SANDLIPUU JA PATŠULI

  • 8.30€

Toote detailid

  • Mudel: SANDLIPUU JA PATŠULI viiruk (35 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


"Väeviiruk külluse, rahamaagia ja soovide täitumise energia avamiseks"


Kahe erineva võimsa taime väega viiruk, millel on väga kasulikke omadusi. Lisaks neile kahele komponendile koosneb see viiruk ka bensoehappest, mis on otse loodusest ja mida lisatakse viirukitesse selleks, et neid antiseptiliseks muuta. Bensoehapet leidub väga paljudes erinevates taimedes nagu näiteks pohlades ja jõhvikates. Viiruk on naturaalne ja väga kasulik nii hingele kui ka kehale. Antud viiruk on Jaapanis valmistatud ja need on käsitööviirukid.

Sandlipuu essentse kasutatakse erinevate rituaalide läbiviimiseks, kuna sellel on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused. Sandlipuu aitab keskenduda eesmärgile, mille oled endale võtnud. Näiteks kui soovid armastuse-rituaale teha, siis see aitab sinu mõtted teele saata nii, et need jõuaksid ka õigesse kohta. Peale selle on Sandlipuul armastuse-maagias suur roll.

Sandlipuu on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga närviliseks ja rahutustunne on sinu sisse tekkinud, siis kindlasti leia aega, et Sandlipuu viirukit põletada. Antud viirukis annab Sandlipuu ühe väga hea omaduse, milleks on närvide rahustamine.

Patšuli on üks väga kasulike omadustega taim, mille koostis on erinevates maagiates ja rituaalides väga vajalik. Patšuli ise kuulub mündiliste perekonda ja selle kuivatatud lehtedes olev õli on ülimalt tervendav. Patšuli peamiseks spirituaalseks energiaks on oskus küllust ja materiaalset energiat ligi tõmmata seda positiivses võtmes. Patšuli on üks peamisi koostisosasi erinevates raha- ja materiaalset õnne toovates maagiates. Iseenesest ei ole see Patšuli ainuke trump, millega see võiks teiste taimete seast välja paista. Lisaks kõigele sellele suudab Patšuli harmooniasse viia sinu emotsionaalse ja füüsilise keha, andes sulle lõõgastust nii vaimsel, kui ka füüsilisel tasandil.

NENDE KOLME TAIME ÜHINE VÄGI:

- Ennekõike on see viiruk külluse ja õnne toojaks. Seda viirukit põletades avaneb sinu sees, sinu ümber ja selles samas keskkonnas külluslik energia. Aseta see enda kõrvale laua peale, enda külluse kristallide keskele või lihtsalt koju, kui sa soovid seda energiat enda ellu ligi kutsuda.

- Sandlipuu ja Patšuli üheskoos avavad ennekõike sellise energia, mis hakkab sinu poole tooma rahavoolu.

- Väga kasulik viiruk töökeskonnas põletamiseks, aidates suurendada tööedu ja rahalist sissetuleku energiat. Kui sul on võimalik seda enda töö juures põletada, siis kindlasti kasuta just nende kolme taime väge, et parandada oma tööedu.

- Soovitan seda viirukit põletada kindlasti ka Täiskuu ajal, kus materiaalsed energiad hoolimata Täiskuu konkreetsest väest on avatud. Nii avad sa küllusekanali mitmeid kordi võimsamana. Loomulikult sobib seda põletada ka siis, kui on vastav materiaalse Kuu faas.

- See viiruk avab sinu meeled ja aitab su soovmõtetel reaalset tulevikku luua, aidates sul rohkem soovmõtlemisega tegeleda ja sind sellele suunata. Samas aitab ka sinu soove reaalseks muuta, viies need mõtted saatusesse, et saatus saaks need sinna kinnitada.

- Lisaks materiaalsele energiale suudab see viiruk tõsta sinus enda õnnetunnet. Kui sa soovid midagi, mis tõstaks sinu tuju või sulle küllatulnud seltskonna tuju, siis just see viiruk suudab sinu meeli positiivsena hoida, avades tasapisi järk-järgult tervenema sinu Päikesepõimiku.

Kasuta seda viirukit selles rituaalis/maagias, kus on selle viiruki vajadus ära märgitud!


VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS:


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et viiruki jaoks on sul vaja spetsiaalset viirukihoidja. Enamus viirukihoidjad tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti selleks ettemääratud hoidjat. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu. 


Viiruki aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidja peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks põlevale viirukile olla juurdepääs väikesel lapsel. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väe sulle edasi, samuti nagu ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SANDLIPUU, PATŠULI, Väeesemed, sandlipuu ja patšuli viiruk, viiruk, õnnetunne, soovide täitumine, materiaalsus, rahamaagia, raha

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja