutatakse väga palju Roosat Kvartsi nii nagu erinevate väeesemete valmistamiseks nõnda ka sellest võtmehoidja tegemisel, kuna see töötab kiirelt ja annab oma positiivsed energiad väga kiirelt edasi. Roosa Kvarts on armastuse, perearmastuse ja tingimusteta armastuse kristall ning seetõttu sobib see hästi sinu kodu kaitsma.


Roosal Kvartsil on inimkonna ajaloos väga pikk minevik. Roosat Kvartsi on leitud inimeste poolt kasutatuna kunagise Mesopotaamia piirkonnas, kus nüüdseks asub Iraak ja nendest Roosadest Kvartsidest valmistatud esemed ulatuvad aega 7000 eKr. See tähendab seda, et teadaolevalt on inimesed vähemalt üle 9000 aasta Roosat Kvartsi enda hinge heaolu tarbeks kasutanud. Igatahes see on üks väga huvitav fakt, mida ma Roosa Kvartsi ajaloo kohta tean. 

Roosast Kvartsist valmistatakse võtmehoidjaid, et kaitsta kas selle kandjat, kodu või autot - oleneb täpselt, mille jaoks see kasutusele võetakse. Kui riputata selle külge koduvõtmed, siis see võtmehoidja kristall automaatselt hakkab kaitsma kodu, mitte autot, hoolimata sellest, et te seda võtmehoidjat autos kaasas kannate. Kui te riputate kokku mitmete erinevate võtmetega, siis see kaitseb kõiki, aga samas ka kõiki vähesel määral, seega ühe konkreetse võtme küljes töötab väeese alati paremini.

Delfiin sümboliseerib vabadust, headust ja liikuvust. Roosa Kvartsiga Delfiini sümboolikat kombineerides toob see Roosast Kvartsist välja veelgi sügavamad võimed pereelu edendamiseks eriti, kui seda kodu võtmete küljes hoida.

KODU VÕTMETELE

Roosa Kvartsi Delfiini võtmehoidja kodu võtmete küljes aitab edendada perekonna elu, paremini üksteisega läbi saada nendega, kellega koos seal samas kodus elatakse. Delfiin aitab tunda, et kodu on tähtis ja seda on vaja hoida, seega sobib ka lastele, et nad tunneksid end enda kodus hästi. See väeese aitab sinna majja armastust ja headust tuua, aitab ligi tuua häid sõpru ning kaitsta halbade "sõprade" eest.

AUTO VÕTMELE

Roosa Kvartsi Delfiini võtmehoidja auto võtmete küljes aitab sellel autol olla liikluses "nähtamatu" varaste eest, aidates positiivsemaid tundeid tekitada ja lõpetada ära iha selle auto vastu. Samuti toob see autos olijatele head enesetunnet, rahustades autoga sõitmise ajal ja ei lase pingetel tekkida, mis tulevad teiste liiklejate pärast.

KOTI VÕI MÕNE TEISE ESEME KÜLJES HOIDMINE / ENDA LÄHEDAL KANDMINE

Kaitseb selle kandjat halbade sõprade eest, halbade kogemuste eest, mis õppetunde ei too. Aitab sõpru leida ja toob positiivset suhtumist teiste inimeste poolt.


Tehniline
Mõõdud Delfiini suurus on ca 6*3*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROOSA KVARTS, Väeesemed, võtmehoidja, delfiin, roosa kvarts delfiin, perekond, kodu, armastus, sõprus, hea on olla, head inimesed, tingimusteta armastus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja