ROOSA KVARTS

  • 6.50€

Toote detailid

  • Mudel: ROOSA KVARTS chips (ca 60g)
  • Saadavus: Laos

Chipsid on väikesed kristalli tükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed nagu on ka sellel kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chips kristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks, kristalle on hea küünlaalustele lisada, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda erinevate küünalde ja maagia küünaldega kokku viia.


ROOSAL KVARTSIL on oskus kodu Aurat puhastada energiast, mis takistab armastusel majas olla ja perekonnal hästi läbi saada. Roosa Kvarts sümboliseerib häid omavahelisi suhteid, sõprust, armastust ja head enesetunnet. Roosa Kvarts aitab kodu Aurasse tuua head positiivset energiat, mis aitab majja suhete õnne ja emotsionaalset rahulolu tuua.

- Moodusta alus, millel on chipsi kristallid ja Mäekristall/Tseoliit/Apofülliit geoodid koos Roosi küünlaga, et majast välja viia stressi, mis tekitab suhetes pingeid. Selline maagiline kristallalus ja sellel küünla põletamine aitab majja armastust ligi tõmmata. Kui suhe eksisteerib, aitab see suhet tugevdada ja omavahelist suhtlemist parandada. Selle aluse peale võib lisada erinevaid armastuse kristalle juurde.

- Hoia aluse peal Roosa Kvartsi chipse ja valget värvi küünalt, et vabastada kodust riidu tekitav energia või siis, kui riid on majast läbi käinud.

- Aseta Roosa Kvartsi chipsid armastuse või perearmastuse kristallide alla, et need aitaksid nendel kristallidel veelgi paremini tööd teha.

- Lisa Roosa Kvartsi chipsi kristalle enda kodu Lääne poolses toas olevate armastuse taimede mullale, nagu näiteks Valgetele Orhideedele.

Erinevaid Chipsi kristalle võib omavahel kombineerida, et veelgi erilisemat energiat saada, igal kombinatsioonil on veel omakorda eriline vägi ja mõju üle sinu kodu. Lisage kindlasti aluse peale ka küünal põletamiseks, et need kristallid aktiveeruksid kodu Aurat muutma.

ROOSA KVARTS ERINEVATE KRISTALLI CHIPSIDEGA

Hematiit Nende kooslus aitab kodu kaitsta suhte probleemide ja suhte lagunemise eest.

Ametüst ja Mäekristall
aitavad väga kiirelt puhastada kodust stressi energiat.

Punane Jaspis
Sobib hoidmiseks magamistuppa koos viljakuse või armastuse kristallidega, et suurendada nende kristallide tööd. Eriti hästi sobib kokku viljakuse kristallide aluse loomiseks.

Roheline Aventuriin
koos Roosa Kvartsi kristalliga aitab uusi armastavaid võimalusi majja tuua. Sobib armastuse ligitõmbamise kristallide komplekti või kristallalusele.

Kuukivi
koos Roosa Kvartsiga aitavad leevendada ärevusetunnet, pingeid, mis ei lase uinuda ja suurendada teadlikust enda suhete osas. Kuukivi koos Roosa Kvartsiga aitab kuulata südamehäält ja tajuda, kes sinu ellu peaks kuuluma ning kes mitte. Sobib armastuse kristallide komplekti aluseks.

Karneool
Roosa Kvartsi chipsidega sobib kodu Lõuna poolsesse tuppa või magamistuppa armastuse energia tõstmiseks. Lisa neid chipse koos mõne armastuse taime mullale, et see taim saaks koju armastust tuua.

Mäekristall
Mäekristall aktiveerib Roosa Kvartsi kodu Aurast puhastama kõike seda, mis seal ei tohiks olla ja seda, mis mõjutab kõige enam suhete head toimimist. Mäekristalli on soovitatav lisada kõikidesse erinevatesse kristalli komplektidesse.

Must Turmaliin
Asetage need koos aluse peale, et kaitsta kodu "sissetungijate" eest, kes soovivad sinu ja sinu partneri suhet rikkuda.

Rutiilnõeltega Kvarts
koos Roosa Kvartsiga aitavad suhete teemaliste soovide täitumist. Hoidke neid koos uue suhte ligitõmbamise komplekti aluskristallidena.

Šungiit
koos Roosa Kvartsiga aitavad tervendada südamehaigustest, südame probleemidest, aitavad lahti saada liigsest närvilisusest ja aitab kaitsta armastust. Sinna komplekti sobib ka Must Turmaliin ja Rutiilnõeltega Kvarts. Hoia neid kristalle enda magamistoas.

Merevaik
Sobivad kokku nii armastuse kristallide alla lisamiseks ja kaunistamiseks.

Granaat Loovad koos energia, millega on võimalik armastust ligi kutsuda. Hoia selle aluse peal erinevaid armastust ligi tõmbavaid kristalle, et endale uut võimalust anda. Peale Granaadi võid veel lisada Karneooli.

Peridoot
aitab koos Roosa Kvartsiga Südametšakrat tervendada, koju harmooniat tuua, sõprust ligi tõmmata ja avada inimesi omavahel avameelselt suhtlema.

Tiigrisilm
Kombineeri Roosa Kvarts Tiigrisilmaga, kui soovid suhtesse head õnne tuua ja koostööd suurendada. Lisa need kristallalusele, põleta nende peal küünlaid ja lisa veel armastuse kristalle, et perekonda ning suhtesse tõelist koostööd tekitada.

Chipsi kristalle puhastatakse Salvei rituaalitaime suitsuga ja Roosat Kvartsi spetsiaalselt Roosi viiruki või rituaalitaimega.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROOSA KVARTS, Kristallid, chips, kodu aura puhastamine, perekonna armastus, armastus, positiivne energia, hea läbisaamine, armastuse kristallid, lääs, feng shui, sõprus, suhte kaitsmine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja