RUTIILNÕELTEGA KVARTS

  • 89.50€

Toote detailid

  • Mudel: RUTIILNÕELTEGA KVARTS ripats (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


Ainueksemplar!


RUTIILNÕELTEGA KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikud nõelad ehk rutiilid. Kristall on Kvarts, mille seest jooksevad läbi väga omapäraste mustritega nõelad ja väga palju erinevaid kujundeid või sümboleid võib nende kristallide seest välja lugeda. Rutiilid on need, mis selle kristalli eriliseks teeb. Rutiilnõeltel on oskus filtreerida energiaid, mida Kvarts juba ise oskab teha ja seega on see üks võimas energiate kinni püüdja, mis võib väga kasulik olla, kuna Rutiilnõeltega Kvarts oskab sinu ellu tuua seda, mida sinu ellu vaja on. 


Kui oled mõelnud, et soovid endale ühte talismani, sa ei ole veel kristallimaailmaga väga tuttav ja ei oska otsustada, millist talismani valida, siis kindlasti võiks see olla Rutiilnõeltega Kvarts. See kristall teeb palju head korraga sinu Auras ja aitab tegelikult sul kristallimaailmas edasi liikuda ehk aitab alateadlikult aidata valida õigeid kristalle enda lähedale.

Rutiilnõeltega Kvartsi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Peamiseks omaduseks on sellel talismanil oskus tuua soove lähemale, aidata neil täituda, anda sõnumeid edasi sinu enda Inglile või saatusejuhile. Rutiilnõeltega Kvarts talletab sinu soove, et neid täitma asuda, seega ole ettevaatlik sellega, mida sa soovid ja et see alati oleks positiivne või hea sinule/sinu lähedastele.

- Rutiilnõeltega Kvartsi kandmine aitab sinu lähedale tuua inimesi, kes võiksid sulle kasulikud olla või sind tuttavaks teha inimestega, kes sinu eluteele peaksid kuuluma. Rutiilnõeltega Kvartsi kandmine koos erinevate armastuse kristallidega, nagu näiteks Smaragdiga või Roosa Opaaliga, aitavad saatusekaaslasega kohtumist tuua.

- Avab telepaatilisi kanaleid lähisugulaste ja armastatu vahel. Väga kasulik selleks, et enda lapsega saada väga tugev telepaatiline kontakt. See on vajalik selleks, et ära tunda probleeme ja ohtu enne selle tekkimist. Veelgi parem on kui Rutiilnõeltega Kvartsi kantakse Merekarbi, Abalone karbi, Valge Druzy Ahhaadi või Pärliga koos.

- Aitab vabastada Aurast informatsiooni, mis seal ei tohiks olla. Näiteks, kui keegi on saatnud ärasõnuva energia või needusliku sõnumi sinu Aurasse, siis Rutiilnõeltega Kvarts tabab selle ära ja hakkab automaatselt selle vastu töötama, kuna see on informatsioon, mis on sulle kahjulik. See on küll äärmuslik näide Rutiilide kohta, aga nii on kõige paremini aru saada, kui võimas see kristall on.

- Rutiilnõeltega Kvarts aitab sinu Auravälja suurendada ja seda tervendada. Rutiilnõeltega Kvartsist valmistatud ehteid tuleks võimalikult kaua endaga kanda, et see suudaks enda tervendava väe edasi anda. 

- Rutiilnõeltega Kvartsil on oskus maagiaid ja rituaale võimendada, eriti neid, mis aitavad kindlat soovi täita või head õnne ligi kutsuda.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kandke Rutiilnõeltega Kvartsi kristalli talismanina, kui soovite kristalliteraapiat anda järgmistele probleemidele: stress, depressioon, ärevushäired, paanikahood, pidev hingeldamine, pidev õhupuuduse tunne, südamenärvid, valu südame närvides, ülaselja valu, kurgu lähedal olevate lümfide nõrkus.

SODIAAK Rutiilnõeltega Kvartsi ehted toovad kõige enam kaitset LÕVIDELE ja aitab ka nende soovidel kiiremini täituda, kui teistel sodiaakidel.

Rutiilnõeltega Kvartsi kasutama või kandma hakates tuleb alati käituda vastavalt sellele, miks sa soovid seda kristalli enda abistajaks. Näiteks , kui soovid et see kristall aitaks sinu soovidel täituda, siis seda esimest korda puudutades mõtle sellele, et see ka nii teeks. Kuna Rutiilid talletavad igasuguse informatsiooni, millega nad kokku puutuvad, tuleb neid korralikult puhastada ja seda kasutades väga palju positiivseid mõtteid enda peas korrutada.


Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*0,7 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: RUTIILNÕELTEGA KVARTS, Ehted, ripats, hõbe, rutiilnõeltega kvarts ripats, saatusekaaslane, õiged inimesed, õige tee, tutvused, soovide täitumine, saatusejuht, inglid, telepaatia, lapsega kontakt, pereliikmetega kontakt, ohu tajumine enne selle saabumist, needuste kaitse, ära sõnumine, stress, närvivalu, südamenärvid, lümfid

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja