RUBIIN-FUKSIIT

  • 4.70€

Toote detailid

  • Mudel: RUBIIN-FUKSIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


RUBIIN-FUKSIIT on kombinatsioon kahest kristallist, milleks on selle kristalli sees olev punakas osa Rubiin ja rohekat tooni osa Fuksiit. Selles kristallis on kahe Südametšakra ja armastuse kristalli jõud ning vägi. Rubiin-Fuksiit pärineb peamiselt Indiast, Pakistanist ja Brasiiliast. Rubiini peetakse maailmas üheks võimsamaks kristalliks, millel on väga palju universaalseid oskusi ja Fuksiiti peetakse väga heaks armastuse ning külluse kristalliks.

ÜKSTEISE MÕISTMINE JA ARMASTUS

Rubiin-Fuksiit on kristall, mida võiks kasutada armastuse kristallide komplektis selleks, et see aitaks sul teist inimest mõista või partneril sind mõista. Selleks asetatakse see kokku erinevate armastusega seotud kristallidega ning luuakse ilus kristallialus enda magamistuppa või kodu Lõunapoolsesse tuppa, mis sümboliseerib armastuse nurka. Sellel samal eesmärgil võib seda kristalli ka ehtena kanda või kodu Lõunapoolsesse tuppa mõne taime mullale/poti sisse panna.

Peale selle võib Rubiin-Fuksiiti enda lähedal hoida ka selleks, et see aitaks avada sind armastusele. Rubiin-Fuksiidil on oskus tervendada Südametšakrat, aidates sul ise armastusel lasta ellu tulla. Vahel on nii, et me soovime, et "ta tuleks", aga me kardame. Rubiin-Fuksiit aitab hirmudest vabaneda ja ka käitumisviisist, mis peletab teisi inimesi eemale. Kanna seda kaasas või lisa "uue armastuse" kristallidega kokku.

ARMASTUSE KARMA MÕISTMINE

Kanna pidevalt kaasas endaga Rubiin-Fuksiidi kristalli, sellel on oskus näha, mida sa oled eelmises elus teinud ja miks sul just selline armastuse teema selles elus eksisteerib. See aitab lahti mõtestada sinu karma ja kui sa oled selleni jõudnud, siis hakkad ka ise mõistma, kuidas ühe või teise inimesega suhelda, kuidas teda enda ellu võtta ja kuidas temaga hakkama saada. Armastuse karma on meil kõigil!

SPIRITUALISTIDELE

Rubiin-Fuksiit on väga kasulik neile, kes soovivad enda spirituaalset annet arendada ja seda ka teistega jagada. Rubiin-Fuksiit aitab luua kuldse kesktee enda energia jagamise ja enda energia hoidmise vahel. Mis tähendab seda, et see aitab takistada spirituaalsel tervendajal kogu oma energia teisele inimesele andmise eest ja samas aitab tunnetada, kus ning millal see piir on. See sobib ruumi, kus mediteeritakse, tehakse spirituaalseid seansse või spirituaalset massaaži. Teistpidi võib seda kristalli selliste seansside ajal ka endaga ehtena kaasas kanda.

LAPSE ÕUDUSUNENÄOD

Rubiin-Fuksiidil on oskus tervendada õudusunenägusid ja takistada luupainajate tekkel eriti lastel. Selleks aseta see kristall lapse voodi alla, padja alla või madratsi peatsi vahele. Rubiin-Fuksiidil on kaitsvad omadused, mis ei lase erinevatel halbadel hingedel last öösiti kimbutamas käia. Veel soovitan ma kindlasti hoida ka Gagaadi kristalli lapse toas aknalaual, mis loob tugeva kaitse lapse ümber, kui ta magab.

UNEHÄIRE JA KESET ÖÖD ÜLES ÄRKAMINE


Rubiin-Fuksiit on kristall, mis tervendab unehäiret, aidates sul oma hea une tagasi saada. Rubiin-Fuksiit muudab une sügavamaks ja ei lase sul üles ärgata enne seda, kui sa ise seda ei soovi või kui sinu keha on piisavalt palju puhata saanud. Seda kristalli hoia enda padja all või voodi lähedal.


RAVITSEMINE Rubiin-Fuksiidil on järgmised tervendavad omadused (kanna ehtena, valmista vee-eliksiiri):

- Tervendab neerusid, aitab neil õigesti funktsioneerida. On kasulik energia taastamise suhtes ja pidevast väsimustundest vabanemisel.

- Kasulik naistele, kes on menopausis. Rubiin-Fuksiit aitab tasakaalustada emotsionaalsust ja turgutada sellel perioodil keha ning ainevahetust.

- Kõrge vererõhk, palavik, maksa kehv töö, kehv immuunsüsteem, südame haigused ja südame veresoonkonna probleemid.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: RUBIIN-FUKSIIT, Kristallid, poleeritud, rubiin-fuksiit poleeritud, armastus, üksteise mõistmine, suhte parandamine, lõuna, feng shui, spiritualist, spirituaalne teraapia, enda energia jagamine, uneprobleem, unehäire, hea uni, neerud, pidev väsimus, menopaus, kõrge vererõhk, luupainaja, õudusunenägu, südame haigused, südametšakra

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja