SAMMALAHHAAT

  • 4.10€

Toote detailid

  • Mudel: SAMMALAHHAAT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


SAMMALAHHAAT on aednike kristall, kuna see toovat vilja ja hea saagi õnne neile, kes teenivad elatist põllumajandusega või kes soovib enda taimede viljakust suurendada. Selleks sobib Sammalahhaadi kandmine, kui ka aeda või põllumaa peale viimine, et see sellele maale õnne tooks. Sammalahhaat on kasvamise, arengute ja külluse kristall, seega mitte ainult ei too see head saagi õnne, vaid ka head materiaalset õnne.


Sammalahhaat sobib ükskõik millisesse külluse komplekti lisamiseks, et suurendada külluslikku energiat teiste kristallide kõrval, nii majas inimesel kui ka aitab äril õitsema minna. Sammalahhaati kingitakse neile, kes alustavad mõnda projekti või kelle töö on seotud loodusega.


Peale Sammalahhaadi küllusliku omaduse on sellel oskus ka tervendada inimese üldist tervist. Sammalahhaati hoitakse ravimikapis, et hoida ja võimendada ravimite head mõju meie kehas. Sammalahhaati hoitakse ravimtaimede või maitsetaimede mullapalli peal, et taimed kasvaksid võimalikult tervislikud ja et nende sees oleks võimalikult palju vitamiine. Sammalahhaat sobib ideaalselt aeda viimiseks ükskõik millise taime peale, mille vilja või lehti kasutatakse söögilaual.


Sammalahhaati hoitakse haige inimese padja sees, et kiirendada tervenemisprotsessi. Eriti kasulik on Sammalahhaat nakkushaiguste kiiremaks ära saatmiseks.

RAVITSEMINE


Sammalahhaat on üldine tervendaja, mis sobib igaühele kaasas kandmiseks, kas siis tervise hoidmiseks või parandamiseks. Konkreetselt Sammalahhaat on aga suunatud toidule, selle talumatusele, allergiatele. Eriti aitab laktoosi talumatust ravitseda lastel ning Sammalahhaati kasutatakse ka palaviku alandamiseks. Selleks, et palavikku alandada koos Sammalahhaadiga, soovitan hoida tükk kristalli vee sees ning seee päeva peale ära juua. Sammalahhaati on soovitatav kanda sünnituse ajal, et kaitsta nii ema kui ka beebit terviserikete eest.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA


"Halva füüsilise enesetunde leevendaja" Sammalahhaat ja Verekivi


Verekivist ja Sammalahhaadist valmistatud kristallivesi tervendab inimese emotsionaalses kehas universaalsel tasemel terviseprobleeme. Aidates negatiivsusel, rasketel emotsioonidel ja pingel vabaneda Tšakrast või organist, mis annab kehva enesetunde näol endast märku. Liigne koormus paneb meie keha valutama ja viib enesetunde alla. Nendest kahest kristallist valmistatud kristallivesi aitab halvast enesetundest vabaks saada.


Valmista endale kristallivett, et saada nende kristallide energiaid endale. Selleks aseta poleeritud kristallid veekannu või veeklaasi sisse ja hoia neid kristalle seal enne vee joomist 20 minutit. Selleks, et kristallid saaksid enda energiad vee sisse üle kanda.


Unistuste täide viimine


Sammalahhaat on Indiaanlaste seas olnud kõrgel kohal juba selle avastamisest saati, kuna usutakse, et sellel on oskus loodusega kõneleda ning peetakse teispoolsuse vahendajaks. Sammalahhaati kombineerides Mäekristalliga ning neid endaga kaasas kanda kas kristallina või ehtena ning pidevalt keskendudes ühele ja samale projektile, soovile, unistusele, aitavad need kristallid sõnumi edastada neile, kes määravad meie saatust ja teekonda.


Südame füüsiline tervendamine


Kombineerige Sammalahhaat Amasoniidi ja Rodoniidiga ning kandke neid endaga kaasas, kas kristallikomplektina või erinevate ehetena. Need kristallid koos aitavad luua tugeva võrgustiku meie südame ümber ning anda sellele "käsklus" terveneda.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SAMMALAHHAAT, Kristallid, poleeritud, sammalahhaat poleeritud, tervis, palavik, unistus, aednik, põllumajandus, jõukus, toiduallergia, laktoositalumatus, viljakus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja