SANDLIPUU

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: SANDLIPUU lõhnaküünal Vanilje ja Roosiga
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


SANDLIPUU essentse kasutatakse erinevate rituaalide läbiviimiseks, kuna sellel on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused. Sandlipuu essents aitab keskenduda eesmärgile, mille oled endale võtnud. Näiteks, kui soovid armastuse rituaale teha, siis see aitab sinu mõtted teele saata nii, et need õigesse kohta ka jõuaksid. Peale selle on Sandlipuul armastuse maagias suur roll, nii nagu ka Vaniljel ja Roosil. Kui need kolm essentsi kombineerida küünla maagiasse, siis need loovad võimsa ARMASTUSE ja UUE ARMASTUSE väe enda ümber. Seega seda küünalt saab kasutada vaid ühes suunas, milleks on armastus.


HARMOONIA KOJU TOOMINE Põleta seda rituaali küünalt LÄÄNE poolses toas aknalaual, et majja harmooniat ja heaolu meelitada. Põleta seda Läänes ka armastuse kristallide kõrval, et võimendada nende positiivset tööd.

UUE ARMASTUSE MAJJA TOOMINE Kasuta seda küünalt uue armastuse kristallide aktiveerimiseks või põleta seda Noore kuu loomisel välisukse kõrval, et majja uut armastust tuua. Peale selle võib luua enda magamistuppa armastuse altari uue armastuse ja hingesugulase ellu toomiseks. Selleks loo altar, kus on järgmised elemendid : Sandlipuu, Vanilje ja Roosi essentsi küünal, kuivatatud roosiõied, melissi taim, kaneeli koored, enda pilt, valge orhidee taim ja armastust ligi meelitavad kristallid (Roosa Kvarts, Sinine Topaas, Kuntsiit, Roosa Opaal, Ingli Aura, Rodokrosiit, Roosa Kaltsedon, Smaragd), kristallialuse peale raputa vanilje suhkrut. Loo altar ja põleta igal õhtul armastuse küünalt selle altari keskel, et enda ellu uut armastust tuua. Altarit värskenda igal Noore Kuu loomisel, puhasta seda ja lisa elemente juurde.

ARMASTUSE TUGEVDAMINE Kui soovid läbi rituaali küünla enda suhet värskendada ja suhtesse tugevamat sidet tuua, siis põleta seda küünalt armastuse tugevdamise kristallide komplekti sees. Lao küünla ümber Smaragdi, Granaadi, Buddha Jaadi või enda olemasoleva komplekti keskel. Põleta küünalt kas magamistoas või kodu Lõuna poolses toas. Feng Shui järgi kodu Lõuna osa on kire, romantika ja armastuse piirkond.

Küünla põletamine ilma kristallideta aitab tuppa tuua romantikat, heaolu tunnet, sensuaalsust ja närvide rahustust.

TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SANDLIPUU, Väeesemed, küünlad, armastus, uus armastus, armastuse ligi tõmbamine, kirg, romantika, harmoonia

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja