ROOSA KVARTS

  • 12.90€

Toote detailid

  • Mudel: ROOSA KVARTS süda võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


ROOSA KVARTS on üks Kvartsi liikidest, mis on üle maailma üks enim tuntud armastuse, romantika, sõpruse ja perekonna kokkuhoidmise kristallidest. Roosa Kvarts on hinnatud selle hea, positiivse ja emotsionaalset õnne toova jõu tõttu. Tükike Roosat Kvartsi iga inimese lähedal aitab elust rõõmu tunda.

Roosast Kvartsist valmistatakse võtmehoidjaid, et kaitsta kas selle kandjat, kodu või autot - oleneb täpselt, mille jaoks see kasutusele võetakse. Kui riputata selle külge kodu võtmed, siis see võtmehoidja kristall automaatselt hakkab kaitsma kodu, mitte autot, hoolimata sellest, et te seda võtmehoidjat autos kaasas kannate. Kui te riputate kokku mitmete erinevate võtmetega, siis see kaitseb kõiki, aga samas ka kõiki vähesel määral, seega ühe konkreetse võtme küljes töötab väeese alati paremini.

KODU VÕTMETELE Roosa Kvarts kombineeritud Südame sümboolikaga teeb sellest veelgi võimsama armastuse kristalli, kuna südame sümbol sümboliseerib juba armastust. Kui kaks ühesuguse energiaga väeeset pannakse kokku, siis luuakse sellest tugevatoimeline väeese. Kodu võtmete külge soovitan ma seda panna siis, kui soovid enda perekonnale head õnne tuua, perearmastust suurendada, perekonna omavahelist suhtlust tugevdada, armastust majja tuua ja oma armastatuga häid suhteid hoida.

AUTO VÕTMELE Roosa Kvartsi süda auto võtmete küljes aitab autole armastavat energiat anda, mis aitab seda eemale hoida erinevatest pisiõnnetustest, auto mõlkimistest ja annab sulle endale oskuse auto probleeme ette tajuda.

KOTI VÕI MÕNE TEISE ESEME KÜLJES HOIDMINE / ENDA LÄHEDAL KANDMINE Toob head armastuse õnne, sõprust, perekondlike häid suhteid ja head enesetunnet.
Tehniline
Mõõdud Südame suurus on ca 3*3*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROOSA KVARTS, Väeesemed, võtmehoidja, kodu, perekond, armastus, võtmehoidja, süda, romantika, läbisaamine, auto, südame talisman

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja